sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

Jackpot Mobile Casino Rishikim

Jackpot Mobile Casino Rishikim
Jackpot Mobile Casino
Editors' rating: 6.16/10
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
10 Bonuses available in August 2022
Jackpot Mobile Casino Rishikim
Jackpot Mobile Casino Përditësuar së Fundmi: 08/10/2022 0 Vlerësimet

Vlerësimi i Kazinosë:

6.16/10
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Luaj Tani Zgjidh Bonusin
€/£10

Depozita Minimale

€/£2,000 Daily, €/£10,000 Monthly

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Mbi 999 Lojëra Kazino
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Fitojnë deri në 100 € para shtesë
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Lojra të mëdha Celular
 • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
 • Shpërblim i Sistemit

Screenshot-e të Jackpot Mobile Casino

Kasino Online Jackpot Mobile Casino Merr bonus Jackpot Mobile Casino
Pronar

Grace Media Limited

Data e krijimit

2015

Liçensë

Gibraltar Regulatory Authority, UK Gambling Commission

Përmbledhje

Jackpot Mobile Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Blueprint Gaming, Elk Studios, IGT (WagerWorks), Microgaming, NetEnt, NextGen Gaming, Nyx Interactive, Pragmatic Play, Yggdrasil Gaming, Big Time Gaming, Eyecon, Inspired, Lightning Box, Nektan, Realistic Games, Red Tiger Gaming, SG Gaming, Crazy Tooth Studio, Foxium, IronDog, JustForTheWin, Merkur, Skillzzgaming. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Platformë e Kryqëzuar

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Depozitave
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Paysafe Card
 • EcoPayz
 • Trustly
 • Instant Banking
 • Skrill 1-Tap
Metodat e Tërheqjes
 • Neteller
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • Direct Bank Transfer
 • Trustly
Koha e pagesës

ewallets

24 hours

karta krediti / debiti

3-5 days

transferta bankare

not offered

çek

not offered

koha e pritjes

72 hours
Gjuhë
Pagesa Minimale

£10, €20

Kazino Software
 • Blueprint Gaming
 • Elk Studios
 • IGT (WagerWorks)
 • Microgaming
 • NetEnt
 • NextGen Gaming
 • Nyx Interactive
 • Pragmatic Play
 • Yggdrasil Gaming
 • Big Time Gaming
 • Eyecon
 • Inspired
 • Lightning Box
 • Nektan
 • Realistic Games
 • Red Tiger Gaming
 • SG Gaming
 • Crazy Tooth Studio
 • Foxium
 • IronDog
 • JustForTheWin
 • Merkur
 • Skillzzgaming
Kontakte

Faqja e internetit

http://www.jackpotmobilecasino.co.uk

Email

support mail: [email protected]

Telefon

support phone: 020 3478 1906

Vlerësimet e Lojtarëve të Jackpot Mobile Casino

(0 Vlerësimet)

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

UKGC UKGC
Gibraltar Gibraltar

Jackpot Mobile Casino Lojëra

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Rrotullime Falas në Jackpot Mobile Casino

Cashable
100 Rrotullime Falas at Jackpot Mobile Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 100 deri në 100 Jackpot Mobile Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
100xb Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
 • Jo Limite në Tërheqje

Bonus i Mireseardhjes në Jackpot Mobile Casino

Cashable
£100 Bonus i Mireseardhjes at Jackpot Mobile Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: £100 deri në 100% Jackpot Mobile Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
40x Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
 • Jackpot Mobile Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Lojrat Xhekpot
Cashable
£5 Bonus i Mireseardhjes at Jackpot Mobile Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: £5 deri në 5 Jackpot Mobile Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
30x Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Mbështetje Njohurish
 • Më shumë se 600 lojëra të vërtetë të parave për të luajtur
Cashable
£50 Bonus i Mireseardhjes at Jackpot Mobile Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: £50 deri në 200% Jackpot Mobile Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
40x Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Vendos baste €5 për raund
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Jackpot Mobile Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Elektreonike
Cashable
£50 Bonus i Mireseardhjes at Jackpot Mobile Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: £50 deri në 200% Jackpot Mobile Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
30x Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Lojrat Xhekpot
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë

Bonuset me Depozitë në Jackpot Mobile Casino

Cashable
£50 Bonus i Kthimit të Parave at Jackpot Mobile Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Kthimit të Parave: £50 deri në 10% Jackpot Mobile Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
30x Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
 • Numër i madh i ofruesve të lojrave
 • Lojra të mëdha Celular
 • Mbështetje Njohurish
Cashable
£250 Bonus Depozitave i Tretë at Jackpot Mobile Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Tretë: £250 deri në 50% Jackpot Mobile Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
30x Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino Celulare më të mira
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
 • Lojrat Xhekpot
Cashable
£200 Bonus Depozitave i Dytë at Jackpot Mobile Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: £200 deri në 100% Jackpot Mobile Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
40x Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Lojra të mëdha Celular
 • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
 • Live LojëratKazino
Cashable
£200 Bonus Depozitave i Dytë at Jackpot Mobile Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: £200 deri në 100% Jackpot Mobile Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
30x Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Lojërat Live u transmetuan nga Casino Portomaso në Maltë
 • Website optimizuar për Celular
Cashable
- Bonus i Kthimit të Parave at Jackpot Mobile Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Kthimit të Parave: - deri në 20% Jackpot Mobile Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£50 Depozita Minimale
Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Bonuset e Përjavshme Pa pagesë
 • Pagim i Shpejtë
 • Lojrat Xhekpot
 • Kazino e shkëlqyer live
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.