sq
sq en

Kings Chance Casino Rishikim

Kings Chance Casino review
Kings Chance Casino

Vlerësimi i Kazinosë

Kings Chance Casino review
Kings Chance Casino Last Updated: 01/15/2021

Vlerësimi i Kazinosë

-/5
0 Vlerësimet

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Kings Chance Casino është themeluar në vitin 2010

E disponueshme për lojtarët nga United States.

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Kings Chance Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Betsoft, Pragmatic Play, Parlay. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Kasino e madhe
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Shkruani Kodin e Bonusit - merrni Rrotullime Falas tani!
 • Kërkesa e ulët e basteve
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
 • Gati për Celular

Kings Chance Casino Player Reviews

(0 Vlerësimet) Shkruaj një Vlerësim
Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
Message Please enter your message
Send

Your comment was sent successfully!

Kings Chance Casino Lojëra

 • Slote
 • Ruletë
 • Video Poker
 • Bingo
 • Blackjack
 • Baccarat
 • Craps
 • Keno
 • Bileta Gërvishtëse
🌐 Faqja e internetit: http://kingschance.com
🧑‍💻 Kazino Software: Betsoft Pragmatic Play Parlay
🎰 Llojet kazinove: Kazino me Lojëra në Çast Kazino Aplikacion Shkarko Kasino
Monedhat: Euros Australian dollars Canadian dollars British pounds sterling US dollars South African Rand
Liçensë: Curacao
Gjuhë: English French
Metodat e Depozitave: MasterCard Neteller Visa Skrill
Metodat e Tërheqjes: Neteller Skrill Bank Wire Transfer
⏱️ Koha e pagesës: ewallets: 24-48 hours, bank transfers: 3-7 days, pending time: 5-7 days
Tërheqje maksimale: 2000 USD/GBP/EUR per day and 10 000 USD/EUR/GBP per week
Data e krijimit: 2010
Pronar: Audeo N.V. E-Commerce Park Vredenberg Willemstad Casinos
Mobile: Yes
📧 Email: support mail: [email protected]
📞 Telefon: international support phone: 1-800-765-948

Të gjithë Bonuset e Kings Chance Casino të disponueshëm

3500r Bonus Depozitave i Tretë at Kings Chance Casino
Kings Chance Casino Cashable Bonus Depozitave i Tretë: 3500r
Depozitë Minimale: 125 R Bast: 30xb ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Kasino e madhe
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Shkruani Kodin e Bonusit - merrni Rrotullime Falas tani!
 • Kërkesa e ulët e basteve
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
 • Gati për Celular
2000r Bonus Depozitave i Dytë at Kings Chance Casino
Kings Chance Casino Cashable Bonus Depozitave i Dytë: 2000r
Depozitë Minimale: 125 R Bast: 30xb ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Kasino e madhe
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Shkruani Kodin e Bonusit - merrni Rrotullime Falas tani!
 • Kërkesa e ulët e basteve
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
 • Gati për Celular
€400 Bonus Depozitave i Tretë at Kings Chance Casino
Kings Chance Casino Cashable Bonus Depozitave i Tretë: €400
Depozitë Minimale: €25 Bast: 30x(d+b) ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Kasino e madhe
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Shkruani Kodin e Bonusit - merrni Rrotullime Falas tani!
 • Kërkesa e ulët e basteve
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
 • Gati për Celular
€200 Bonus Depozitave i Dytë at Kings Chance Casino
Kings Chance Casino Cashable Bonus Depozitave i Dytë: €200
Depozitë Minimale: €25 Bast: 30x(d+b) ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Kasino e madhe
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Shkruani Kodin e Bonusit - merrni Rrotullime Falas tani!
 • Kërkesa e ulët e basteve
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
 • Gati për Celular
€150 Bonusi Ringarkohet at Kings Chance Casino
Kings Chance Casino Cashable Bonusi Ringarkohet: €150
Depozitë Minimale: €25 Bast: 30x(d+b) ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Kasino e madhe
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Shkruani Kodin e Bonusit - merrni Rrotullime Falas tani!
 • Kërkesa e ulët e basteve
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
 • Gati për Celular
€100 Bonus Depozitave të Lojës at Kings Chance Casino
Kings Chance Casino Cashable Bonus Depozitave të Lojës: €100
Depozitë Minimale: €25 Bast: 30x(d+b) ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Kasino e madhe
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Shkruani Kodin e Bonusit - merrni Rrotullime Falas tani!
 • Kërkesa e ulët e basteve
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
 • Gati për Celular
€100 Bonus Depozitave të Lojës at Kings Chance Casino
Kings Chance Casino Cashable Bonus Depozitave të Lojës: €100
Depozitë Minimale: €25 Bast: 30x(d+b) ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Kasino e madhe
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Shkruani Kodin e Bonusit - merrni Rrotullime Falas tani!
 • Kërkesa e ulët e basteve
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
 • Gati për Celular
15% Bonus i Kthimit të Parave at Kings Chance Casino
Kings Chance Casino Cashable Bonus i Kthimit të Parave: 15%
Depozitë Minimale: €25 Bast: 25x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Kasino e madhe
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Shkruani Kodin e Bonusit - merrni Rrotullime Falas tani!
 • Kërkesa e ulët e basteve
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
 • Gati për Celular
4500r Bonus i Mireseardhjes at Kings Chance Casino
Kings Chance Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 4500r
Depozitë Minimale: 125 R Bast: 30xb ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Kasino e madhe
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Shkruani Kodin e Bonusit - merrni Rrotullime Falas tani!
 • Kërkesa e ulët e basteve
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
 • Gati për Celular
€400 Bonus i Mireseardhjes at Kings Chance Casino
Kings Chance Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: €400
Depozitë Minimale: €25 Bast: 30x(d+b) ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Kasino e madhe
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Shkruani Kodin e Bonusit - merrni Rrotullime Falas tani!
 • Kërkesa e ulët e basteve
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
 • Gati për Celular
120% Bonus i Mireseardhjes at Kings Chance Casino
Kings Chance Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 120%
Depozitë Minimale: € 20 Bast: 50x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: KINGS120

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Kasino e madhe
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Shkruani Kodin e Bonusit - merrni Rrotullime Falas tani!
 • Kërkesa e ulët e basteve
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
 • Gati për Celular
150% Deposit Bonus at Kings Chance Casino
Kings Chance Casino Cashable Deposit Bonus: 150%
Depozitë Minimale: € 20 Bast: 50x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: CHANCE150

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Kasino e madhe
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Shkruani Kodin e Bonusit - merrni Rrotullime Falas tani!
 • Kërkesa e ulët e basteve
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
 • Gati për Celular
110% Deposit Bonus at Kings Chance Casino
Kings Chance Casino Cashable Deposit Bonus: 110%
Depozitë Minimale: € 20 Bast: 50x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: KINGS110

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Kasino e madhe
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Shkruani Kodin e Bonusit - merrni Rrotullime Falas tani!
 • Kërkesa e ulët e basteve
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
 • Gati për Celular
120% Bonus i Mireseardhjes at Kings Chance Casino
Kings Chance Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 120%
Depozitë Minimale: € 20 Bast: 50x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: NOBEL120

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Kasino e madhe
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Shkruani Kodin e Bonusit - merrni Rrotullime Falas tani!
 • Kërkesa e ulët e basteve
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
 • Gati për Celular
130% Bonus i Mireseardhjes at Kings Chance Casino
Kings Chance Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 130%
Depozitë Minimale: € 20 Bast: 50x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: KNIGHT130

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Kasino e madhe
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Shkruani Kodin e Bonusit - merrni Rrotullime Falas tani!
 • Kërkesa e ulët e basteve
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
 • Gati për Celular
140% Deposit Bonus at Kings Chance Casino
Kings Chance Casino Cashable Deposit Bonus: 140%
Depozitë Minimale: € 20 Bast: 50x ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: EARL140

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Kasino e madhe
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Shkruani Kodin e Bonusit - merrni Rrotullime Falas tani!
 • Kërkesa e ulët e basteve
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
 • Gati për Celular

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.