Madame Chance Kazino Rishikimi

review
Madame Chance Casino
Luaj Tani
Faqja e internetit:
http://www.madamechance.com
Email:
support mail: [email protected]
telefon: support phone: +357 25 281876
Mobile: yes
Mbyllur: no
Blacklisted:
Kazino Software: Betsoft Cryptologic (WagerLogic) NetEnt NextGen Gaming Nyx Interactive
Llojet kazinove: Instant Play Kazino Aplikacion Shkarko Kasino
Monedhat: Euros
Liçensë: Curacao
Gjuhë: English Italian Finnish French German Swedish Norwegian Spanish Russian
Metodat e Depozitave: MasterCard Neteller Visa Electron Visa Skrill Paysafe Card Ukash Maestro POLi GiroPay Postepay iDEAL Sofortuberwaisung Nordea CartaSi ePay.bg Internet Banking
Metodat e Tërheqjes: Neteller Visa Electron Visa Skrill Ukash POLi GiroPay Postepay iDEAL Sofortuberwaisung Nordea CartaSi ePay.bg International Bank transfer
Koha e pagesës: ewallets: 24 hours, credit / debit cards: 10 days, bank transfers: 5 days, cheques: Not offered, pending time: 5 days
Tërheqje maksimale: 7000 EUR per month
Data e krijimit: 2016
Pronar: Game Tech Group N.V. Casinos
Karakteristika:
 • Krenohet A App tunelit
 • Të lehtë të gjeni lojra NetEnt me filtrin e tyre Slot Provider
 • Në krye të lojrave kryesore
 • Shumë e lehtë për të lundruar
 • Licenca UK
 • Funksion Live Chat
 • Më i larti Albania Kazino
 • Program VIP kazino për shpërblime të mëtejshme

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Madame Chance Casino është themeluar në vitin 2016

E disponueshme për lojtarët nga United States

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Madame Chance Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Betsoft, Cryptologic (WagerLogic), NetEnt, NextGen Gaming, Nyx Interactive. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Të gjithë Bonuset e Madame Chance Casino të disponueshëm

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Jo Baste në rrotullime falas
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Numër i madh i ofruesve të lojrave
Madame Chance Casino
20x(d+b)Bast
MADAME2Kodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • Jo Baste në rrotullime falas
 • Mbështetje Njohurish
 • Kazino Gati Celular
 • Bibliotekë e madhe e caktuar
Madame Chance Casino
20x(d+b)Bast
MADAME3Kodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Përzgjedhje e mirë e lojrave
 • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - $name është kazino të tjerët janë në krahasim me
Madame Chance Casino
20x(d+b)Bast
THEWORMKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • $name kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Lojra Live të Ofruara
 • Kazno Celular të mëdha
 • Aventurë Kazino me histori interesante
Madame Chance Casino
20x(d+b)Bast
TOP120Kodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
 • Krenohet A App tunelit
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Ka Live Lojëra Kazino
Madame Chance Casino
20x(d+b)Bast
RELOADKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
 • Asnjë kufizim i tërheqjes
Madame Chance Casino
20x(d+b)Bast
XMAS2016Kodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Lojërat Live u transmetuan nga Casino Portomaso në Maltë
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
Madame Chance Casino
20x(d+b)Bast
MADAME1Kodi Bonusit
€20Depozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.