Kisss Kazino Rishikimi

reviewKissCasinosLuaj Tani
 • Mobile: yes
 • Mbyllur: yes
 • Blacklisted:
Liçensë:
Curacao
Gjuhë:
Metodat e Tërheqjes:
MasterCard Neteller Visa Skrill Bank Wire Transfer
Koha e pagesës:
ewallets: 24-48 hours, credit / debit cards: 4-5 days, bank transfers: 24-72 hours, cheques: Not offered, pending time: 72 hours
Tërheqje maksimale:
1000 EUR/USD to 6000 EUR/USD per withdrawal, depends on withdrawal method
Data e krijimit:
2015
Pronar:
SoftSwiss N.V. Casinos
Karakteristika:
 • Licencat me bazë të BE-së
 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Gama e promovime, nga rrotullimet shtesë për biletat sportive dhe udhëtime jashtë vendit
 • Jo Regjistrim i Nevojshëm
 • Novomatik Lojra Elektronike

Të gjithë Bonuset e KissCasinos të disponueshëm

 • i lëvizshëm
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Në krye të lojrave kryesore
 • Shume Metoda tërheqjes
KissCasinos
30xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Shumë e lehtë për të lundruar
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live
KissCasinos
30xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse
KissCasinos
30xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$20Depozitë Minimale
 • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
 • i lëvizshëm
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Lojra të drejta i provuar
KissCasinos
40xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Kazino
 • 24 Orë Koha e Tërheqjes
 • 24/7 Live Suport
KissCasinos
Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$50Depozitë Minimale
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Shijo kohë të pakufizuar e vlefshmërisë
 • Lojra të mëdha Celular
 • Novomatik Lojra Elektronike
KissCasinos
30xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$20Depozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.