sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kujdes!

Lojtarët nga Shqipëri nuk pranohen në këtë kazino. Megjithatë, 3 kazinotë e mëposhtme ju mirëpresin me një ofertë fantastike me bonus pa depozitë!

Shihni më shumë kazino
Betser Casino
Betser Casino Bonus i Mireseardhjes: €25
Merr bonus
Luck Casino
Luck Casino Bonus i Mireseardhjes: €150
Merr bonus
BetClic Casino
BetClic Casino Free Bet: 100%
Merr bonus
Shihni më shumë kazino

LuckyWinSlots Casino Rishikim

LuckyWinSlots Casino Rishikim
LuckyWinSlots Casino
Editors' rating: -/10
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
7 Bonuses available in May 2022
LuckyWinSlots Casino Rishikim
LuckyWinSlots Casino Përditësuar së Fundmi: 04/27/2022 0 Vlerësimet

Vlerësimi i Kazinosë:

-/10
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Shfaqur në:

£10

Depozita Minimale

1500 USD/EUR/GBP per week, 3000 USD/EUR/GBP per month

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Program i detajuar VIP dhe skemat besnikërie për tju argëtuar ju
 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
 • Siguruar me SSL kod
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Kazno Celular të mëdha
 • Software provuara te drejta

Screenshot-e të LuckyWinSlots Casino

Kasino Online LuckyWinSlots Casino Merr bonus LuckyWinSlots Casino Hyr në Kazinonë LuckyWinSlots
Pronar

ProgressPlay Limited

Data e krijimit

2012

Liçensë

Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission

Përmbledhje

LuckyWinSlots Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Microgaming. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Platformë e Kryqëzuar

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Lojëra Live

Zgjidhni kazinonë Live për të luajtur kundër ndarësve të letrave të vërtetë dhe ndjeni shpirtin e kumarit në LuckyWinSlots Casino

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Tërheqjes
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Bank Wire Transfer
 • Ukash
 • iDEAL
 • Cheque
Koha e pagesës

ewallets

24-48 hours

karta krediti / debiti

7 days

transferta bankare

10 days

çek

5-28 days

koha e pritjes

72 hours
Gjuhë
Monedhat
Pagesa Minimale

£50

Kazino Software
Kontakte

Faqja e internetit

http://luckywinslots.com

Email

support mail: [email protected]

Telefon

Vlerësimet e Lojtarëve të LuckyWinSlots Casino

(0 Vlerësimet)

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

MGA MGA
UKGC UKGC

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Rrotullime Falas në LuckyWinSlots Casino

50 Rrotullime Falas at LuckyWinSlots Casino
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 50 deri në 50 LuckyWinSlots Casino
Rishikim
$20 Depozita Minimale
50xb Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Filloni me një biletë të vogël €10
 • Mundësuar nga furnizuesit kryesorë të shumta Software
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
50 Rrotullime Falas at LuckyWinSlots Casino
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 50 deri në 50 LuckyWinSlots Casino
Rishikim
$50 Depozita Minimale
50xb Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Një dizajn unik dhe teme - me rajone të shumta të drejtë të hidhen në bord!
 • Lojra të mëdha Celular
 • Vendi i pagesave më të shpejta i lojërave të fatit në internet: pagesat e përpunuara në 2 orë

Bonus i Mireseardhjes në LuckyWinSlots Casino

€200 Bonus i Mireseardhjes at LuckyWinSlots Casino
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: €200 deri në 100% LuckyWinSlots Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
50xb Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Vendi i pagesave më të shpejta i lojërave të fatit në internet: pagesat e përpunuara në 2 orë
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Koleksion të madh të lojëra elektronike - xhekpote progresive dhe lojëra elektronike tradicionale njësoj
Cashable
€200 Bonus i Mireseardhjes at LuckyWinSlots Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: €200 deri në 100% LuckyWinSlots Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
50x Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Kazino Gati Celular
 • Software provuara te drejta
 • Mënyra e ofruar pa instalim

Bonuset me Depozitë në LuckyWinSlots Casino

$420 Bonusi Ringarkohet at LuckyWinSlots Casino
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonusi Ringarkohet: $420 deri në 35% LuckyWinSlots Casino
Rishikim
$20 Depozita Minimale
50xb Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • LuckyWinSlots Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Ka Live Lojëra Kazino
 • Website optimizuar për Celular
€1 500 Bonusi Ringarkohet at LuckyWinSlots Casino
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonusi Ringarkohet: €1 500 deri në 50% LuckyWinSlots Casino
Rishikim
€20 Depozita Minimale
50xb Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Krenohet A App tunelit
 • LuckyWinSlots Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Vendi i pagesave më të shpejta i lojërave të fatit në internet: pagesat e përpunuara në 2 orë
 • Ndryshme Ofruesit e Carjeve
Cashable
€50 Bonusi Ringarkohet at LuckyWinSlots Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonusi Ringarkohet: €50 deri në 100% LuckyWinSlots Casino
Rishikim
€10 Depozita Minimale
50xb Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Shtyrje Manuale
 • Përkrahje për Live Cat
 • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.