sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

IceCasino Rishikim

IceCasino Rishikim
IceCasino
Editors' rating: 6.84/10
Users rating: 4.66 /10 Based on 15 reviews
5 Bonuses available in August 2022
IceCasino Rishikim
IceCasino Përditësuar së Fundmi: 06/23/2022 15 Vlerësimet

Vlerësimi i Kazinosë:

6.84/10
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Shfaqur në:

EUR 10

Depozita Minimale

EUR 500 per day, EUR 3000 per week, EUR 30000 per month

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Mbi 420 lojëra, çdo gjë nga makinat lojë në shkop polici, ruletë
 • Bonus pa Pagesë
 • Të lehtë të gjeni lojra NetEnt me filtrin e tyre Slot Provider
 • Pagim i Shpejtë
 • Opt-në e nevojshme.
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Lojë Elektronike e shkëlqyer
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës

Faqet simotra IceCasino

Pronar

Brivio Limited

Data e krijimit

2013

Liçensë

Curacao

Përmbledhje

IceCasino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Betsoft, Elk Studios, Endorphina, Evolution Gaming, Ezugi, iSoftBet, Microgaming, NetEnt, Play'n GO, Pragmatic Play, Quickspin, Thunderkick, Yggdrasil Gaming, Booming Games, EvoPlay, Felix Gaming, Gamomat, Habanero, Nolimit City, Oryx Gaming, Push Gaming, Red Rake Gaming, Red Tiger Gaming, Relax Gaming, BGAMING, Chance Interactive, EGT, Fugaso, SA Gaming, Spinomenal, TOP TREND GAMING, Swintt, Amanet. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Platformë e Kryqëzuar

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Lojëra Live

Zgjidhni kazinonë Live për të luajtur kundër ndarësve të letrave të vërtetë dhe ndjeni shpirtin e kumarit në IceCasino

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Depozitave
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • Entropay
 • GiroPay
 • EcoPayz
 • Nordea
 • EPS
 • Trustly
 • AstroPay Card
 • Payeer
 • Flexepin
 • Rapid Transfer
 • MiFinity
Metodat e Tërheqjes
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • Entropay
 • GiroPay
 • EcoPayz
 • Nordea
 • EPS
 • Trustly
 • AstroPay Card
 • Payeer
 • Flexepin
 • Rapid Transfer
 • MiFinity
Koha e pagesës

ewallets

24-48 hours

karta krediti / debiti

3-7 days

transferta bankare

3-7 days

çek

not offered

koha e pritjes

24-48 hours
Kazino Software
 • Betsoft
 • Elk Studios
 • Endorphina
 • Evolution Gaming
 • Ezugi
 • iSoftBet
 • Microgaming
 • NetEnt
 • Play'n GO
 • Pragmatic Play
 • Quickspin
 • Thunderkick
 • Yggdrasil Gaming
 • Booming Games
 • EvoPlay
 • Felix Gaming
 • Gamomat
 • Habanero
 • Nolimit City
 • Oryx Gaming
 • Push Gaming
 • Red Rake Gaming
 • Red Tiger Gaming
 • Relax Gaming
 • BGAMING
 • Chance Interactive
 • EGT
 • Fugaso
 • SA Gaming
 • Spinomenal
 • TOP TREND GAMING
 • Swintt
 • Amanet
Kontakte

Faqja e internetit

http://icecasino.com

Email

[email protected]

Telefon

Vlerësimet e Lojtarëve të IceCasino

(15 Vlerësimet)
Hungary Attila
1/5
I Vlerësuar: 2022-08-15

Shkova ne 720000 HUF kam ngarkuar foto KYC nuk e verifikuan por e pranojne kam shkruar shume here ne chat online kane shkruar cdo 2-3 dite per disa dite me kane ndaluar tashme

720.000 Ft nàl jártam KYC feltöltöttem képeket,nem igazolták visza H elfogadják.tobszor írtam online chaten 2-3 naponta írták pár nap..már le tiltotak

Automatically translated with Google Translate in Hungary. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Lexo Vlerësimin e Plotë
Daniel
1/5
I Vlerësuar: 2022-08-11

Politika absolutisht mashtruese, e tmerrshme e mbështetjes dhe tërheqjes, prisni të prisni disa javë për të miratuar një pjesë të kërkesës suaj. Gjithashtu, nuk kreditohet një fitore shumë e rëndësishme.. MOS DEPOZONI!

Absolutely fraudelent, terrible support and withdrawal policy, expect to wait several weeks to get a portion of your request approved. Also, didn't credit a very significant win.. DO NOT DEPOSIT!

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Lexo Vlerësimin e Plotë
Poland Yevhen
1/5
I Vlerësuar: 2022-07-16

Ai bëri pagesa prej 1600 PLN, 2 ditë pune tashmë kanë përfunduar, dhe departamenti financiar e ka pranuar këtë temë, ndihma në internet nuk di asgjë, ai i shkroi administratës së kazinosë, por mendoj se çfarë do të jetë

Zrobił wypłaty 1600 złotych,już skończyło się 2 dni roboczych,a tego tematu finansowe odział akceptował,pomoc online niczego nie zna, napisał do administracji kasyno,ale myślę co to nic będzie

Automatically translated with Google Translate in Poland. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Lexo Vlerësimin e Plotë
Hungary kolemoncse
1/5
I Vlerësuar: 2022-07-07

Përshëndetje! Nuk paguajnë, nuk komunikojnë, nëse bëjnë, as për zgjidhjen e problemit!! Eshte skandaloze qe po flasim vetem per njeri-tjetrin!! I dërgova të gjitha informacionet por asgjë!!

Üdv! Nem fizetnek ,nem kommunikálnak, ha igen,akkor sem a probléma megoldásáról!! Felháborító csak elbeszélünk egymás mellett!! Minden infót elküldtem de semmi!!

Automatically translated with Google Translate in Hungary. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Lexo Vlerësimin e Plotë
Hungary kolemoncse
1/5
I Vlerësuar: 2022-07-07

Çmimi nuk do të paguhet!! Ata i morën të gjitha informacionet, por letra vjen gjithmonë nga dikush tjetër, një gjë e çuditshme dhe e pahijshme!! Por nuk do ta lë me kaq!! Aq më tepër që nuk i kanë kontrolluar as të dhënat, por vazhdojnë t'i kërkojnë

Nem fizetik ki a nyereményt!! Minden adatot megkaptak de mindig másról jön a levél ,furcsa és felháborító dolog!! De nem fogom ezt ennyibe hagyni!! Főleg hogy még az adatokat le sem ellenőrizték , de folyamatosan kérik

Automatically translated with Google Translate in Hungary. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Lexo Vlerësimin e Plotë
Switzerland crazycat
5/5
I Vlerësuar: 2022-05-11

Nëse nuk merrni pjesë në Casino Ice, patjetër që keni humbur diçka. nuk ka humbje me kaq shumë bonuse të ndryshme dhe fitimet janë të mëdha

Wer am Casino Ice nicht teilnimmt, hat definitiv etwas verpasst. mit so vielen unterschiedlichen Boni kann man gar nicht verlieren, und die Gewinne sind enorm

Automatically translated with Google Translate in Switzerland. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Lexo Vlerësimin e Plotë
Oksana_KK
5/5
I Vlerësuar: 2022-05-11

Regjistrim i lehtë, shumë bonuse, lojëra jackpot dhe çfarë të tjera. Casino Ice është me të vërtetë një vend i mrekullueshëm për t'u argëtuar. Patjetër që do t'ua rekomandoj të tjerëve. Punë e mirë.

Easy registration, lots of bonuses, jackpot games, and whatnot. Casino Ice is really a great place to have some fun. Definitely gonna recommend it to others. Good job.

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Lexo Vlerësimin e Plotë
Austria kasinofan
4/5
I Vlerësuar: 2022-05-11

Më duhet të pranoj, dizajni i përgjithshëm i Casino Ice është mjaft i dobët. Sidoqoftë, përmbajtja është ajo që ka rëndësi, dhe është jashtëzakonisht e dobishme.

Ich muss gestehen, das allgemeine Design vom Casino Ice ist relativ schwach gestaltet. Allerdings sind die Inhalte das was zählt, und die sind extrem vorteilhaft.

Automatically translated with Google Translate in Austria. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Lexo Vlerësimin e Plotë
Poland Radzimir
3/5
I Vlerësuar: 2022-05-11

IceCasino është një nga kazinotë me një përkthim të cilësisë së lartë të informacionit në polonisht, vetëm për këtë arsye ia vlen të qëndroni këtu. Gjëja e dytë që më pëlqen është se kazinoja po shton vazhdimisht lojëra dhe promovime të reja. Sigurisht, ka disa aspekte negative, të tilla si një përzgjedhje relativisht e vogël e mënyrave të pagesës dhe një kohë më e gjatë e ngarkimit të faqes, por jam i sigurt se kjo do të rregullohet.

IceCasino to jedno z kasyn z wysokiej jakości tłumaczeniem informacj na język polski, już tylko z tego powodu warto tu zostać. Druga rzecz, która mi się podoba, jest to, że kasyno ciągle dodaje nowe gry i promocje. Oczywiście istnieją pewne negatywne aspekty, takie jak stosunkowo niewielki wybór metod płatnośći i dłuższy czas ładowania strony, ale jestem pewien, że zostanie to naprawione.

Automatically translated with Google Translate in Poland. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Lexo Vlerësimin e Plotë
Germany heller
5/5
I Vlerësuar: 2022-05-10

Sipas mendimit tim, Ice Casino është një nga kazinotë më të mira në Gjermani! Këtu ju merrni kaq shumë oferta bonus të favorshme dhe një numër të jashtëzakonshëm lojërash.

Meiner Meinung nach gehört das Ice Casino zu den besten Casinos in ganz Deutschland! Hier bekommt man so viele vorteilhafte Bonusangebote und unfassbar viele Spiele.

Automatically translated with Google Translate in Germany. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Lexo Vlerësimin e Plotë
Greece Angelina
4/5
I Vlerësuar: 2022-05-10

Me mbi 30 ofrues dhe një gamë të mrekullueshme lojërash, kazinoja Ice është padyshim e lartë në listën time të preferuarave. Sigurisht në anën pozitive është shërbimi shumë i mirë ndaj klientit.

Με πάνω από 30 παρόχους και με μία τρομερή γκάμα παιχνιδιών το Ice casino είναι σίγουρα ψηλά στη λίστα προτιμήσεων μου. Φυσικά στα θετικά είναι και η πολύ καλή εξυπηρέτηση πελατών.

Automatically translated with Google Translate in Greece. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Lexo Vlerësimin e Plotë
Hungary Tumpek Bernadett
1/5
I Vlerësuar: 2022-05-10

Përshëndetje Katalin! Kam fituar një shumë më të madhe dhe nuk mund t'i jap as paratë. Nese dini ndonje informacion ju lutem me email.Faleminderit shume per ndihmen tuaj

Szia Katalin! Nyertem egy nagyobb összeget és én sem tudom kiutalni a pénzt . Ha meg tudsz valami információt kérlek írd meg nekem.koszonom szépen a segítséget

Automatically translated with Google Translate in Hungary. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Lexo Vlerësimin e Plotë
Hungary Katalin Bartane
1/5
I Vlerësuar: 2022-04-26

Unë nuk dërgoj asnjë dokument zyrtar, nuk dua t'i referohem, por do të kërkoj më shumë. E egër

Az ugyintezes bagyon nehezkes mar semmi papir nem eleg en minden hivatalos papirt elkuldtem meg sem akarnak utalni de megyek tovabb keresem a fonokseget. Felhaborito

Automatically translated with Google Translate in Hungary. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Lexo Vlerësimin e Plotë
Hungary Gerolyke
1/5
I Vlerësuar: 2022-03-11

Mund të paguani vetëm pa para. Sa herë që kazinoja ka ndonjë problem dhe thotë "ndoshta nesër" ose "do të dërgojmë një e-mail" etj. Përgjigje nga Helpdesk 2 nga 10.

Only can you pay without cash out. Everytime the casino have something problem and say,, maybe tomorrow'' or,, we will send an e-mail' ' etc. Helpdesk reply 2 from 10.

Automatically translated with Google Translate in Hungary. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Lexo Vlerësimin e Plotë
Latvia Роман
1/5
I Vlerësuar: 2022-03-11

Nuk do t'i kushtoni vëmendje të lojës së parave, të cilat nuk i paguani !!!!!!!! 2дал 2 нидели думаю ждать бесполезно. Pochta nuk punon отключён. ICE nuk është përdorur.

Не рекомендуется здесь играть деньги выйграш не выплачивает!!!!!!!! Ждал 2 нидели думаю ждать бесполезно. Почта не работает телефон отключён. Казено ICE не советую не каму.

Automatically translated with Google Translate in Latvia. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Lexo Vlerësimin e Plotë

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

Curacao Curacao

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Bonuset me Depozitë në IceCasino

Cashable
10% Bonus i Kthimit të Parave at IceCasino
Cashable
Vlerësuar: 6.84/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Kthimit të Parave: 10% deri në 10% IceCasino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
20xb Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Opt-në e nevojshme.
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Software provuara te drejta
Cashable
125% 2nd Deposit Bonus at IceCasino
Cashable
Vlerësuar: 6.84/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
2nd Deposit Bonus: 125% deri në EUR 700 IceCasino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
EUR 10 Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ndryshme Ofruesit e Carjeve
 • Përvojë e Fortë Mobile
 • Shumë oferta promocionale
 • Ofron shumë mënyra për të paguar
 • Përvojë e shkëlqyer e përdoruesit

Lojërat e Lejuara

Ice Mania EvoPlay
Cashable
200% 2nd Deposit Bonus at IceCasino
Cashable
Vlerësuar: 6.84/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
2nd Deposit Bonus: 200% deri në EUR 700 IceCasino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
EUR 50 Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Gamë e gjerë lojërash dhe bastesh
 • Bonus mirëseardhjeje me kërkesa të mira basti
 • Faqe interneti e këndshme
 • Gamë Fantastike Promocionesh

Lojërat e Lejuara

Starburst NetEnt
Cashable
100% 3rd Deposit Bonus at IceCasino
Cashable
Vlerësuar: 6.84/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
3rd Deposit Bonus: 100% deri në EUR 200 IceCasino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
EUR 10 Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Dizajn i thjeshtë dhe i pastër i faqes së internetit
 • Ka një bonus fantastik mirëseardhjeje
 • Përvojë e Fortë Mobile
 • Shumë oferta promocionale
 • Faqe interneti e thjeshtë për t'u përdorur

Lojërat e Lejuara

Wolf Gold Pragmatic Play
Cashable
110% 4th Deposit Bonus at IceCasino
Cashable
Vlerësuar: 6.84/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
4th Deposit Bonus: 110% deri në EUR 300 IceCasino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
EUR 10 Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino për lojë të menjëhershme
 • Bonuse të pabesueshme
 • Mbështetje ndaj klientit fantastike
 • Promocione bujare
 • E thjeshtë për të marrë ndihmë

Lojërat e Lejuara

Book of Rebirth Spinomenal
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.