Optibet.ee Kazino Rishikimi

review
Optibet.ee Casino
Luaj Tani
Faqja e internetit:
http://www.optibet.ee
Email:
support mail: [email protected]
telefon: support phone: +372 614 0033
Mobile: no
Mbyllur: no
Blacklisted:
Kazino Software: Aristocrat Microgaming NetEnt Nyx Interactive Thunderkick
Llojet kazinove: Instant Play
Monedhat: Euros
Liçensë: Estonian Tax and Customs Board
Gjuhë: English
Metodat e Depozitave: MasterCard Neteller Visa Skrill Paysafe Card Swedbank SEB Bank
Metodat e Tërheqjes: MasterCard Neteller Visa Skrill Paysafe Card Swedbank SEB Pank
Koha e pagesës: ewallets: 24 hours, credit / debit cards: 24 hours, bank transfers: 24-72 hours, cheques: Not offered, pending time: 24 hours
Tërheqje maksimale: Not Stated
Data e krijimit: 2014
Pronar: Optiwin OÜ Casinos
Karakteristika:
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Në krye të lojrave kryesore
 • Uk Kumar License
 • Shtyrje Manuale
 • Zgjedhja e drejtë e lojrave NetEnt RNG
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Bonuset përfundojë pas 7 ditësh
 • Gati për Celular

Optibet.ee Casino është themeluar në vitin 2014

E disponueshme për lojtarët nga United States

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Optibet.ee Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Aristocrat, Microgaming, NetEnt, Nyx Interactive, Thunderkick. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Të gjithë Bonuset e Optibet.ee Casino të disponueshëm

 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Tarifë e vogël e hyrjes 10 € ose më shumë
 • 24/7 Live Suport
 • Më shumë se 600 lojëra të vërtetë të parave për të luajtur
Optibet.ee Casino
40x(d+b)Bast
BONUS3Kodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • Krenohet A App tunelit
 • Shkon në softuerin gjithnjë popullor Microgaming
 • 24/7 Live Suport
 • 0-24 Afati Tërheqjes
Optibet.ee Casino
40x(d+b)Bast
BONUS2Kodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
 • Website optimizuar për Celular
Optibet.ee Casino
30x(d+b)Bast
BONUS3Kodi Bonusit
€10Depozitë Minimale
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
Optibet.ee Casino
30x(d+b)Bast
BONUS2Kodi Bonusit
€10Depozitë Minimale
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Lojëra të mëdha Kazino
 • Lehtësisht i Navigueshëm
Optibet.ee Casino
30x(d+b)Bast
BONUS4Kodi Bonusit
€10Depozitë Minimale
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Vendi i pagesave më të shpejta i lojërave të fatit në internet: pagesat e përpunuara në 2 orë
 • Dizenjo Miqesore per Celular
Optibet.ee Casino
30x(d+b)Bast
BRIDESMAIDSKodi Bonusit
€10Depozitë Minimale
 • Shijo kohë të pakufizuar e vlefshmërisë
 • Kazino Celular përfshira
 • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
 • 24/7 Live Suport
Optibet.ee Casino
40x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Jo Baste në rrotullime falas
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Lojëra Me Xhekpote progresive
Optibet.ee Casino
40xbBast
RAINKodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • i lëvizshëm
 • Pagim i Shpejtë
 • 24/7 Live Suport
 • Ka Novomatiks
Optibet.ee Casino
50xBast
OPTISUMMERKodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
 • Ndryshme Ofruesit e Carjeve
Optibet.ee Casino
1xbBast
STARKodi Bonusit
€10Depozitë Minimale
 • Mundësuar nga furnizuesit kryesorë të shumta Software
 • Lehtësisht i Navigueshëm
 • Mbështetje Njohurish
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
Optibet.ee Casino
1xbBast
ALOHAKodi Bonusit
€10Depozitë Minimale
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Opt-në e nevojshme.
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Elektreonike
 • pagesa super të shpejtë (të përpunuara në 2 orë!)
Optibet.ee Casino
1xbBast
GonzoKodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • Kazino Celulare më të mira
 • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Përvojë e re emocionuese e lojrave kur ju luani në duele kundër lojtarëve të tjerë
Optibet.ee Casino
1xbBast
WABBITKodi Bonusit
€25Depozitë Minimale
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Lojëra të mëdha Kazino
 • Mbështetje Njohurish
 • Shkëlqyeshëm dhe i lehtë në përdorim
Optibet.ee Casino
1xbBast
PIGGYKodi Bonusit
€10Depozitë Minimale
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Tarifë e vogël e hyrjes 10 € ose më shumë
 • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
 • Kazno Celular të mëdha
Optibet.ee Casino
1xbBast
FlowersKodi Bonusit
€25Depozitë Minimale
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Në dispozicion në Celular
 • Mbështetje Njohurish
 • Një mjet ofrues filtër për të ngushtuar në vetëm lojëra elektronike Top Software
Optibet.ee Casino
1xbBast
JACKKodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
 • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike
Optibet.ee Casino
40xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€50Depozitë Minimale
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Vendos baste €5 për raund
 • Lojra të drejta i provuar
 • Gati për Celular
Optibet.ee Casino
1xbBast
SPACEKodi Bonusit
€25Depozitë Minimale
 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Tema unike dhe legjendare që është e sigurt për të shkuar poshtë edhe me tifozët muzikës globale
Optibet.ee Casino
40xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€10Depozitë Minimale
 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
 • Kazino Gati Celular
Optibet.ee Casino
40x(d+b)Bast
BONUS1Kodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • Mbi $n Lojëra Kazino
 • Lojra të mëdha Celular
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • 0-24 Afati Tërheqjes
Optibet.ee Casino
30x(d+b)Bast
DAZZLEMEKodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Mbi 420 lojëra, çdo gjë nga makinat lojë në shkop polici, ruletë
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Max konvertimit £ 1,000.
Optibet.ee Casino
30x(d+b)Bast
ASKBONUSKodi Bonusit
€10Depozitë Minimale
 • Opt-në e nevojshme.
 • Një dizajn unik dhe teme - me rajone të shumta të drejtë të hidhen në bord!
 • Luaj më shumë për të reduktuar kërkesat e basteve dhe për të fituar bileta falas për llotaritë javore dhe mujore.
 • Dizenjo Miqesore per Celular
Optibet.ee Casino
30x(d+b)Bast
BONUS1Kodi Bonusit
€10Depozitë Minimale
 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Opsion per Lojrat Online
 • Shijo kohë të pakufizuar e vlefshmërisë
Optibet.ee Casino
40x(d+b)Bast
ALOHAKodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Gara të Përditshëm Reel me para të gatshme dhe shpërblime të lirë
 • $name celular ofron NetEnt Prek lojra
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Nuk kërkohet llogari
 • Novomatik Lojra Elektronike
Optibet.ee Casino
30x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
10Depozitë Minimale
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Vendi që fitoi çmimin me kaq shumë "kazino të vitit" çmime që ne do të iknim nga hapësira në qoftë se i rendisnim të gjithë
 • Siguruar me SSL kod
 • Tërheqja Pa Limit
 • $name kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
 • Bonuset përfundojë pas 7 ditësh
 • Më shumë se 600 lojëra të vërtetë të parave për të luajtur
Optibet.ee Casino
30x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
10Depozitë Minimale
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Pikat e besnikërisë
 • Siguruar me SSL kod
 • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
 • Zgjedhja e drejtë e lojrave NetEnt RNG
 • Kazno Celular të mëdha
 • Lojë Elektronike e shkëlqyer
 • Koleksion të madh të lojëra elektronike - xhekpote progresive dhe lojëra elektronike tradicionale njësoj
Optibet.ee Casino
30x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
10Depozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.