Jetbull Kazino Rishikimi

review
Jetbull Casino
Luaj Tani
Faqja e internetit:
https://www.jetbull.com/
Email:
support mail: [email protected]
telefon:
Mobile: yes
Mbyllur: no
Blacklisted:
Kazino Software: Betsoft Cryptologic (WagerLogic) Evolution Gaming IGT (WagerWorks) Microgaming NetEnt Nyx Interactive Play'n GO Playson Quickspin Booming Games EveryMatrix OMI Gaming
Llojet kazinove: Instant Play Kazino Aplikacion
Monedhat: Euros British pounds sterling Swedish kronor US dollars Denmark kroner Norwegian kroner Polish zlotys Russian rubles South African Rand Chinese Renminbi Czech Republic korunas South Korean won Romanian lei
Liçensë: Malta Gaming Authority
Gjuhë: English Norwegian Romanian Russian
Metodat e Depozitave: MasterCard Neteller Visa Debit Visa Electron Skrill Bank Wire Transfer Paysafe Card Ukash WebMoney Fast Bank Transfer Online Bank Transfer Entropay Boleto Laser Maestro GiroPay Diners Club International EcoPayz Przelewy24 iDEAL Sofortuberwaisung Nordea EPS Abaqoos eKonto ePay.bg Euteller Lobanet Neosurf Teleingreso Multibanco DineroMail QIWI Todito Cash Trustly TrustPay Skrill 1-Tap AstroPay Direct instaDebit Moneta FundSend PugglePay Envoy u net Swedbank Postepay (by Skrill) Dankort Euro6000 UseMyWallet Dotpay Instant Bank Transfer
Metodat e Tërheqjes: Neteller Visa Debit Visa Electron Visa Skrill Ukash WebMoney Fast Bank Transfer Online Bank Transfer Entropay Laser Diners Club International EcoPayz Skrill 1-Tap instaDebit Postepay (by Skrill) Euro6000 Bank transfer
Koha e pagesës: ewallets: 24-48 hours, credit / debit cards: 4-5 days, bank transfers: 4-5 days, cheques: Not offered, pending time: 24-48 hours
Tërheqje maksimale: 5000 EUR per day
Data e krijimit: 2007
Pronar: EveryMatrix NV Casinos
Karakteristika:
 • Licencat me bazë të BE-së
 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Kazino e krijuar
 • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
 • 100% Bilanci Përforcues
 • Ofruesit e shumëfishtë të lojërave

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Jetbull Casino është themeluar në vitin 2007

E disponueshme për lojtarët nga United States

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Jetbull Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Betsoft, Cryptologic (WagerLogic), Evolution Gaming, IGT (WagerWorks), Microgaming, NetEnt, Nyx Interactive, Play'n GO, Playson, Quickspin, Booming Games, EveryMatrix, OMI Gaming. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Të gjithë Bonuset e Jetbull Casino të disponueshëm

 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • Shijo kohë të pakufizuar e vlefshmërisë
 • 24/7 Live Suport
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
Jetbull Casino
30x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€10Depozitë Minimale
 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Funksion Live Chat
 • Qindra lojëra elektronike dhe të gjitha lojëra elektronike me çmim më të madh
 • Bastet sportive dhe kazino në një
Jetbull Casino
40x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€10Depozitë Minimale
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Ekselent për kumar celular
 • Ndryshme Ofruesit e Carjeve
Jetbull Casino
30xBast
AskGamblers50Kodi Bonusit
€50Depozitë Minimale
 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike
Jetbull Casino
40x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€10Depozitë Minimale
 • Krenohet A App tunelit
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Asnjë kufizim i tërheqjes
 • Bibliotekë e madhe e lojrave
Jetbull Casino
30x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€10Depozitë Minimale
 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Mundësuar nga furnizuesit kryesorë të shumta Software
 • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes
Jetbull Casino
30x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€10Depozitë Minimale
 • Optimizuar për Celular
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Pagim i Shpejtë
 • Ofruesit e softuerëve të nivelit më të lartë
Jetbull Casino
40x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€25Depozitë Minimale
 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - $name është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Ka Novomatiks
Jetbull Casino
30x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Një dizajn unik dhe teme - me rajone të shumta të drejtë të hidhen në bord!
 • Asnjë kufizim i tërheqjes
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
Jetbull Casino
15xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Kërkesa e ulët e basteve
 • Ka Novomatiks
Jetbull Casino
30x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£20Depozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.