sq
sq en

iGame Kazino Rishikimi

iGame Casino review
iGame Casino Cashable

Vlerësimi i Kazinosë

iGame Casino review
iGame Casino Cashable

Vlerësimi i Kazinosë

-/5
0 Vlerësimet

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

iGame Casino është themeluar në vitin 2008

E disponueshme për lojtarët nga United States.

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

iGame Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Blueprint Gaming, Elk Studios, Evolution Gaming, Microgaming, NetEnt, NextGen Gaming, Novomatic, Play'n GO, Playson, Pragmatic Play, Quickspin, Thunderkick, WMS (Williams Interactive), Yggdrasil Gaming, Barcrest Games, Betdigital, Big Time Gaming, High5Games, Igaming2go, Lightning Box, Mazooma Interactive Games, Nolimit City, Push Gaming, Rabcat, Realistic Games, Red Tiger Gaming, Relax Gaming, Stakelogic, Wazdan, Crazy Tooth Studio, Fantasma Games, Felt, gamevy, JustForTheWin, Kalamba Games, Northern Lights Gaming, Revolver Gaming, Skywind Group, Slingshot Studios, Sthlm Gaming, Stormcraft Studios, Triple Edge Studios, Wild Streak Gaming. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Karakteristika

 • Fitojnë deri në 100 € para shtesë
 • Kazino e krijuar
 • RNG Certifikuar
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Lojra të mëdha Celular
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
 • Mbështetje Njohurish
Kasino Online iGame Casino Merr bonus iGame Casino Hyr në Kazinonë iGame

iGame Casino Lojëra

 • Slote
 • Ruletë
 • Video Poker
 • Bingo
 • Blackjack
 • Baccarat
 • Craps
 • Keno
 • Bileta Gërvishtëse
🌐 Faqja e internetit: http://www.igame.com/casino
🧑‍💻 Kazino Software: Blueprint Gaming Elk Studios Evolution Gaming Microgaming NetEnt NextGen Gaming Novomatic Play'n GO Playson Pragmatic Play Quickspin Thunderkick WMS (Williams Interactive) Yggdrasil Gaming Barcrest Games Betdigital Big Time Gaming High5Games Igaming2go Lightning Box Mazooma Interactive Games Nolimit City Push Gaming Rabcat Realistic Games Red Tiger Gaming Relax Gaming Stakelogic Wazdan Crazy Tooth Studio Fantasma Games Felt gamevy JustForTheWin Kalamba Games Northern Lights Gaming Revolver Gaming Skywind Group Slingshot Studios Sthlm Gaming Stormcraft Studios Triple Edge Studios Wild Streak Gaming
🎰 Llojet kazinove: Instant Play Kazino Aplikacion
Monedhat: Euros British pounds sterling Swedish kronor Norwegian kroner
Liçensë: Malta Gaming Authority
Gjuhë: English Finnish Swedish
Metodat e Depozitave: Neteller Visa Debit Skrill Paysafe Card WebMoney Solo Direct Bank Transfer Maestro Trustly EnterCash
Metodat e Tërheqjes: Neteller Visa Debit Skrill Direct Bank Transfer Maestro
🕹️ Llojet e Lojërave: Slote Ruletë Video Poker Blackjack Baccarat
⏱️ Koha e pagesës: ewallets: 0-24 hours, credit / debit cards: 2-4 days, bank transfers: 1-4 days, pending time: 0-24 hours
Tërheqje maksimale: €5,000 Daily
Depozita Minimale: €10
💵 Pagesa Minimale: €10
Data e krijimit: 2008
Pronar: iGame Malta Ltd Casinos
Mobile: Yes
📧 Email: support mail: [email protected]
📞 Telefon:

Të gjithë Bonuset e iGame Casino të disponueshëm

5000sek Bonus Depozitave i Tretë at iGame Casino
iGame Casino Cashable Bonus Depozitave i Tretë: 5000sek
Depozitë Minimale: 100 SEK Bast: 70x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: EXKLUSIV3

Karakteristika

 • Fitojnë deri në 100 € para shtesë
 • Kazino e krijuar
 • RNG Certifikuar
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Lojra të mëdha Celular
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
 • Mbështetje Njohurish
500sek Bonus Depozitave të Lojës at iGame Casino
iGame Casino Cashable Bonus Depozitave të Lojës: 500sek
Depozitë Minimale: 100 SEK Bast: 70x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: EXKLUSIV4

Karakteristika

 • Fitojnë deri në 100 € para shtesë
 • Kazino e krijuar
 • RNG Certifikuar
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Lojra të mëdha Celular
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
 • Mbështetje Njohurish
4000sek Bonus Depozitave i Dytë at iGame Casino
iGame Casino Cashable Bonus Depozitave i Dytë: 4000sek
Depozitë Minimale: 100 SEK Bast: 70x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: EXKLUSIV3

Karakteristika

 • Fitojnë deri në 100 € para shtesë
 • Kazino e krijuar
 • RNG Certifikuar
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Lojra të mëdha Celular
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
 • Mbështetje Njohurish
150 Rrotullime Falas at iGame Casino
iGame Casino Cashable Rrotullime Falas: 150
Depozitë Minimale: €10 Bast: 50x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Fitojnë deri në 100 € para shtesë
 • Kazino e krijuar
 • RNG Certifikuar
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Lojra të mëdha Celular
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
 • Mbështetje Njohurish
€500 Bonus Depozitave i Tretë at iGame Casino
iGame Casino Cashable Bonus Depozitave i Tretë: €500
Depozitë Minimale: €10 Bast: 70x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: EXCLUSIVE3

Karakteristika

 • Fitojnë deri në 100 € para shtesë
 • Kazino e krijuar
 • RNG Certifikuar
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Lojra të mëdha Celular
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
 • Mbështetje Njohurish
€400 Bonus Depozitave i Dytë at iGame Casino
iGame Casino Cashable Bonus Depozitave i Dytë: €400
Depozitë Minimale: €10 Bast: 70x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: EXCLUSIVE2

Karakteristika

 • Fitojnë deri në 100 € para shtesë
 • Kazino e krijuar
 • RNG Certifikuar
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Lojra të mëdha Celular
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
 • Mbështetje Njohurish
150 Rrotullime Falas at iGame Casino
iGame Casino Cashable Rrotullime Falas: 150
Depozitë Minimale: €10 Bast: 50x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: WWW150

Karakteristika

 • Fitojnë deri në 100 € para shtesë
 • Kazino e krijuar
 • RNG Certifikuar
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Lojra të mëdha Celular
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
 • Mbështetje Njohurish
150 Rrotullime Falas at iGame Casino
iGame Casino Cashable Rrotullime Falas: 150
Depozitë Minimale: €10 Bast: 50x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Fitojnë deri në 100 € para shtesë
 • Kazino e krijuar
 • RNG Certifikuar
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Lojra të mëdha Celular
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
 • Mbështetje Njohurish
101 Rrotullime Falas at iGame Casino
iGame Casino Cashable Rrotullime Falas: 101
Depozitë Minimale: €10 Bast: 50x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: GUNS101

Karakteristika

 • Fitojnë deri në 100 € para shtesë
 • Kazino e krijuar
 • RNG Certifikuar
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Lojra të mëdha Celular
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
 • Mbështetje Njohurish
€100 Bonus Depozitave të Lojës at iGame Casino
iGame Casino Cashable Bonus Depozitave të Lojës: €100
Depozitë Minimale: €10 Bast: 70x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: EXCLUSIVE4

Karakteristika

 • Fitojnë deri në 100 € para shtesë
 • Kazino e krijuar
 • RNG Certifikuar
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Lojra të mëdha Celular
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
 • Mbështetje Njohurish
100 Rrotullime Falas at iGame Casino
iGame Casino Cashable Rrotullime Falas: 100
Depozitë Minimale: €10 Bast: 50x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: BUGO100

Karakteristika

 • Fitojnë deri në 100 € para shtesë
 • Kazino e krijuar
 • RNG Certifikuar
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Lojra të mëdha Celular
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
 • Mbështetje Njohurish
80 Rrotullime Falas at iGame Casino
iGame Casino Cashable Rrotullime Falas: 80
Depozitë Minimale: €20 Bast: 35x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: HUNTERS80

Karakteristika

 • Fitojnë deri në 100 € para shtesë
 • Kazino e krijuar
 • RNG Certifikuar
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Lojra të mëdha Celular
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
 • Mbështetje Njohurish
70 Rrotullime Falas at iGame Casino
iGame Casino Cashable Rrotullime Falas: 70
Depozitë Minimale: €20 Bast: 35x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: SPARKS70

Karakteristika

 • Fitojnë deri në 100 € para shtesë
 • Kazino e krijuar
 • RNG Certifikuar
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Lojra të mëdha Celular
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
 • Mbështetje Njohurish
€50 Bonus Depozitave të Lojës at iGame Casino
iGame Casino Cashable Bonus Depozitave të Lojës: €50
Depozitë Minimale: €10 Bast: 50xb ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: DAME25

Karakteristika

 • Fitojnë deri në 100 € para shtesë
 • Kazino e krijuar
 • RNG Certifikuar
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Lojra të mëdha Celular
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
 • Mbështetje Njohurish
50 Rrotullime Falas at iGame Casino
iGame Casino Cashable Rrotullime Falas: 50
Depozitë Minimale: €15 Bast: 35x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: SPLIT50

Karakteristika

 • Fitojnë deri në 100 € para shtesë
 • Kazino e krijuar
 • RNG Certifikuar
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Lojra të mëdha Celular
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
 • Mbështetje Njohurish
40 Rrotullime Falas at iGame Casino
iGame Casino Cashable Rrotullime Falas: 40
Depozitë Minimale: €15 Bast: 35x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: QUEST40

Karakteristika

 • Fitojnë deri në 100 € para shtesë
 • Kazino e krijuar
 • RNG Certifikuar
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Lojra të mëdha Celular
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
 • Mbështetje Njohurish
30 Rrotullime Falas at iGame Casino
iGame Casino Cashable Rrotullime Falas: 30
Depozitë Minimale: €30 Bast: 35x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: XMAS13

Karakteristika

 • Fitojnë deri në 100 € para shtesë
 • Kazino e krijuar
 • RNG Certifikuar
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Lojra të mëdha Celular
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
 • Mbështetje Njohurish
€25 Bonusi Ringarkohet at iGame Casino
iGame Casino Cashable Bonusi Ringarkohet: €25
Depozitë Minimale: €10 Bast: 70x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Fitojnë deri në 100 € para shtesë
 • Kazino e krijuar
 • RNG Certifikuar
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Lojra të mëdha Celular
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
 • Mbështetje Njohurish
25 Rrotullime Falas at iGame Casino
iGame Casino Rrotullime Falas: 25
Depozitë Minimale: €10 Bast: 35xb ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Fitojnë deri në 100 € para shtesë
 • Kazino e krijuar
 • RNG Certifikuar
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Lojra të mëdha Celular
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
 • Mbështetje Njohurish
15 Rrotullime Falas at iGame Casino
iGame Casino Cashable Rrotullime Falas: 15
Depozitë Minimale: €10 Bast: 50x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Fitojnë deri në 100 € para shtesë
 • Kazino e krijuar
 • RNG Certifikuar
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Lojra të mëdha Celular
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
 • Mbështetje Njohurish
10 Rrotullime Falas at iGame Casino
iGame Casino Cashable Rrotullime Falas: 10
Depozitë Minimale: €10 Bast: 50x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Fitojnë deri në 100 € para shtesë
 • Kazino e krijuar
 • RNG Certifikuar
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Lojra të mëdha Celular
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
 • Mbështetje Njohurish
500sek Bonus i Mireseardhjes at iGame Casino
iGame Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 500sek
Depozitë Minimale: 100 SEK Bast: 70x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: EXKLUSIV1

Karakteristika

 • Fitojnë deri në 100 € para shtesë
 • Kazino e krijuar
 • RNG Certifikuar
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Lojra të mëdha Celular
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
 • Mbështetje Njohurish
€50 Bonus i Mireseardhjes at iGame Casino
iGame Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: €50
Depozitë Minimale: €10 Bast: 70x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: EXCLUSIVE1

Karakteristika

 • Fitojnë deri në 100 € para shtesë
 • Kazino e krijuar
 • RNG Certifikuar
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Lojra të mëdha Celular
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
 • Mbështetje Njohurish
€50 Bonus i Mireseardhjes at iGame Casino
iGame Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: €50
Depozitë Minimale: €10 Bast: 70x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: MACAO100

Karakteristika

 • Fitojnë deri në 100 € para shtesë
 • Kazino e krijuar
 • RNG Certifikuar
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Lojra të mëdha Celular
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
 • Mbështetje Njohurish
25 Rrotullime Falas at iGame Casino
iGame Casino Rrotullime Falas: 25
Depozitë Minimale: 10 Bast: 35xb ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Fitojnë deri në 100 € para shtesë
 • Kazino e krijuar
 • RNG Certifikuar
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Lojra të mëdha Celular
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
 • Mbështetje Njohurish

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.