sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login
MyCasino Rishikim
My Casino
1 Bonuses available in April 2024

This page was updated more than 6 months ago

MyCasino Rishikim

Përditësuar më: 08/26/2023
1M lojtarë
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Liçensë:
Swiss License Swiss License
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bonusesfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Të gjithë Bonuset e Mycassino të disponueshëm

Bonus i Mireseardhjes në MyCasino

Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në 10 CHF
Depozita Minimale: 300 CHF
Bast: 35x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Përmbledhje

Depozita Minimale

10 CHF

Tërheqje maksimale

Not Limited for CHF

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Optimizuar për Celular
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Lojra Live të Ofruara
 • Jo Limite në Tërheqje

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Pagesat

Pagesa Minimale

10 CHF

Metodat e Depozitave

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • Apple Pay
 • TWINT
 • PostFinance

Metodat e Tërheqjes

 • Bank transfer

Koha e pagesës

 • not stated

Games & Software

My Casino Lojëra

Kazino Software

 • Evolution Gaming
 • iSoftBet
 • Microgaming
 • NetEnt
 • Play'n GO
 • GreenTube
 • PAF
 • Red Tiger Gaming
 • Triple Edge Studios

More About My Casino

Përmbledhje

Mycasino Online është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Evolution Gaming, iSoftBet, Microgaming, NetEnt, Play'n GO, GreenTube, PAF, Red Tiger Gaming, Triple Edge Studios. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Screenshot-e të Maycasino

 • Kasino Online Mycassino
 • Merr bonus MyCasino
 • Hyr në Kazinonë My-casino

Pronar

Grand Casino Luzern AG

Data e krijimit

2019

Lojëra Live

Zgjidhni kazinonë Live për të luajtur kundër ndarësve të letrave të vërtetë dhe ndjeni shpirtin e kumarit në My Casino

Kontakte

Vlerësimet

Mycasino Online External Reviews

Trustpilot average rating 2023-12-05
Bazuar në 0 recensione

Eksplorojë se çfarë thonë klientët rreth kazinosë në Trustpilot. Lexoni recensione

Vlerësimet e Lojtarëve të Maycasino

(0 Vlerësimet)

Lër i pari një vlerësim

Askush nuk e ka vlerësuar ende këtë kazino

Ndaje përvojën tënde në lidhje me këtë ofertë dhe ndihmo përdoruesit e tjerë të bëjnë zgjedhjen e tyre!

Shkruaj një Vlerësim

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë kazino:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!