Osiris Kazino Rishikimi

reviewOsiris CasinoLuaj Tani
 • Mobile: no
 • Mbyllur: no
 • Blacklisted:
Liçensë:
Malta Gaming Authority
Metodat e Tërheqjes:
MasterCard Neteller Visa Electron Visa Skrill Bank Wire Transfer Entropay Maestro ClickandBuy Postepay CartaSi
Koha e pagesës:
ewallets: 24 hours, credit / debit cards: 10 days, bank transfers: 5 days, cheques: Not offered, pending time: 5 days
Tërheqje maksimale:
5000 EUR per month
Data e krijimit:
2014
Pronar:
Conan Gaming Limited Casinos
Karakteristika:
 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Licencat me bazë të BE-së
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Kazino Celular përfshira
 • Më i larti Albania Kazino Online
 • Përvojë e re emocionuese e lojrave kur ju luani në duele kundër lojtarëve të tjerë
 • Ka Novomatiks
 • Mblidhni Pikë Comp për çdo bast

Osiris Casino është themeluar në vitin 2014

E disponueshme për lojtarët nga United States

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Osiris Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Betsoft, NextGen Gaming, Gamescale. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Të gjithë Bonuset e Osiris Casino të disponueshëm

 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
 • Asnjë kufizim i tërheqjes
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
Osiris Casino
33x(d+b)Bast
GET100PERKodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • i lëvizshëm
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Filloni nga 10 €
Osiris Casino
Bast
50MANIAKodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • $name kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
Osiris Casino
100xBast
ASK15Kodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
 • Një Përzgjedhje e Lojrave të Rrjetit Live gjendet në Kazino Live
Osiris Casino
99xBast
EXTRASPINSKodi Bonusit
€50Depozitë Minimale
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live
 • Jo Regjistrim i Nevojshëm
Osiris Casino
100xBast
EXTRASPINSKodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • Provoni lojra falas
 • Kazino Celular përfshira
 • Funksion Live Chat
 • Asnjë kufizim i tërheqjes
Osiris Casino
99xBast
ASK15Kodi Bonusit
€50Depozitë Minimale
 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Live LojëratKazino
Osiris Casino
99xBast
EXTRACASHKodi Bonusit
£/$/€ 0Depozitë Minimale
 • 24/7 Live Cat
 • Kufijtë e lartë e tërheqjes
 • Kazno Celular të mëdha
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Elektreonike
Osiris Casino
45xBast
20FREESPINSKodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • Pagim i Shpejtë
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Software provuara te drejta
 • Website optimizuar për Celular
Osiris Casino
33x(d+b)Bast
15GYPSYKodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Nuk kërkohet llogari
 • Shkon në softuerin popullor Microgaming të kazinosë
Osiris Casino
33x(d+b)Bast
ASK15CASHKodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Kazno Celular të mëdha
 • Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse
Osiris Casino
33x(d+b)Bast
ASK10Kodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
 • Website optimizuar për Celular
Osiris Casino
33x(d+b)Bast
10FREEKodi Bonusit
€20Depozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.