Maple Kazino Rishikimi

reviewMaple CasinoLuaj Tani
 • Mobile: yes
 • Mbyllur: no
 • Blacklisted:
Kazino Software:
Liçensë:
Malta Gaming Authority
Metodat e Tërheqjes:
MasterCard Visa Ukash WebMoney Entropay Direct Bank Transfer ClickandBuy EcoPayz UseMyBank Pay Spark
Koha e pagesës:
ewallets: 3-5 days, credit / debit cards: 4-7 days, bank transfers: 1-5 days, cheques: Not offered, pending time: 24 hours
Tërheqje maksimale:
4000 EUR per week
Data e krijimit:
2006
Pronar:
Vegas Partner Lounge Casinos
Karakteristika:
 • Licencat me bazë të BE-së
 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Një faqe dedikuar Promovimeve për të mbajtur lojtarët ekzistues të kënaqur
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Shijo kohë të pakufizuar e vlefshmërisë
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Maple Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Lojëra Elektronike të shkëlqyer

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Maple Casino është themeluar në vitin 2006

E disponueshme për lojtarët nga United States

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Maple Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Microgaming. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Të gjithë Bonuset e Maple Casino të disponueshëm

 • Numër i madh i ofruesve të lojrave
 • Funksion Live Chat
 • Luaj më shumë për të reduktuar kërkesat e basteve dhe për të fituar bileta falas për llotaritë javore dhe mujore.
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - $name është kazino të tjerët janë në krahasim me
Maple Casino
50xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Në krye të lojrave kryesore
 • Kazno Celular të mëdha
 • Pagesat e shpejta
Maple Casino
50xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Lojëra Me Xhekpote progresive
 • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
 • Kazino Gati Celular
Maple Casino
50xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Ekselent për kumar celular
 • Live LojëratKazino
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
Maple Casino
50xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$10Depozitë Minimale
 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Tarifë e vogël e hyrjes 10 € ose më shumë
 • Funksion Live Chat
 • Lojërat Live u transmetuan nga Casino Portomaso në Maltë
Maple Casino
50xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$10Depozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.