sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

New Vegas Casino Rishikim

New Vegas Casino Rishikim
New Vegas Casino
Editors' rating: 6.16/10
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
1 Bonuses available in August 2022
New Vegas Casino Rishikim
New Vegas Casino Përditësuar së Fundmi: 05/16/2022 0 Vlerësimet

Vlerësimi i Kazinosë:

6.16/10
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Luaj Tani Zgjidh Bonusin
€10

Depozita Minimale

$3,000 per week, $12,000 per month

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Punon në xhekpote progresive!
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Lojra Live të Ofruara
 • Program VIP

Screenshot-e të New Vegas Casino

Kasino Online New Vegas Casino Merr bonus New Vegas Casino Hyr në Kazinonë New Vegas
Pronar

Unknown

Data e krijimit

2020

Liçensë

Casino operates without an official license!

Përmbledhje

New Vegas Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Betsoft, Rival, Arrow's Edge, Felix Gaming, Saucify, Tom Horn Gaming, Fugaso, Spinomenal, Dragoon, Nucleus, Fresh Deck. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Platformë e Kryqëzuar

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Lojëra Live

Zgjidhni kazinonë Live për të luajtur kundër ndarësve të letrave të vërtetë dhe ndjeni shpirtin e kumarit në New Vegas Casino

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Depozitave
 • MasterCard
 • Visa
 • Bitcoin
 • Litecoin
 • Dogecoin
 • Dash
 • Ethereum
 • Tether
 • Ripple
 • USD Coin
Metodat e Tërheqjes
 • MasterCard
 • Visa
 • Bitcoin
 • Litecoin
 • Dash
 • Ethereum
 • Tether
 • Ripple
 • USD Coin
Koha e pagesës

up to 5 working days

Gjuhë
Monedhat
Pagesa Minimale

€10

Kazino Software
 • Betsoft
 • Rival
 • Arrow's Edge
 • Felix Gaming
 • Saucify
 • Tom Horn Gaming
 • Fugaso
 • Spinomenal
 • Dragoon
 • Nucleus
 • Fresh Deck
Kontakte

Faqja e internetit

https://www.newvegas.com/

Email

Telefon

Vlerësimet e Lojtarëve të New Vegas Casino

(0 Vlerësimet)

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

No license available No license available

New Vegas Casino Lojëra

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Bonus i Mireseardhjes në New Vegas Casino

Cashable
400% Bonus i Mireseardhjes at New Vegas Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 400% deri në $6000 New Vegas Casino
Rishikim
$100 Depozita Minimale
35x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.