Kings Chance Kazino Rishikimi

reviewKings Chance CasinoLuaj Tani
 • Mobile: yes
 • Mbyllur: no
 • Blacklisted:
Liçensë:
Curacao
Metodat e Depozitave:
Metodat e Tërheqjes:
Neteller Skrill Bank Wire Transfer
Koha e pagesës:
ewallets: 24-48 hours, bank transfers: 3-7 days, pending time: 5-7 days
Tërheqje maksimale:
2000 USD/GBP/EUR per day and 10 000 USD/EUR/GBP per week
Data e krijimit:
2010
Pronar:
Audeo N.V. E-Commerce Park Vredenberg Willemstad Casinos
Karakteristika:
 • Licencat me bazë të BE-së
 • Kasino e madhe
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Shkruani Kodin e Bonusit - merrni Rrotullime Falas tani!
 • Kërkesa e ulët e basteve
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
 • Gati për Celular

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Kings Chance Casino është themeluar në vitin 2010

E disponueshme për lojtarët nga United States

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Kings Chance Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Betsoft, Pragmatic Play, Parlay. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Të gjithë Bonuset e Kings Chance Casino të disponueshëm

 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Kërkesat e ulëta për baste
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Kazino
Kings Chance Casino
30xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
125 RDepozitë Minimale
 • i lëvizshëm
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Qindra lojëra elektronike dhe të gjitha lojëra elektronike me çmim më të madh
 • Asnjë kufizim i tërheqjes
Kings Chance Casino
30xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
125 RDepozitë Minimale
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
 • Lojra të drejta i provuar
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
Kings Chance Casino
30x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€25Depozitë Minimale
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Kazino Celular përfshira
 • 24 Orë Koha e Tërheqjes
 • Novomatik Lojra Elektronike
Kings Chance Casino
30x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€25Depozitë Minimale
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Pagim i Shpejtë
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
 • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion
Kings Chance Casino
30x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€25Depozitë Minimale
 • 24/7 Live Cat
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Asnjë kufizim i tërheqjes
 • Kazino Gati Celular
Kings Chance Casino
30x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€25Depozitë Minimale
 • Opsion per Lojrat Online
 • Lojëra të mëdha Kazino
 • pagesa super të shpejtë (të përpunuara në 2 orë!)
 • 24/7 Live Suport
Kings Chance Casino
30x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€25Depozitë Minimale
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Numër i madh i ofruesve të lojrave
 • Vendi i pagesave më të shpejta i lojërave të fatit në internet: pagesat e përpunuara në 2 orë
 • Funksion Live Chat
Kings Chance Casino
25xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€25Depozitë Minimale
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Lojërat Live u transmetuan nga Casino Portomaso në Maltë
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
Kings Chance Casino
30xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
125 RDepozitë Minimale
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • Shkon në softuerin gjithnjë popullor Microgaming
 • Funksion Live Chat
 • Ekselent për kumar celular
Kings Chance Casino
30x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€25Depozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.