MadSlots Kazino Rishikimi

reviewMadSlots CasinoLuaj Tani
 • Faqja e internetit:
  http://madslotscasino.com
 • Email:
  support mail: [email protected]
 • telefon: australia support phone: 1-800-670-689
  canada support phone: 1-844-226-3826
  france support phone: 0800-901-062
  germany support phone: 0800-01-80-8336
 • Mobile: yes
 • Mbyllur: yes
 • Blacklisted:
Kazino Software:
Liçensë:
Curacao
Metodat e Tërheqjes:
MasterCard Neteller Visa Skrill Bank Wire Transfer
Koha e pagesës:
ewallets: 24-48 hours, credit / debit cards: 4-7 days, bank transfers: 5-14 days, cheques: Not offered, pending time: 24 hours
Tërheqje maksimale:
Not Stated
Data e krijimit:
Pronar:
Zewor N.V. Casinos
Karakteristika:
 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Nisur në 2019
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • RNG Certifikuar
 • Pothuajse çdo kënd lojrave NetEnt mbuluar
 • 24 Orë Koha e Tërheqjes
 • Unique gjallërim bonus porosi për lojtarët
 • Lojra të drejta i provuar

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

MadSlots Casino është themeluar në vitin

E disponueshme për lojtarët nga United States

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

MadSlots Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Betsoft, Microgaming, NetEnt. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Të gjithë Bonuset e MadSlots Casino të disponueshëm

 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
 • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
MadSlots Casino
50xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€25Depozitë Minimale
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Kazino Celulare më të mira
 • Luaj më shumë për të reduktuar kërkesat e basteve dhe për të fituar bileta falas për llotaritë javore dhe mujore.
 • Lojëra të mëdha Kazino
MadSlots Casino
50xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€25Depozitë Minimale
 • Mundësuar nga furnizuesit kryesorë të shumta Software
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Lojra të mëdha Celular
 • Nuk keni llogari nevojshme për të luajtur në Kazino
MadSlots Casino
50xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€25Depozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.