Golden Star Kazino Rishikimi

reviewGolden Star CasinoLuaj Tani
 • Mobile: yes
 • Mbyllur: no
 • Blacklisted:
Liçensë:
Curacao
Metodat e Tërheqjes:
Neteller Visa Skrill Bank Wire Transfer iDEAL QIWI Trustly Yandex Money Cubits Comepay Evroset Mobile Commerce Sberbank
Koha e pagesës:
ewallets: 24 hours, credit / debit cards: 3-5 days, bank transfers: 3-7 days, cheques: Not offered, pending time: 24 hours
Tërheqje maksimale:
2500 EUR per day, 10 000 EUR per week, 30 000 EUR per month
Data e krijimit:
2012
Pronar:
Jubise International N.V. Casinos
Karakteristika:
 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Program VIP
 • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video
 • Qindra lojëra elektronike dhe të gjitha lojëra elektronike me çmim më të madh
 • Më i larti Albania Kazino
 • Kohët e përpunimit të menjëhershëm të tërheqjes

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Golden Star Casino është themeluar në vitin 2012

E disponueshme për lojtarët nga United States

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Golden Star Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Betsoft, Endorphina, Ezugi, GameArt, iSoftBet, NetEnt, Amatic Industries, Habanero, Mr. Slotty, Quickfire, SoftSwiss. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Të gjithë Bonuset e Golden Star Casino të disponueshëm

 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Opt-në e nevojshme.
 • Koleksion të madh të lojëra elektronike - xhekpote progresive dhe lojëra elektronike tradicionale njësoj
 • Mënyra e ofruar pa instalim
Golden Star Casino
40xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Në dispozicion në Celular
 • Përkrahje për Live Cat
Golden Star Casino
40xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
 • Përkrahje për Live Cat
 • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer
 • Gati për Celular
Golden Star Casino
40xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€10Depozitë Minimale
 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • Mbështetje Njohurish
 • Ndryshme Ofruesit e Carjeve
Golden Star Casino
40xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • 24/7 Live Suport
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
 • Website optimizuar për Celular
 • Më shumë se 600 lojëra të vërtetë të parave për të luajtur
Golden Star Casino
50xbBast
GS50Kodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • Optimizuar për Celular
 • Vendos baste €5 për raund
 • Një Përzgjedhje e Lojrave të Rrjetit Live gjendet në Kazino Live
 • Përkrahje për Live Cat
Golden Star Casino
50xBast
LUCKY50Kodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • Një Përzgjedhje e Lojrave të Rrjetit Live gjendet në Kazino Live
 • Mbështetje Njohurish
 • Jo Regjistrim i Nevojshëm
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
Golden Star Casino
50xbBast
GS75Kodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
 • Bibliotekë e madhe e lojrave
Golden Star Casino
50xbBast
EGTBONUSKodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • Krenohet A App tunelit
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Luaj më shumë për të reduktuar kërkesat e basteve dhe për të fituar bileta falas për llotaritë javore dhe mujore.
 • Lojëra Me Xhekpote progresive
Golden Star Casino
50xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer
 • Jo Regjistrim i Nevojshëm
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
Golden Star Casino
50xBast
ASK20FSKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Jo Baste në rrotullime falas
 • Përkrahje për Live Cat
 • Lojërat Live u transmetuan nga Casino Portomaso në Maltë
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
Golden Star Casino
50xbBast
GS100Kodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Funksion Live Chat
 • Kërkesa e ulët e basteve
 • Një mjet ofrues filtër për të ngushtuar në vetëm lojëra elektronike Top Software
Golden Star Casino
40xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
 • Tema unike dhe legjendare që është e sigurt për të shkuar poshtë edhe me tifozët muzikës globale
 • Website optimizuar për Celular
Golden Star Casino
40xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€20Depozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.