sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

Joker.ua Casino Rishikim

Joker.ua Casino Rishikim
Joker.ua Casino
Editors' rating: 6.16/10
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
2 Bonuses available in August 2022
Joker.ua Casino Rishikim
Joker.ua Casino Përditësuar së Fundmi: 08/02/2022 0 Vlerësimet

Vlerësimi i Kazinosë:

6.16/10
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Luaj Tani Zgjidh Bonusin
₴50

Depozita Minimale

₴ 400,000 per month

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Optimizuar për Celular

Screenshot-e të Joker.ua Casino

Kasino Online Joker.ua Casino Merr bonus Joker.ua Casino Hyr në Kazinonë Joker.ua
Pronar

Unknown

Data e krijimit

2020

Liçensë

Curacao

Përmbledhje

Joker.ua Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si NetEnt, Playson, Booongo, Spinomenal, Spribe. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Platformë e Kryqëzuar

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Depozitave
 • MasterCard
 • Visa
Metodat e Tërheqjes
 • MasterCard
 • Visa
Koha e pagesës

1-7 days

Gjuhë
Monedhat
Pagesa Minimale

₴150

Kazino Software
 • NetEnt
 • Playson
 • Booongo
 • Spinomenal
 • Spribe
Kontakte

Faqja e internetit

https://joker.win/

Email

[email protected]

Telefon

Vlerësimet e Lojtarëve të Joker.ua Casino

(0 Vlerësimet)

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

КРАИЛ КРАИЛ
Curacao Curacao

Joker.ua Casino Lojëra

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Bonus i Mireseardhjes në Joker.ua Casino

Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at Joker.ua Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në 150% Joker.ua Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
150 UAH Depozita Minimale
25x Bast
КРАИЛ КРАИЛ Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Ofruesve të ndryshme Software
Cashable
50 FS Bonus i Mireseardhjes at Joker.ua Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 50 FS Joker.ua Casino
Rishikim
UAH 150 Depozita Minimale
20x Bast
КРАИЛ КРАИЛ Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • E thjeshtë në përdorim
 • Shumë promocione dhe bonuse
 • Optimizuar për Lojën Mobile
 • Shumë lojëra kazino dhe elektronike online
 • Opsione të mira pagese

Lojërat e Lejuara

Sweet Bonanza Pragmatic Play
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.