LaRomere Kazino Rishikimi

reviewLaRomere CasinoLuaj Tani
 • Faqja e internetit:
  http://www.laromere.com
 • Email:
  support mail: [email protected]
 • telefon: uk support phone: 0800 404 9204
  italy support phone: 800 788 535
  france support phone: 0800 905 187
  australia support phone: 1 800 124 389
  canada support phone: 1 866 311 6270
 • Mobile: yes
 • Mbyllur: no
 • Blacklisted:
Kazino Software:
Liçensë:
Curacao
Metodat e Tërheqjes:
Neteller Skrill Bank Wire Transfer
Koha e pagesës:
ewallets: 24-72 hours, credit / debit cards: Not offered, bank transfers: 5-10 days, cheques: Not offered, pending time: 24 hours
Tërheqje maksimale:
No Limits
Data e krijimit:
2012
Pronar:
Romere Entertainment N.V. Casinos
Karakteristika:
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • RNG Certifikuar
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Punon në xhekpote progresive gjithashtu!
 • Kazino e re 2019
 • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video
 • pagesa super të shpejtë (të përpunuara në 2 orë!)
 • Ofruesit e softuerëve të nivelit më të lartë

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

LaRomere Casino është themeluar në vitin 2012

E disponueshme për lojtarët nga United States

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

LaRomere Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Betsoft, NetEnt. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Të gjithë Bonuset e LaRomere Casino të disponueshëm

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Filloni me një biletë të vogël €10
 • Një dizajn unik dhe teme - me rajone të shumta të drejtë të hidhen në bord!
 • Kazno Celular të mëdha
LaRomere Casino
30x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€25Depozitë Minimale
 • $name kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Lojrat Kazino më të mira
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Kazno Celular të mëdha
LaRomere Casino
30x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€25Depozitë Minimale
 • Licencat me bazë të BE-së
 • Metoda të shumta Depozitave
 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • Një faqe dedikuar Promovimeve për të mbajtur lojtarët ekzistues të kënaqur
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Kazino Celular përfshira
 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
 • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
LaRomere Casino
30x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
25Depozitë Minimale
 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
 • Siguruar me SSL kod
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Aventurë unike ju shpërblen me rrotullime falas dhe të holla bonus
 • NetEnt Kazino Live
 • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
 • Bibliotekë e madhe e caktuar
LaRomere Casino
30x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
25Depozitë Minimale
 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Numër i madh i ofruesve të lojrave
 • Pajtueshmëri Celulare
LaRomere Casino
30x(d+b)Bast
LRWB100Kodi Bonusit
€25Depozitë Minimale
 • 24/7 Live Cat
 • 24 Orë Koha e Tërheqjes
 • Qindra lojëra elektronike dhe të gjitha lojëra elektronike me çmim më të madh
 • Website optimizuar për Celular
LaRomere Casino
30x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€25Depozitë Minimale
 • Pikat e besnikërisë
 • Kazino Celulare më të mira
 • Jo Baste në rrotullime falas
 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Certifikata e Besimit
 • Funksion Live Chat
 • Lojëra të mëdha Kazino
 • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
LaRomere Casino
30x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
25Depozitë Minimale
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Një faqe dedikuar Promovimeve për të mbajtur lojtarët ekzistues të kënaqur
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
 • Jo Regjistrim i Nevojshëm
LaRomere Casino
30x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
25Depozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.