sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

Parimatch Casino Rishikim

Parimatch Casino Rishikim
Parimatch Casino
Editors' rating: 6.23/10
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
7 Bonuses available in August 2022
Parimatch Casino Rishikim
Parimatch Casino Përditësuar së Fundmi: 05/06/2022 0 Vlerësimet

Vlerësimi i Kazinosë:

6.23/10
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Luaj Tani Zgjidh Bonusin
€ 1

Depozita Minimale

1,000,000 USD in the gaming account currency

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
 • Promovimet e rregullta që shfaqin rrotullime dhe pushime, plus VIP

Screenshot-e të Parimatch Casino

Kasino Online Parimatch Casino Merr bonus Parimatch Casino Hyr në Kazinonë Parimatch
Pronar

Sport Global Pari N.V.

Data e krijimit

1994

Liçensë

Curacao

Përmbledhje

Parimatch Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Blueprint Gaming, Endorphina, Evolution Gaming, Ezugi, GameArt, Play'n GO, Playson, Pragmatic Play, Quickspin, Thunderkick, Habanero, Igrosoft, LuckyStreak, Red Tiger Gaming, World Match, Xplosive, Belatra Games, Booongo, EGT, Fugaso, OneTouch, Platipus, ReelNRG, Spinomenal, Leap Gaming, Smartsoft, True Lab, Authentic Gaming, Betradar, GoldenRace, CT Gaming (ex. Casino Technology), Globalbet. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Platformë e Kryqëzuar

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Depozitave
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • WebMoney
 • EcoPayz
 • Bitcoin
 • Litecoin
 • Perfect Money
 • Jeton Wallet
 • Ethereum
 • AdvCash
 • Bitcoin Cash
Metodat e Tërheqjes
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • WebMoney
 • EcoPayz
 • Bitcoin
 • Litecoin
 • Perfect Money
 • Jeton Wallet
 • Ethereum
 • AdvCash
 • Bitcoin Cash
Koha e pagesës

instantly

Kazino Software
 • Blueprint Gaming
 • Endorphina
 • Evolution Gaming
 • Ezugi
 • GameArt
 • Play'n GO
 • Playson
 • Pragmatic Play
 • Quickspin
 • Thunderkick
 • Habanero
 • Igrosoft
 • LuckyStreak
 • Red Tiger Gaming
 • World Match
 • Xplosive
 • Belatra Games
 • Booongo
 • EGT
 • Fugaso
 • OneTouch
 • Platipus
 • ReelNRG
 • Spinomenal
 • Leap Gaming
 • Smartsoft
 • True Lab
 • Authentic Gaming
 • Betradar
 • GoldenRace
 • CT Gaming (ex. Casino Technology)
 • Globalbet
Kontakte

Faqja e internetit

https://parimatch.com/

Email

[email protected]

Telefon

Vlerësimet e Lojtarëve të Parimatch Casino

(0 Vlerësimet)

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

Curacao Curacao

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Bonus i Mireseardhjes në Parimatch Casino

Cashable
150% Bonus i Mireseardhjes at Parimatch Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 150% deri në $ 1500 Parimatch Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$ 5 Depozita Minimale
30x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Bonus i Madh Mirëseardhje
 • Bastet sportive dhe kazino në një
Cashable
150% Bonus i Mireseardhjes at Parimatch Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 150% deri në USD 1500 Parimatch Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
USD 5 Depozita Minimale
30x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Lojë Elektronike e shkëlqyer
 • E thjeshtë në përdorim
 • Shumë mënyra të sigurta pagese
 • Chat live
 • Një shumëllojshmëri e madhe bonusesh çdo ditë të javës

Bonuset me Depozitë në Parimatch Casino

Cashable
50% Bonus Depozitave i Dytë at Parimatch Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: 50% deri në $300 Parimatch Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$5 Depozita Minimale
30x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Pikat e besnikërisë
Cashable
70% Bonus Depozitave i Tretë at Parimatch Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Tretë: 70% deri në $500 Parimatch Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$10 Depozita Minimale
25x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Metoda të shumta Depozitave
 • Kazino Celular
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
Cashable
100% 4th Deposit Bonus at Parimatch Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
4th Deposit Bonus: 100% deri në $1000 Parimatch Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$15 Depozita Minimale
30x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
Cashable
150% 5th Deposit Bonus at Parimatch Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
5th Deposit Bonus: 150% deri në $1200 Parimatch Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$20 Depozita Minimale
30x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Pikat e besnikërisë
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
Cashable
25% Deposit Bonus at Parimatch Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Deposit Bonus: 25% deri në $100 Parimatch Casino
Rishikim
$10 Depozita Minimale
35x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kërkesat e ulëta për baste
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Ne dispozicion pa instalim
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.