sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kujdes!

Lojtarët nga Shqipëri nuk pranohen në këtë kazino. Megjithatë, 3 kazinotë e mëposhtme ju mirëpresin me një ofertë fantastike me bonus pa depozitë!

Shihni më shumë kazino
Stay Casino
Stay Casino Weekend Bonus: 30%
Merr bonus
888 Casino
888 Casino 5th Deposit Bonus: 30%
Merr bonus
Richprize Casino
Richprize Casino Rrotullime Falas: 60 FS
Merr bonus
Shihni më shumë kazino

Jackpot Molly Casino Rishikim

Jackpot Molly Casino Rishikim
Jackpot Molly Casino
Editors' rating: 5.89/10
Users rating: 2 /10 Based on 1 reviews
4 Bonuses available in August 2022
Jackpot Molly Casino Rishikim
Jackpot Molly Casino Përditësuar së Fundmi: 08/05/2022 1 Vlerësimet

Vlerësimi i Kazinosë:

5.89/10
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Luaj Tani Zgjidh Bonusin
$20

Depozita Minimale

$5,000 per week, $20,000 per month

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Kazino Celulare më të mira
 • Shumë e lehtë për të lundruar
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes

Screenshot-e të Jackpot Molly Casino

Kasino Online Jackpot Molly Casino Merr bonus Jackpot Molly Casino Hyr në Kazinonë Jackpot Molly
Pronar

Markor Technology Limited

Data e krijimit

2021

Liçensë

Gibraltar

Përmbledhje

Jackpot Molly Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Evolution Gaming, Microgaming, NetEnt, Playtech, Pragmatic Play, 2 By 2 Gaming, Habanero, Inspired, Lightning Box, MGA, Nektan, Rabcat, Realistic Games, Red Tiger Gaming, Amaya (Chartwell), Crazy Tooth Studio, Foxium, JustForTheWin, KA Gaming, MahiGaming, PearFiction, Slingshot Studios, Stormcraft Studios, Triple Edge Studios, Wild Streak Gaming, All41 Studios, Fortune Factory Studios, Hacksaw Gaming, Playstar, Gameburger studios, Pulse8, Neko Games, Neon Valley Studios, Spin Play Games, Golden Rock, Alchemy Gaming, Markor Technology, Rising Entertainment, Eurostar Studios. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Platformë e Kryqëzuar

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Lojëra Live

Zgjidhni kazinonë Live për të luajtur kundër ndarësve të letrave të vërtetë dhe ndjeni shpirtin e kumarit në Jackpot Molly Casino

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Depozitave
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Maestro
 • EcoPayz
 • AstroPay Card
 • WireCard
 • instaDebit
 • SafetyPay
 • iDebit
 • Much Better
 • Interac
Metodat e Tërheqjes
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Maestro
 • EcoPayz
 • AstroPay Card
 • WireCard
 • instaDebit
 • SafetyPay
 • iDebit
 • Much Better
 • Interac
Koha e pagesës

3-5 working day

Gjuhë
Pagesa Minimale

$40

Kazino Software
 • Evolution Gaming
 • Microgaming
 • NetEnt
 • Playtech
 • Pragmatic Play
 • 2 By 2 Gaming
 • Habanero
 • Inspired
 • Lightning Box
 • MGA
 • Nektan
 • Rabcat
 • Realistic Games
 • Red Tiger Gaming
 • Amaya (Chartwell)
 • Crazy Tooth Studio
 • Foxium
 • JustForTheWin
 • KA Gaming
 • MahiGaming
 • PearFiction
 • Slingshot Studios
 • Stormcraft Studios
 • Triple Edge Studios
 • Wild Streak Gaming
 • All41 Studios
 • Fortune Factory Studios
 • Hacksaw Gaming
 • Playstar
 • Gameburger studios
 • Pulse8
 • Neko Games
 • Neon Valley Studios
 • Spin Play Games
 • Golden Rock
 • Alchemy Gaming
 • Markor Technology
 • Rising Entertainment
 • Eurostar Studios
Kontakte

Faqja e internetit

https://www.jackpotmolly.com/

Email

contact form

Telefon

Vlerësimet e Lojtarëve të Jackpot Molly Casino

(1 Vlerësimet)
Canada Pascal laurin
1/5
I Vlerësuar: 2022-04-04

Ju bllokuat llogarinë time duke thënë kundër verës jo në rajonin e duhur, por unë jam në Kanada dhe asnjë përgjigje ndaj emaileve të mia që kam depozituar 100 në kazinonë tuaj mund të luajë dhe kam humbur paratë e mia

Vous avez bloquer mon compte en disant vs été pas ds ·a bonne région mais je suis au Canada pis pas réponse a mes mail j'ai déposer 100 ds votre casino peut même pu jouer pis j'ai perdu mon argent

Automatically translated with Google Translate in Canada. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Lexo Vlerësimin e Plotë

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

Gibraltar Gibraltar

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Rrotullime Falas në Jackpot Molly Casino

Cashable
20 FS Rrotullime Falas at Jackpot Molly Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 20 FS Jackpot Molly Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
USD 20 Depozita Minimale
40x Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Bonuset e mira
 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
 • Gamë e gjerë lojërash dhe bastesh
 • Dizajn Faqeje i Thjeshtë
 • Faqe e thjeshtë, miqësore për përdoruesit

Lojërat e Lejuara

Wolf Gold Pragmatic Play

Bonus i Mireseardhjes në Jackpot Molly Casino

Cashable
200% Bonus i Mireseardhjes at Jackpot Molly Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 200% deri në $1,150 Jackpot Molly Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$20 Depozita Minimale
40x Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Ofruesve të ndryshme Software

Lojërat e Lejuara

Starburst NetEnt Aloha Cluster Pays NetEnt Finn and the Swirly Spin NetEnt
Cashable
150% Bonus i Mireseardhjes at Jackpot Molly Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 150% deri në $750 Jackpot Molly Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$20 Depozita Minimale
40x Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Bonus i mirë mirëseardhje

Bonuset me Depozitë në Jackpot Molly Casino

Cashable
100% Bonus Depozitave i Tretë at Jackpot Molly Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Tretë: 100% deri në $550 Jackpot Molly Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$20 Depozita Minimale
40x Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Website optimizuar për Celular
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.