sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kujdes!

Lojtarët nga Shqipëri nuk pranohen në këtë kazino. Megjithatë, 3 kazinotë e mëposhtme ju mirëpresin me një ofertë fantastike me bonus pa depozitë!

Shihni më shumë kazino
Melbet Casino
Melbet Casino 5th Deposit Bonus: 200%
Merr bonus
PokerStars Casino
PokerStars Casino Bonus Depozitave i Dytë: $250
Merr bonus
Ignition Casino
Ignition Casino 2nd Deposit Bonus: 100%
Merr bonus
Shihni më shumë kazino

Heaven Casino Rishikim

Heaven Casino Rishikim
Heaven Casino Mbyllur
Editors' rating: We have not rated closed casinos
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
4 Bonuses available in August 2022

MbyllurIt’s no longe operates

Find Better Casino
Heaven Casino Rishikim
Heaven Casino Përditësuar së Fundmi: 04/27/2022 United StatesNot available anymore
Editors' rating: We have not rated closed casinos
Users rating: - /10 Based on 0 reviews

Depozita Minimale

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Punon në xhekpote progresive gjithashtu!
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Heaven Casino celular ofron NetEnt Prek lojra
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike
 • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes
Pronar

InTouch Casino Limited

Data e krijimit

Liçensë

Malta Gaming Authority

Përmbledhje

Heaven Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si IGT (WagerWorks), Microgaming, GTECH G2. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Platformë e Kryqëzuar

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Depozitave
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa Electron
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • Ukash
 • Solo
 • Boleto
 • Maestro
 • ClickandBuy
 • EcoPayz
 • Nordea
 • ePay.bg
 • Euteller
 • Neosurf
 • Multibanco
 • BankLink
 • Moneta
 • ewire
 • Swedbank
 • Barcode Santander
 • Gluepay
 • instaCash
Metodat e Tërheqjes
Koha e pagesës

ewallets

24-48 hours

karta krediti / debiti

3-5 days

transferta bankare

3-7 days

koha e pritjes

48-96 hours
Gjuhë
Monedhat
Pagesa Minimale

Kazino Software
 • IGT (WagerWorks)
 • Microgaming
 • GTECH G2
Kontakte

Faqja e internetit

http://casino.pokerheaven.com

Email

support mail: [email protected]

Telefon

Vlerësimet e Lojtarëve të Heaven Casino

(0 Vlerësimet)

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

No license available No license available

Heaven Casino Lojëra

 • Slote
 • Ruletë
 • Video Poker
 • Bingo
 • Blackjack
 • Baccarat
 • Craps
 • Keno
 • Bileta Gërvishtëse

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Bonus i Mireseardhjes në Heaven Casino

Heaven Casino Mbyllur

$50 Bonus i Mireseardhjes at Heaven Casino

Heaven Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $50 deri në 100% Heaven Casino
Rishikim
€10 Depozita Minimale
40xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Tërheqja Pa Limit
 • Kazino Gati Celular
 • Lojra të drejta i provuar

Heaven Casino Mbyllur

€100 Bonus i Mireseardhjes at Heaven Casino

Heaven Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €100 deri në 100% Heaven Casino
Rishikim
€10 Depozita Minimale
45x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Përzgjedhje e mirë e lojrave
 • 0-24 Afati Tërheqjes

Heaven Casino Mbyllur

€250 Bonus i Mireseardhjes at Heaven Casino

Heaven Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €250 deri në 100% Heaven Casino
Rishikim
€10 Depozita Minimale
40x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
 • Numër i madh i ofruesve të lojrave
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve

Bonuset me Depozitë në Heaven Casino

Heaven Casino Mbyllur

€100 Bonusi Ringarkohet at Heaven Casino

Heaven Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonusi Ringarkohet: €100 deri në 50% Heaven Casino
Rishikim
€10 Depozita Minimale
30xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Shtyrje Manuale
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.