Jackpot Luck Kazino Rishikimi

review
Jackpot Luck Casino
Luaj Tani
Faqja e internetit:
http://www.jackpotluck.com
Email:
support mail: [email protected]
telefon:
Mobile: yes
Mbyllur: no
Blacklisted:
Kazino Software: Aristocrat Betsoft Leander Games NetEnt NextGen Gaming Thunderkick
Llojet kazinove: Instant Play Kazino Aplikacion
Monedhat: Euros Australian dollars Canadian dollars British pounds sterling Swedish kronor US dollars South African Rand
Liçensë: Curacao, UK Gambling Commission
Gjuhë: English
Metodat e Depozitave: MasterCard Neteller Visa Electron Visa Skrill Paysafe Card Ukash Maestro Sofortuberwaisung
Metodat e Tërheqjes: Neteller Visa Skrill Bank Wire Transfer
Koha e pagesës: ewallets: 24 hours, credit / debit cards: 2-5 days, bank transfers: 2-3 days, cheques: Not offered, pending time: 48 hours
Tërheqje maksimale: 2500 USD per week
Data e krijimit: 2015
Pronar: Imperium Network Solutions Limited Casinos
Karakteristika:
 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • 24/7 Live Cat
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Krenohet A App tunelit
 • Mundësuar nga furnizuesit kryesorë të shumta Software
 • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
 • Paketa bujare të mirëseardhjes
 • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Jackpot Luck Casino është themeluar në vitin 2015

E disponueshme për lojtarët nga United States

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Jackpot Luck Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Aristocrat, Betsoft, Leander Games, NetEnt, NextGen Gaming, Thunderkick. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Të gjithë Bonuset e Jackpot Luck Casino të disponueshëm

 • 24/7 Live Cat
 • Krenohet A App tunelit
 • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
 • Ka Novomatiks
Jackpot Luck Casino
35x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£20Depozitë Minimale
 • Filloni me një biletë të vogël €10
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Gati për Celular
 • Luaj lojëra elektronike video, karta rimbushëse, ruletë, poker dhe shkop polici
Jackpot Luck Casino
35x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$20Depozitë Minimale
 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • Numër i madh i ofruesve të lojrave
 • Lojra të mëdha Celular
Jackpot Luck Casino
35x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£20Depozitë Minimale
 • Opsion per Lojrat Online
 • Kufijtë e lartë e tërheqjes
 • Opt-në e nevojshme.
 • Koleksion të madh të lojëra elektronike - xhekpote progresive dhe lojëra elektronike tradicionale njësoj
Jackpot Luck Casino
35xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£20Depozitë Minimale
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Shtyrje Manuale
 • Shkon në softuerin gjithnjë popullor Microgaming
 • Kazno Celular të mëdha
Jackpot Luck Casino
35x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€10Depozitë Minimale
 • Tërheqja Pa Limit
 • Lojra të mëdha Celular
 • 24/7 Live Suport
 • Software provuara te drejta
Jackpot Luck Casino
35x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£20Depozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.