GTbets Kazino Rishikimi

reviewGTbets CasinoLuaj Tani
 • Mobile: yes
 • Mbyllur: no
 • Blacklisted:
Kazino Software:
Monedhat:
Liçensë:
Curacao
Gjuhë:
Metodat e Tërheqjes:
MasterCard Neteller Visa Skrill Bank Wire Transfer Bitcoin Direct Cash Quick Cash
Koha e pagesës:
ewallets: 24 hours, credit / debit cards: 3-5 days, bank transfers: 12 days, cheques: Not offered, pending time: 24 hours
Tërheqje maksimale:
300 USD/ 5000 USD per week
Data e krijimit:
2011
Pronar:
Karakteristika:
 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Një Casino e re në 2019
 • Kërkesat e ulëta për baste
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Krenohet A App tunelit
 • Certifikata e Besimit
 • Aventurë unike ju shpërblen me rrotullime falas dhe të holla bonus

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

GTbets Casino është themeluar në vitin 2011

E disponueshme për lojtarët nga United States

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

GTbets Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Betsoft, Arrow's Edge. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Të gjithë Bonuset e GTbets Casino të disponueshëm

 • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
 • $name kazino celular ofruar Prekja NetEnt
GTbets Casino
20xbBast
ASKGTKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Jo Baste në rrotullime falas
GTbets Casino
25x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$35Depozitë Minimale
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Filloni nga 10 €
 • Luaj lojëra elektronike video, karta rimbushëse, ruletë, poker dhe shkop polici
GTbets Casino
25x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$35Depozitë Minimale
 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Uk Kumar License
 • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
 • Kazino e re 2019
 • Një program të dobishme VIP Klub për lojtarët e përkushtuar
GTbets Casino
25x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$35Depozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.