sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kujdes!

Lojtarët nga Shqipëri nuk pranohen në këtë kazino. Megjithatë, 3 kazinotë e mëposhtme ju mirëpresin me një ofertë fantastike me bonus pa depozitë!

Shihni më shumë kazino
888 Casino
888 Casino 5th Deposit Bonus: 30%
Merr bonus
Richprize Casino
Richprize Casino Deposit Bonus: 50%
Merr bonus
777 Casino
777 Casino Bonus i Mireseardhjes: 77
Merr bonus
Shihni më shumë kazino

MrStar Casino Rishikim

MrStar Casino Rishikim
MrStar Casino Mbyllur
Editors' rating: We have not rated closed casinos
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
3 Bonuses available in July 2022

MbyllurIt’s no longe operates

Find Better Casino
MrStar Casino Rishikim
MrStar Casino Përditësuar së Fundmi: 04/27/2022 United StatesNot available anymore
Editors' rating: We have not rated closed casinos
Users rating: - /10 Based on 0 reviews

Depozita Minimale

Not Stated

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Vendi që fitoi çmimin me kaq shumë "kazino të vitit" çmime që ne do të iknim nga hapësira në qoftë se i rendisnim të gjithë
 • Certifikata e Besimit
 • Lojra të mëdha Celular
 • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
 • Zgjedhja e drejtë e lojrave NetEnt RNG
 • MrStar Casino programi vetë VIP shpërblen lojtarë besnikë në mënyrë të përshtatshme
 • Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse
 • Përkrahje për Live Cat

Faqet simotra MrStar Casino

Pronar

Functional Games SA Casinos

Data e krijimit

2015

Liçensë

Curacao

Përmbledhje

MrStar Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Microgaming, NetEnt, Aberrant. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Platformë e Kryqëzuar

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Depozitave
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa Electron
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • Online Bank Transfer
 • Trustly
 • PugglePay
Metodat e Tërheqjes
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
Koha e pagesës

ewallets

24 hours

karta krediti / debiti

4-7 days

transferta bankare

not offered

çek

not offered

koha e pritjes

24-48 hours
Gjuhë
Pagesa Minimale

Kazino Software
 • Microgaming
 • NetEnt
 • Aberrant
Kontakte

Faqja e internetit

http://www.mrstarcasino.com

Email

support mail: [email protected]

Telefon

Vlerësimet e Lojtarëve të MrStar Casino

(0 Vlerësimet)

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

No license available No license available

MrStar Casino Lojëra

 • Slote
 • Ruletë
 • Video Poker
 • Bingo
 • Blackjack
 • Baccarat
 • Craps
 • Keno
 • Bileta Gërvishtëse

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Bonus i Mireseardhjes në MrStar Casino

MrStar Casino Mbyllur

$200 Bonus i Mireseardhjes at MrStar Casino

MrStar Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $200 deri në 100% MrStar Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$10 Depozita Minimale
40x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Në dispozicion në Celular
 • Funksion Live Chat
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Elektreonike
 • Jo Regjistrim i Nevojshëm

MrStar Casino Mbyllur

$200 Bonus i Mireseardhjes at MrStar Casino

MrStar Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $200 deri në 100% MrStar Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$10 Depozita Minimale
40x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Krenohet A App tunelit
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Live LojëratKazino
 • Shkëlqyeshëm dhe i lehtë në përdorim

MrStar Casino Mbyllur

€200 Bonus i Mireseardhjes at MrStar Casino

MrStar Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €200 deri në 100% MrStar Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$10 Depozita Minimale
40x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Bastet sportive dhe kazino në një
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.