sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

Ikibu Casino Rishikim

Ikibu Casino Rishikim
Ikibu Casino Mbyllur
Editors' rating: We have not rated closed casinos
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
4 Bonuses available in July 2022

MbyllurIt’s no longe operates

Find Better Casino
Ikibu Casino Rishikim
Ikibu Casino Përditësuar së Fundmi: 04/27/2022 United StatesNot available anymore
Editors' rating: We have not rated closed casinos
Users rating: - /10 Based on 0 reviews

Depozita Minimale

10 000 EUR per week

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Përdor kodin SSL
 • Kazino Celular
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Një dizajn unik dhe teme - me rajone të shumta të drejtë të hidhen në bord!
 • Aventurë unike ju shpërblen me rrotullime falas dhe të holla bonus
 • Pothuajse çdo kënd lojrave NetEnt mbuluar
 • Luaj më shumë për të reduktuar kërkesat e basteve dhe për të fituar bileta falas për llotaritë javore dhe mujore.
 • Para të Gatshme në 5 Minuta
Pronar

Chance Hill LTD Casinos

Data e krijimit

2016

Liçensë

Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission

Përmbledhje

Ikibu Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Aristocrat, Elk Studios, Microgaming, NetEnt, NextGen Gaming, Nyx Interactive, Play'n GO, Thunderkick, WMS (Williams Interactive), Genii, Sidecity. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Platformë e Kryqëzuar

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Depozitave
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • Maestro
 • EcoPayz
 • Sofortuberwaisung
 • Euteller
 • Trustly
 • Zimpler
Metodat e Tërheqjes
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Bank Wire Transfer
 • Paysafe Card
 • Euteller
 • Trustly
 • Zimpler
Koha e pagesës

ewallets

2-24 hours

karta krediti / debiti

24-72 hours

transferta bankare

24-72 hours

çek

not offered

koha e pritjes

2-6 hours
Kazino Software
 • Aristocrat
 • Elk Studios
 • Microgaming
 • NetEnt
 • NextGen Gaming
 • Nyx Interactive
 • Play'n GO
 • Thunderkick
 • WMS (Williams Interactive)
 • Genii
 • Sidecity
Kontakte

Faqja e internetit

http://www.ikibu.com

Email

support mail: [email protected]

Telefon

Vlerësimet e Lojtarëve të Ikibu Casino

(0 Vlerësimet)

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

No license available No license available

Ikibu Casino Lojëra

 • Slote
 • Ruletë
 • Video Poker
 • Bingo
 • Blackjack
 • Baccarat
 • Craps
 • Keno
 • Bileta Gërvishtëse

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Bonus i Mireseardhjes në Ikibu Casino

Ikibu Casino Mbyllur

€100 Bonus i Mireseardhjes at Ikibu Casino

Ikibu Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €100 deri në 100% Ikibu Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Lojrat Scratchcard
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • 0-24 Afati Tërheqjes

Ikibu Casino Mbyllur

€150 Bonus i Mireseardhjes at Ikibu Casino

Ikibu Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €150 deri në 100% Ikibu Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
45xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Dizajni miqësor Celular
 • Tarifë e vogël e hyrjes 10 € ose më shumë
 • Tema unike dhe legjendare që është e sigurt për të shkuar poshtë edhe me tifozët muzikës globale

Bonuset me Depozitë në Ikibu Casino

Ikibu Casino Mbyllur

100% Bonusi Ringarkohet at Ikibu Casino

Ikibu Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonusi Ringarkohet: 100% deri në 100% Ikibu Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
45xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Kërkesa e ulët e basteve
 • Koleksion të madh të lojëra elektronike - xhekpote progresive dhe lojëra elektronike tradicionale njësoj
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)

Ikibu Casino Mbyllur

€100 Bonus Depozitave i Dytë at Ikibu Casino

Ikibu Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus Depozitave i Dytë: €100 deri në 50% Ikibu Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • 24/7 Live Cat
 • Optimizuar për Celular
 • Nuk keni llogari nevojshme për të luajtur në Kazino
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.