sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

OhMySpins Casino Rishikim

OhMySpins Casino Rishikim
OhMySpins Casino
Editors' rating: 6.16/10
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
3 Bonuses available in August 2022
OhMySpins Casino Rishikim
OhMySpins Casino Përditësuar së Fundmi: 01/13/2022 0 Vlerësimet

Vlerësimi i Kazinosë:

6.16/10
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Luaj Tani Zgjidh Bonusin
EUR 10

Depozita Minimale

EUR 500 per transaction, EUR 500 per day, EUR 10,000 per month

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Lojëra elektronike dhe tryeze
 • Platformë e thjeshtë në përdorim
 • Chat-i live është i dispinueshëm
 • Siguri fantastike
 • Opsione të mira pagese

Screenshot-e të OhMySpins Casino

Kasino Online OhMySpins Casino Merr bonus OhMySpins Casino Hyr në Kazinonë OhMySpins
Pronar

Rabidi N.V.

Data e krijimit

2021

Liçensë

Curacao

Përmbledhje

OhMySpins Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si 1x2Gaming, Betsoft, Blueprint Gaming, Elk Studios, Endorphina, Evolution Gaming, GameArt, NetEnt, Play'n GO, Playson, Pragmatic Play, Quickspin, Thunderkick, Betgames, BF Games, Casino Technology, Habanero, Nolimit City, PlayPearls, Red Rake Gaming, Wazdan, BGAMING, Booongo, Felt, Fugaso, IronDog, OneTouch, Platipus, Spinomenal, Hacksaw Gaming, Swintt, Leap Gaming, Smartsoft, Mascot, Kiron, Salsa Technology, Pocket Games, Woohoo Games, Caleta, Slotvision, HollywoodTV. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Platformë e Kryqëzuar

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Lojëra Live

Zgjidhni kazinonë Live për të luajtur kundër ndarësve të letrave të vërtetë dhe ndjeni shpirtin e kumarit në OhMySpins Casino

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Depozitave
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Bank Wire Transfer
 • Paysafe Card
 • Boleto
 • Santander
 • Transferencia Bancaria Local
 • Bradesco
 • GiroPay
 • Diners Club International
 • Nordea
 • Neosurf
 • AstroPay Card
 • Bitcoin
 • Skrill 1-Tap
 • Litecoin
 • American Express
 • Siru Mobile
 • Suomen Verkkomaksut
 • OP-Pohjola Group
 • Aktia
 • Much Better
 • Pay4Fun
 • Rapid Transfer
 • CashtoCode
 • Interac
 • Ethereum
 • Ripple
 • MiFinity
 • S-Pankki
Metodat e Tërheqjes
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Bank Wire Transfer
 • Santander
 • Transferencia Bancaria Local
 • Nordea
 • AstroPay Card
 • Bitcoin
 • Skrill 1-Tap
 • Litecoin
 • Suomen Verkkomaksut
 • OP-Pohjola Group
 • Aktia Bank
 • Much Better
 • Pay4Fun
 • Rapid Transfer
 • Interac
 • Ethereum
 • Ripple
 • MiFinity
Koha e pagesës

ewallets

instant

card payments

1-4 days

transferta bankare

up to 2 business day

çek

not offered

koha e pritjes

0-5 days
Kazino Software
 • 1x2Gaming
 • Betsoft
 • Blueprint Gaming
 • Elk Studios
 • Endorphina
 • Evolution Gaming
 • GameArt
 • NetEnt
 • Play'n GO
 • Playson
 • Pragmatic Play
 • Quickspin
 • Thunderkick
 • Betgames
 • BF Games
 • Casino Technology
 • Habanero
 • Nolimit City
 • PlayPearls
 • Red Rake Gaming
 • Wazdan
 • BGAMING
 • Booongo
 • Felt
 • Fugaso
 • IronDog
 • OneTouch
 • Platipus
 • Spinomenal
 • Hacksaw Gaming
 • Swintt
 • Leap Gaming
 • Smartsoft
 • Mascot
 • Kiron
 • Salsa Technology
 • Pocket Games
 • Woohoo Games
 • Caleta
 • Slotvision
 • HollywoodTV
Kontakte

Faqja e internetit

https://ohmyspins.com/en/

Email

[email protected]

Telefon

Vlerësimet e Lojtarëve të OhMySpins Casino

(0 Vlerësimet)

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

Curacao Curacao

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Bonus i Mireseardhjes në OhMySpins Casino

Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at OhMySpins Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në EUR 500 OhMySpins Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
EUR 20 Depozita Minimale
35x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Adresa është e përshtatshme për mobile
 • Ndihmë dhe mbështetje ndaj klientit 24/7
 • Siguri fantastike
 • Gamë Fantastike Promocionesh
 • Faqe interneti e thjeshtë në lundrim

Bonuset me Depozitë në OhMySpins Casino

Cashable
50% Weekend Bonus at OhMySpins Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Weekend Bonus: 50% deri në EUR 700 OhMySpins Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
EUR 50 Depozita Minimale
35x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • E thjeshtë në përdorim
 • Lojëra elektronike dhe me fitime në çast
 • Shumë oferta promocionale
 • Opsion fantastik për fillestarët
 • E thjeshtë për ta kontaktuar
Cashable
50 FS Bonus i Rifreskuar Javor at OhMySpins Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Rifreskuar Javor: 50 FS OhMySpins Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
EUR 20 Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • E përshtatshme për mobile
 • Shumë mënyra të sigurta pagese
 • Chat-i live është i dispinueshëm
 • ambient miqësor dhe argëtues
 • Bonuse tërheqëse mirëseardhjeje
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.