sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login
One Casino Rishikim
Onecasino
2 Bonuses available in February 2024

One Casino Rishikim

Përditësuar më: 08/26/2023
1.1M lojtarë
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Liçensë:
DGA DGA
MGA MGA
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bonusesfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Të gjithë Bonuset e Casinoone të disponueshëm

Jo Depozit Bonus në One Casino

Shqipëri
Jo Depozit Bonus: € 10 deri në EUR 10
Bast: 35x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Bonus i Mireseardhjes në Onecasino

Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në EUR 100
Depozita Minimale: EUR 10
Bast: 35x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Përmbledhje

Depozita Minimale

€10

Tërheqje maksimale

€25,000

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Paketë fantastike e mirëseardhjes
 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Pagesat

Pagesa Minimale

€17,50

Metodat e Depozitave

 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • Trustly
 • Sofort (by Skrill)
 • MisterCash

Metodat e Tërheqjes

 • Neteller
 • Skrill
 • Trustly

Koha e pagesës

 • up to 24 hours

Games & Software

Kazino Software

 • Evolution Gaming
 • NetEnt
 • Play'n GO
 • Quickspin
 • Thunderkick
 • Yggdrasil Gaming

More About One Casino Online

Përmbledhje

One Online Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Evolution Gaming, NetEnt, Play'n GO, Quickspin, Thunderkick, Yggdrasil Gaming. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Screenshot-e të Casinoone

 • Kasino Online Onecasino
 • Merr bonus Casino One
 • Hyr në Kazinonë One

Pronar

One Casino Ltd

Data e krijimit

2016

Lojëra Live

Zgjidhni kazinonë Live për të luajtur kundër ndarësve të letrave të vërtetë dhe ndjeni shpirtin e kumarit në One Casino Online

Kontakte

Vlerësimet

One Online Casino External Reviews

Trustpilot average rating 2023-12-26
Bazuar në 6 recensione

Eksplorojë se çfarë thonë klientët rreth kazinosë në Trustpilot. Lexoni recensione

Askgamblers average rating 2023-12-26
Bazuar në 4 recensione

Zbuloni se si e vlerëson komuniteti i Askgamblers kazinon. Lexoni recensione

Vlerësimet e Lojtarëve të Casinoone

(0 Vlerësimet)

Lër i pari një vlerësim

Askush nuk e ka vlerësuar ende këtë kazino

Ndaje përvojën tënde në lidhje me këtë ofertë dhe ndihmo përdoruesit e tjerë të bëjnë zgjedhjen e tyre!

Shkruaj një Vlerësim

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë kazino:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!