sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kujdes!

Lojtarët nga Shqipëri nuk pranohen në këtë kazino. Megjithatë, 3 kazinotë e mëposhtme ju mirëpresin me një ofertë fantastike me bonus pa depozitë!

Shihni më shumë kazino
Suomi Vegas Casino
Suomi Vegas Casino Bonus i Mireseardhjes: €500
Merr bonus
Ikibu Casino
Ikibu Casino Bonus i Mireseardhjes: €150
Merr bonus
Sports Interaction Casino
Sports Interaction Casino Bonus i Mireseardhjes: $1000
Merr bonus
Shihni më shumë kazino

Odds Maker Casino Rishikim

Odds Maker Casino Rishikim
Odds Maker Casino
Kazinoja është mbyllur tashmë
Editors' rating: -/10
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
1 Bonuses available in May 2022
Odds Maker Casino Rishikim
Odds Maker Casino Kazinoja është mbyllur tashmë Përditësuar së Fundmi: 05/13/2022 0 Vlerësimet

Vlerësimi i Kazinosë:

-/10
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Gjej kazino alternative Mbyllur
Not Stated

Depozita Minimale

4000 USD per week

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Qindra lojëra elektronike dhe të gjitha lojëra elektronike me çmim më të madh
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • pagesa super të shpejtë (të përpunuara në 2 orë!)
 • Bonuset përfundojë pas 7 ditësh
 • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet

Screenshot-e të Odds Maker Casino

Kasino Online Odds Maker Casino Merr bonus Odds Maker Casino
Pronar

Zahav Keseph Inc. Casinos

Data e krijimit

1998

Liçensë

Curacao

Përmbledhje

Odds Maker Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Proprietary. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Platformë e Kryqëzuar

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Lojëra Live

Zgjidhni kazinonë Live për të luajtur kundër ndarësve të letrave të vërtetë dhe ndjeni shpirtin e kumarit në Odds Maker Casino

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Tërheqjes
 • Bank Wire Transfer
 • Cheque
 • ACH
Koha e pagesës

ewallets

not offered

karta krediti / debiti

not offered

transferta bankare

5-12 days

çek

14-28 days

koha e pritjes

48-72 hours
Gjuhë
Monedhat
Pagesa Minimale

Not Stated

Kazino Software
Kontakte

Faqja e internetit

http://www.oddsmaker.ag/

Email

marketing: [email protected]

Telefon

tool free phone: 1-877-633-7238 fax: 1-866-354-7039

Vlerësimet e Lojtarëve të Odds Maker Casino

(0 Vlerësimet)

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

Curacao Curacao

Odds Maker Casino Lojëra

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Bonus i Mireseardhjes në Odds Maker Casino

Cashable
$1000 Bonus i Mireseardhjes at Odds Maker Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: $1000 deri në 100% Odds Maker Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ne dispozicion pa instalim
 • Krenohet A App tunelit
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Lojra të drejta i provuar
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.