Justbet Kazino Rishikimi

reviewJustbet CasinoLuaj Tani
 • Faqja e internetit:
  http://justbet.cx/casino
 • Email:
  support mail: [email protected]
 • telefon: toll free phone: 1-855-274-8313
  north america support phone: 855-274-8313
  international support phone: +506-2298-5978
 • Mobile: no
 • Mbyllur: yes
 • Blacklisted:
Kazino Software:
Llojet kazinove:
Monedhat:
Liçensë:
Costa Rica
Gjuhë:
Metodat e Tërheqjes:
Neteller Skrill Money Order Person to Person
Koha e pagesës:
ewallets: 24-48 hours, bank transfers: 7-10 days, pending time: 0-24 hours
Tërheqje maksimale:
750 USD per withdrawal request
Data e krijimit:
2011
Pronar:
JustBet Group Casinos
Karakteristika:
 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Më i larti Albania Kazino Online
 • Një Përzgjedhje e Lojrave të Rrjetit Live gjendet në Kazino Live
 • Besnikëria VIP shpërblehet me oferta speciale dhe dhurata
 • Përkrahje për Live Cat
 • Shkëlqyeshëm dhe i lehtë në përdorim

Justbet Casino është themeluar në vitin 2011

E disponueshme për lojtarët nga United States

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Justbet Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Amigotechs. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Të gjithë Bonuset e Justbet Casino të disponueshëm

 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Vendi i pagesave më të shpejta i lojërave të fatit në internet: pagesat e përpunuara në 2 orë
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Kazino
 • Gati për Celular
Justbet Casino
20xbBast
ASKBDAYKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.