sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login
Nine Casino Rishikim
Ninecasino
3 Bonuses available in February 2024

This page was updated more than 6 months ago

Nine Casino Rishikim

Përditësuar më: 08/26/2023
70K lojtarë
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Liçensë:
Curacao Curacao
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bonusesfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Shfaqur në:

Të gjithë Bonuset e Nine Casinos të disponueshëm

Bonus i Mireseardhjes në Nine Casino

Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në EUR 150
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Bonuset me Depozitë në Ninecasino

Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: 55% deri në €150
Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Dytë
Depozita Minimale: €20
Bast: 40x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Shqipëri
Bonus Depozitave i Tretë: 100% deri në €150
Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Tretë
Depozita Minimale: €20
Bast: 40x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Përmbledhje

Depozita Minimale

€20

Tërheqje maksimale

$€500 per day, €7,500 per week, €15,000 per month

Karakteristika

 • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
 • 24/7 Live Cat
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Punon në xhekpote progresive gjithashtu!
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Pagesat

Pagesa Minimale

€20

Metodat e Depozitave

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • Neosurf
 • AstroPay Card
 • instaDebit
 • iDebit
 • Flexepin
 • Jeton Wallet
 • Much Better
 • Interac
 • Klarna

Metodat e Tërheqjes

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • Neosurf
 • AstroPay Card
 • instaDebit
 • iDebit
 • Flexepin
 • Jeton Wallet
 • Much Better
 • Interac
 • Klarna

Koha e pagesës

 • 2-5 days

Games & Software

Nine Casinos Lojëra

Kazino Software

 • Elk Studios
 • Evolution Gaming
 • GameArt
 • NetEnt
 • Playson
 • Pragmatic Play
 • Thunderkick
 • Yggdrasil Gaming
 • Amatic Industries
 • Booming Games
 • EvoPlay
 • Habanero
 • Mr. Slotty
 • Nolimit City
 • Red Tiger Gaming
 • Wazdan
 • Belatra Games
 • BGAMING
 • Booongo
 • Platipus
 • Spinomenal
 • RUBY PLAY
 • True Lab

More About Nine Casinos

Përmbledhje

Nine Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Elk Studios, Evolution Gaming, GameArt, NetEnt, Playson, Pragmatic Play, Thunderkick, Yggdrasil Gaming, Amatic Industries, Booming Games, EvoPlay, Habanero, Mr. Slotty, Nolimit City, Red Tiger Gaming, Wazdan, Belatra Games, BGAMING, Booongo, Platipus, Spinomenal, RUBY PLAY, True Lab. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Screenshot-e të Ninecasino

 • Kasino Online Nine Casino
 • Merr bonus Ninecasino
 • Hyr në Kazinonë Nines

Pronar

Uno Digital Media B.V.

Data e krijimit

2021

Lojëra Live

Zgjidhni kazinonë Live për të luajtur kundër ndarësve të letrave të vërtetë dhe ndjeni shpirtin e kumarit në Nine Casinos

Kontakte

Vlerësimet

Nine Casino External Reviews

Trustpilot average rating 2023-12-26
Bazuar në 1 recensione

Eksplorojë se çfarë thonë klientët rreth kazinosë në Trustpilot. Lexoni recensione

Askgamblers average rating 2023-12-26
Bazuar në 25 recensione

Zbuloni se si e vlerëson komuniteti i Askgamblers kazinon. Lexoni recensione

Vlerësimet e Lojtarëve të Ninecasino

(3 Vlerësimet)
 • Relevance
 • By date
Slovakia Dundo
10 /10
Guest user

Një kazino e shkëlqyer me shumë aktivitete argëtuese dhe bonuse të rregullta javore! Rekomandohet shumë për këdo që kërkon argëtim!

Vynikajúce kasíno s množstvom zábavných aktivít a pravidelnými týždennými bonusmi! Vrelo odporúčame každému, kto hľadá zábavu!

I Vlerësuar: 2023-11-20

Automatically translated with Google Translate in Slovakia. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Gavrilo
10 /10
Guest user

Çuditërisht, gjithçka më duket e bukur, megjithëse unë isha skeptik dhe depozitova vetëm 20 € në fillim. Shumë e rekomanduar

Surprisingly, everything seems nice, although I was skeptical and deposited only €20 to begin with. Highly recommended

I Vlerësuar: 2024-02-18

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Czechia Jan Češpiva
2 /10
Guest user

Fillimisht paguajmë 17 mijë dhe pas një muaji nuk mund të paguajmë më. Gjëja kryesore është që ata pranojnë depozita tmerri në çdo kohë.

Nejdříve my vyplatí 17000 a po měsíci už nejde vyplácet. Hlavně že kdykoliv přijímají vklady hrůza.

I Vlerësuar: 2023-04-21

Automatically translated with Google Translate in Czechia. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Shkruaj një Vlerësim

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë kazino:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!