sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kujdes!

Lojtarët nga Shqipëri nuk pranohen në këtë kazino. Megjithatë, 3 kazinotë e mëposhtme ju mirëpresin me një ofertë fantastike me bonus pa depozitë!

Shihni më shumë kazino
Red Dog Casino
Red Dog Casino Deposit Bonus: 245%
Merr bonus
Bitcoincasino.io
Bitcoincasino.io Rrotullime Falas: 100FS
Merr bonus
Melbet Casino
Melbet Casino 5th Deposit Bonus: 200%
Merr bonus
Shihni më shumë kazino

Ladbrokes Casino Rishikim

Ladbrokes Casino Rishikim
Ladbrokes Casino
Editors' rating: 6.37/10
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
1 Bonuses available in August 2022
Ladbrokes Casino Rishikim
Ladbrokes Casino Përditësuar së Fundmi: 05/04/2022 0 Vlerësimet

Vlerësimi i Kazinosë:

6.37/10
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Luaj Tani Zgjidh Bonusin
£5

Depozita Minimale

250 000 UK Pounds per day

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Më e madhe Kazino Celular
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Program Fitimprurës VIP
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
 • Luaj më shumë për të reduktuar kërkesat e basteve dhe për të fituar bileta falas për llotaritë javore dhe mujore.
 • Kazino e re 2019
 • Software provuara te drejta

Screenshot-e të Ladbrokes Casino

Kasino Online Ladbrokes Casino Merr bonus Ladbrokes Casino Hyr në Kazinonë Ladbrokes
Pronar

Entain Operations Limited

Data e krijimit

2000

Liçensë

Gibraltar Regulatory Authority, UK Gambling Commission

Përmbledhje

Ladbrokes Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Blueprint Gaming, Evolution Gaming, Genesis Gaming, IGT (WagerWorks), NetEnt, NextGen Gaming, Novomatic, Play'n GO, Playtech, Pragmatic Play, Quickspin, WMS (Williams Interactive), Ash Gaming, Bally, Barcrest Games, Core Gaming, Endemol Games, Games Warehouse, GreenTube, Push Gaming, Realistic Games, Red Tiger Gaming, SG Gaming. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Platformë e Kryqëzuar

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Lojëra Live

Zgjidhni kazinonë Live për të luajtur kundër ndarësve të letrave të vërtetë dhe ndjeni shpirtin e kumarit në Ladbrokes Casino

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Depozitave
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa Debit
 • Visa Electron
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • Direct Bank Transfer
 • Maestro
 • GiroPay
 • iDEAL
 • Sofortuberwaisung
 • EPS
 • Trustly
 • PayPal
Metodat e Tërheqjes
 • Neteller
 • Visa Debit
 • Visa Electron
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • Direct Bank Transfer
 • Maestro
 • PayPal
Koha e pagesës

ewallets

0-48 hours

karta krediti / debiti

3-5 days

transferta bankare

2-5 days

çek

not offered

koha e pritjes

6-24 hours
Kazino Software
 • Blueprint Gaming
 • Evolution Gaming
 • Genesis Gaming
 • IGT (WagerWorks)
 • NetEnt
 • NextGen Gaming
 • Novomatic
 • Play'n GO
 • Playtech
 • Pragmatic Play
 • Quickspin
 • WMS (Williams Interactive)
 • Ash Gaming
 • Bally
 • Barcrest Games
 • Core Gaming
 • Endemol Games
 • Games Warehouse
 • GreenTube
 • Push Gaming
 • Realistic Games
 • Red Tiger Gaming
 • SG Gaming
Kontakte

Faqja e internetit

http://casino.ladbrokes.com

Email

info: [email protected] customer service: [email protected] technical support: [email protected]

Telefon

UK Phone: 0800 032 1133 Outside of UK: + 350 200 43003

Vlerësimet e Lojtarëve të Ladbrokes Casino

(0 Vlerësimet)

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

UKGC UKGC
Gibraltar Gibraltar

Ladbrokes Casino Lojëra

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Bonus i Mireseardhjes në Ladbrokes Casino

Cashable
£/€ 50 Bonus i Mireseardhjes at Ladbrokes Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.37/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: £/€ 50 deri në £/€ 50 Ladbrokes Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£/€ 10 Depozita Minimale
40x Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Pikat e besnikërisë
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.