sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kujdes!

Lojtarët nga Shqipëri nuk pranohen në këtë kazino. Megjithatë, 3 kazinotë e mëposhtme ju mirëpresin me një ofertë fantastike me bonus pa depozitë!

Shihni më shumë kazino
Ignition Casino
Ignition Casino 2nd Deposit Bonus: 100%
Merr bonus
777 Casino
777 Casino Bonus i Mireseardhjes: 77
Merr bonus
AmunRa Casino
AmunRa Casino Weekly Cashback Bonus: 10%
Merr bonus
Shihni më shumë kazino

Grand Parker Casino Rishikim

Grand Parker Casino Rishikim
Grand Parker Casino
Editors' rating: 5.89/10
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
10 Bonuses available in August 2022
Grand Parker Casino Rishikim
Grand Parker Casino Përditësuar së Fundmi: 05/05/2022 0 Vlerësimet

Vlerësimi i Kazinosë:

5.89/10
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Luaj Tani Zgjidh Bonusin
Not Stated

Depozita Minimale

3000 USD per week

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Program i detajuar VIP dhe skemat besnikërie për tju argëtuar ju
 • Kasino e madhe
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Krenohet A App tunelit
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
 • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
 • pagesa super të shpejtë (të përpunuara në 2 orë!)

Screenshot-e të Grand Parker Casino

Kasino Online Grand Parker Casino Merr bonus Grand Parker Casino Hyr në Kazinonë Grand Parker
Pronar

Milore Limited

Data e krijimit

2012

Liçensë

Casino operates without an official license!

Përmbledhje

Grand Parker Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Real Time Gaming. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Depozitave
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Ukash
 • ClickandBuy
 • EcoPayz
 • CLICK2PAY
Metodat e Tërheqjes
 • Neteller
 • Bank Wire Transfer
Koha e pagesës

ewallets

2-5 days

transferta bankare

7-10 days

koha e pritjes

5-10 days
Gjuhë
Monedhat
Pagesa Minimale

$100

Kazino Software
 • Real Time Gaming
Kontakte

Faqja e internetit

http://www.grandparker.me

Email

support mail: [email protected]

Telefon

toll free support phone: 1-877-362-3215

Vlerësimet e Lojtarëve të Grand Parker Casino

(0 Vlerësimet)

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

No license available No license available

Grand Parker Casino Lojëra

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Bonus i Mireseardhjes në Grand Parker Casino

Cashable
$1250 Bonus i Mireseardhjes at Grand Parker Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: $1250 deri në 125% Grand Parker Casino
Rishikim
$21 Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Kazino Gati Celular
 • Kazino Fantastike Live
 • Një mjet ofrues filtër për të ngushtuar në vetëm lojëra elektronike Top Software
Cashable
$2500 Bonus i Mireseardhjes at Grand Parker Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: $2500 deri në 250% Grand Parker Casino
Rishikim
Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Live Suport
 • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike
 • Kohët e përpunimit të menjëhershëm të tërheqjes
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
Cashable
$4000 Bonus i Mireseardhjes at Grand Parker Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: $4000 deri në 400% Grand Parker Casino
Rishikim
$21 Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Grand Parker Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Filloni nga 10 €
 • Më shumë se 600 lojëra të vërtetë të parave për të luajtur

Bonuset me Depozitë në Grand Parker Casino

Cashable
Unlimited Bonus Depozitave të Lojës at Grand Parker Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave të Lojës: Unlimited deri në 400% Grand Parker Casino
Rishikim
Depozita Minimale
30xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Kazino Celulare më të mira
 • Lojrat Xhekpot
 • Jo Limite në Tërheqje
Cashable
$4000 Bonus Depozitave i Dytë at Grand Parker Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: $4000 deri në 400% Grand Parker Casino
Rishikim
$21 Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
 • Lojëra Me Xhekpote progresive
Cashable
$3000 Bonus Depozitave i Tretë at Grand Parker Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Tretë: $3000 deri në 300% Grand Parker Casino
Rishikim
Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
Cashable
$2500 Bonus i Rulotës së Lartë at Grand Parker Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Rulotës së Lartë: $2500 deri në 250% Grand Parker Casino
Rishikim
$700 Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Elektreonike
 • Përkrahje për Live Cat
 • Gati për Celular
Cashable
$1250 Bonus Depozitave i Dytë at Grand Parker Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: $1250 deri në 125% Grand Parker Casino
Rishikim
$21 Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Ofruesit e shumëfishtë të lojërave
Cashable
$1250 Bonus Depozitave i Tretë at Grand Parker Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Tretë: $1250 deri në 125% Grand Parker Casino
Rishikim
$21 Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Programi i drejtpërdrejtë me para të gatshme me terma të thjeshta
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Mënyra e ofruar pa instalim
Cashable
$1250 Bonus Depozitave të Lojës at Grand Parker Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave të Lojës: $1250 deri në 125% Grand Parker Casino
Rishikim
$21 Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Jo Limite në Tërheqje
 • Përkrahje për Live Cat
 • Live LojëratKazino
 • Website optimizuar për Celular
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.