sq
sq en

OceanBets Kazino Rishikimi

OceanBets Casino review
OceanBets Casino

Vlerësimi i Kazinosë

OceanBets Casino review
OceanBets Casino 10/14/2020

Vlerësimi i Kazinosë

-/5
0 Vlerësimet

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

OceanBets Casino është themeluar në vitin 2016

E disponueshme për lojtarët nga United States.

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

OceanBets Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si 1x2Gaming, Betsoft, NextGen Gaming, Thunderkick, Lightning Box, Nektan, Viaden Gaming, Amaya (Chartwell). Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Karakteristika

 • RNG Certifikuar
 • Tërheqja Pa Limit
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • OceanBets Casino ofron bonusin më të mirë Microgaming të kazinosë
 • Lojëra të mëdha Kazino
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Shpërblim i Sistemit
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular

OceanBets Casino Lojëra

 • Slote
 • Ruletë
 • Video Poker
 • Bingo
 • Blackjack
 • Baccarat
 • Craps
 • Keno
 • Bileta Gërvishtëse
🌐 Faqja e internetit: http://www.oceanbets.com
🧑‍💻 Kazino Software: 1x2Gaming Betsoft NextGen Gaming Thunderkick Lightning Box Nektan Viaden Gaming Amaya (Chartwell)
🎰 Llojet kazinove: Instant Play Kazino Aplikacion Shkarko Kasino
Monedhat: Euros Australian dollars Canadian dollars British pounds sterling US dollars Russian rubles
Liçensë: Curacao
Gjuhë: English Italian Finnish French German Swedish Norwegian Spanish Russian Danish
Metodat e Depozitave: MasterCard Neteller Visa Electron Visa Skrill Bank Wire Transfer Entropay Maestro Diners Club International ClickandBuy EcoPayz TrustPay Yandex Money Western Union
Metodat e Tërheqjes: MasterCard Neteller Visa Electron Visa Skrill Entropay Maestro ClickandBuy EcoPayz
⏱️ Koha e pagesës: ewallets: 24 hours, credit / debit cards: 3-5 days, bank transfers: 3-7 days, cheques: Not offered, pending time: 5 days
Tërheqje maksimale: 5000 EUR per month
Data e krijimit: 2016
Pronar: Game Tech Group N.V. Casinos
Mobile: Yes
📧 Email: support mail: [email protected]
📞 Telefon: support phone: +357-2-5281876

Të gjithë Bonuset e OceanBets Casino të disponueshëm

$900 Bonuset tjera at OceanBets Casino
OceanBets Casino Bonuset tjera: $900
Depozitë Minimale: $10 Bast: 33x(d+b) ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • RNG Certifikuar
 • Tërheqja Pa Limit
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • OceanBets Casino ofron bonusin më të mirë Microgaming të kazinosë
 • Lojëra të mëdha Kazino
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Shpërblim i Sistemit
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
€2 000 Bonuset tjera at OceanBets Casino
OceanBets Casino Bonuset tjera: €2 000
Depozitë Minimale: €10 Bast: 33x(d+b) ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • RNG Certifikuar
 • Tërheqja Pa Limit
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • OceanBets Casino ofron bonusin më të mirë Microgaming të kazinosë
 • Lojëra të mëdha Kazino
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Shpërblim i Sistemit
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
€1 000 Bonuset tjera at OceanBets Casino
OceanBets Casino Bonuset tjera: €1 000
Depozitë Minimale: €20 Bast: 25x(d+b) ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • RNG Certifikuar
 • Tërheqja Pa Limit
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • OceanBets Casino ofron bonusin më të mirë Microgaming të kazinosë
 • Lojëra të mëdha Kazino
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Shpërblim i Sistemit
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
€1 000 Bonus i Kthimit të Parave at OceanBets Casino
OceanBets Casino Bonus i Kthimit të Parave: €1 000
Depozitë Minimale: €10 Bast: 33x(d+b) ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • RNG Certifikuar
 • Tërheqja Pa Limit
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • OceanBets Casino ofron bonusin më të mirë Microgaming të kazinosë
 • Lojëra të mëdha Kazino
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Shpërblim i Sistemit
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.