Live Lounge Kazino Rishikimi

reviewLive Lounge CasinoLuaj Tani
 • Mobile: yes
 • Mbyllur: no
 • Blacklisted:
Monedhat:
Liçensë:
Malta Gaming Authority, Curacao
Metodat e Tërheqjes:
Neteller Skrill Bank Wire Transfer Paysafe Card Trustly
Koha e pagesës:
ewallets: 24 hours, credit / debit cards: Not offered, bank transfers: 3-5 days, cheques: Not offered, pending time: 1-2 hours
Tërheqje maksimale:
If you win EURO €50,000 or more and decide to withdraw a major part of the winning (over 50%), the pay-out wil be devided into ten instalments, paid with 10 per cent every month for 10 months until the full amount is paid out.
Data e krijimit:
2016
Pronar:
Gormadan Solutions Limited Casinos
Karakteristika:
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Kazino e krijuar
 • Në dispozicion në Celular
 • Zgjedhja e drejtë e lojrave NetEnt RNG
 • Një program të dobishme VIP Klub për lojtarët e përkushtuar
 • Koleksion të madh të lojëra elektronike - xhekpote progresive dhe lojëra elektronike tradicionale njësoj
 • Përvojë e re emocionuese e lojrave kur ju luani në duele kundër lojtarëve të tjerë

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Live Lounge Casino është themeluar në vitin 2016

E disponueshme për lojtarët nga United States

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Live Lounge Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Evolution Gaming, iSoftBet, Microgaming, NetEnt, Quickspin. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Të gjithë Bonuset e Live Lounge Casino të disponueshëm

 • $name kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Elektreonike
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
Live Lounge Casino
50x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€10Depozitë Minimale
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Mbi 420 lojëra, çdo gjë nga makinat lojë në shkop polici, ruletë
 • 0-24 Afati Tërheqjes
 • Gati për Celular
Live Lounge Casino
50x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€10Depozitë Minimale
 • i lëvizshëm
 • Shumë e lehtë për të lundruar
 • Funksion Live Chat
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
Live Lounge Casino
Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Opt-në e nevojshme.
 • Një Përzgjedhje e Lojrave të Rrjetit Live gjendet në Kazino Live
 • 0-24 Afati Tërheqjes
Live Lounge Casino
50x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€10Depozitë Minimale
 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Optimizuar për Celular
 • Qindra lojëra elektronike dhe të gjitha lojëra elektronike me çmim më të madh
 • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
Live Lounge Casino
35x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • Kufijtë e lartë e tërheqjes
 • Lojrat Xhekpot
 • Mbështetje Njohurish
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
Live Lounge Casino
50xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€25Depozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.