sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kujdes!

Lojtarët nga Shqipëri nuk pranohen në këtë kazino. Megjithatë, 3 kazinotë e mëposhtme ju mirëpresin me një ofertë fantastike me bonus pa depozitë!

Shihni më shumë kazino
Richprize Casino
Richprize Casino Deposit Bonus: 200%
Merr bonus
Betser Casino
Betser Casino Bonus i Mireseardhjes: €25
Merr bonus
Sverige Kronan Casino
Sverige Kronan Casino Bonus i Mireseardhjes: 5000sek
Merr bonus
Shihni më shumë kazino

King Solomons Casino Rishikim

King Solomons Casino Rishikim
King Solomons Casino
Kazinoja është mbyllur tashmë
Editors' rating: -/10
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
8 Bonuses available in May 2022
King Solomons Casino Rishikim
King Solomons Casino Kazinoja është mbyllur tashmë Përditësuar së Fundmi: 04/27/2022 0 Vlerësimet

Vlerësimi i Kazinosë:

-/10
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Gjej kazino alternative Mbyllur

Depozita Minimale

5000 USD per week

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Bonus pa Pagesë
 • Krenohet A App tunelit
 • Lojrat Scratchcard
 • Xhekpote Progresive
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Jo Limite në Tërheqje
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Përkrahje për Live Cat

Screenshot-e të King Solomons Casino

Kasino Online King Solomons Casino Merr bonus King Solomons Casino Hyr në Kazinonë King Solomons
Pronar

Hectyc B.V. Casinos

Data e krijimit

1998

Liçensë

Curacao

Përmbledhje

King Solomons Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Playtech. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Tërheqjes
 • Neteller
 • Visa Electron
 • Visa
 • Skrill
 • Bank Wire Transfer
 • Ukash
 • Cheque
 • ECO Card
Koha e pagesës

ewallets

24-48 hours

karta krediti / debiti

2-5 days

transferta bankare

3-7 days

çek

14-28 days

koha e pritjes

0-24 hours
Gjuhë
Pagesa Minimale

Kazino Software
Kontakte

Faqja e internetit

http://www.kingsolomons.com

Email

support: [email protected]

Telefon

fax: (877) 256-9225 toll free general information: (866) 896-3177

Vlerësimet e Lojtarëve të King Solomons Casino

(0 Vlerësimet)

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

Curacao Curacao

King Solomons Casino Lojëra

 • Slote
 • Ruletë
 • Video Poker
 • Bingo
 • Blackjack
 • Baccarat
 • Craps
 • Keno
 • Bileta Gërvishtëse

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Bonus i Mireseardhjes në King Solomons Casino

$100 Bonus i Mireseardhjes at King Solomons Casino
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: $100 deri në 100% King Solomons Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$20 Depozita Minimale
25x(d+b) Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
 • Opsion per Lojrat Online
 • Funksion Live Chat
 • Kërkesa e ulët e basteve
$100 Bonus i Mireseardhjes at King Solomons Casino
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: $100 deri në 100% King Solomons Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$20 Depozita Minimale
25x(d+b) Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një Casino e re në 2022
 • Licencat me bazë të BE-së
 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Opsion per Lojrat Online
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
 • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes

Bonuset me Depozitë në King Solomons Casino

$25 Bonuset tjera at King Solomons Casino
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonuset tjera: $25 deri në $25 King Solomons Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$25 Depozita Minimale
5xb Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Opt-në e nevojshme.
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - King Solomons Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Elektreonike
 • 0-24 Afati Tërheqjes
$200 Bonus Depozitave i Dytë at King Solomons Casino
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: $200 deri në 200% King Solomons Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$20 Depozita Minimale
25x(d+b) Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ne dispozicion pa instalim
 • Opt-në e nevojshme.
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live
Cashable
100% Bonusi Ringarkohet at King Solomons Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonusi Ringarkohet: 100% deri në £500 King Solomons Casino
Rishikim
£10 Depozita Minimale
20xb Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - King Solomons Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Shkëlqyeshëm dhe i lehtë në përdorim
 • Një mjet ofrues filtër për të ngushtuar në vetëm lojëra elektronike Top Software
Cashable
- Bonusi Ringarkohet at King Solomons Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonusi Ringarkohet: - deri në £500 King Solomons Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
20xb Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një Casino e re në 2022
 • Optimizuar për Celular
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Siguruar me SSL kod
 • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
 • Jo Limite në Tërheqje
 • Besnikëria VIP shpërblehet me oferta speciale dhe dhurata
$25 Bonuset tjera at King Solomons Casino
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonuset tjera: $25 deri në $25 King Solomons Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$25 Depozita Minimale
5xb Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Dizajni miqësor Celular
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Kazino e re 2022
 • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Elektreonike
 • Bonus i Rifreskuar Javor
$200 Bonus Depozitave i Dytë at King Solomons Casino
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: $200 deri në 200% King Solomons Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$20 Depozita Minimale
25x(d+b) Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Në dispozicion në Celular
 • Kazino Online më të mira
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
 • Një mjet ofrues filtër për të ngushtuar në vetëm lojëra elektronike Top Software
 • Promovimet javore për të kërkuar
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.