Old Havana Kazino Rishikimi

review
Old Havana Casino
Luaj Tani
Faqja e internetit:
http://oldhavanacasino.eu
Email:
support mail: [email protected]
telefon: usa & canada toll free: 1-888-222-3098
Mobile: no
Mbyllur: no
Blacklisted:
Kazino Software: Real Time Gaming
Llojet kazinove: Instant Play Shkarko Kasino
Monedhat: US dollars
Liçensë: Costa Rica
Gjuhë: English
Metodat e Depozitave: MasterCard Neteller Visa ClickandBuy instaDebit Money Order MST Gift Card
Metodat e Tërheqjes: Neteller Cheque Money Order ACH
Koha e pagesës: ewallets: 24-72 hours, bank transfers: 5-10 days, cheques: 14-28 days, pending time: 2-5 days
Tërheqje maksimale: 5000 USD per week
Data e krijimit: 2012
Pronar: Main Street Vegas Group Casinos
Karakteristika:
 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Certifikata e Besimit
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Rulo të Larta VIP Klub
 • Bibliotekë e madhe e caktuar

Old Havana Casino është themeluar në vitin 2012

E disponueshme për lojtarët nga United States

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Old Havana Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Real Time Gaming. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Të gjithë Bonuset e Old Havana Casino të disponueshëm

 • Shijo kohë të pakufizuar e vlefshmërisë
 • $name kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Përkrahje për Live Cat
 • Lojra të drejta i provuar
Old Havana Casino
40x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Lojrat Kazino më të mira
 • Bastet sportive dhe kazino në një
Old Havana Casino
Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$50Depozitë Minimale
 • Tërheqja Pa Limit
 • $name kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • 24/7 Live Suport
 • Bibliotekë e madhe e lojrave
Old Havana Casino
30x(d+b)Bast
Havana300Kodi Bonusit
$20Depozitë Minimale
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
 • Ndryshme Ofruesit e Carjeve
Old Havana Casino
40x(d+b)Bast
Havana250Kodi Bonusit
$20Depozitë Minimale
 • Optimizuar për Celular
 • Lojra të Tipit Vegas
 • Përkrahje për Live Cat
 • Jo Regjistrim i Nevojshëm
Old Havana Casino
40x(d+b)Bast
Havana250Kodi Bonusit
$20Depozitë Minimale
 • Jo Baste në rrotullime falas
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
 • Gati për Celular
Old Havana Casino
30x(d+b)Bast
ASK4000Kodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Lojra të mëdha Celular
 • Lojra Live të Ofruara
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
Old Havana Casino
40x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$20Depozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.