Paris Win Kazino Rishikimi

review
Paris Win Casino
Luaj Tani
Faqja e internetit:
http://www.casino-pariswin.com
Email:
support mail: [email protected]
telefon:
Mobile: yes
Mbyllur: yes
Blacklisted:
Kazino Software: Leander Games Microgaming NetEnt NextGen Gaming B3W Group GGL Global Gaming Igaming2go Amaya (Chartwell)
Llojet kazinove: Instant Play Kazino Aplikacion
Monedhat: Euros British pounds sterling US dollars
Liçensë: Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission
Gjuhë: English French
Metodat e Depozitave: MasterCard Neteller Visa Electron Visa Skrill Bank Wire Transfer Paysafe Card Ukash EcoCard Boleto GiroPay Carte Bleue Sofortuberwaisung EPS Ticket Premium Neosurf QIWI AstroPay Card instaDebit Moneta
Metodat e Tërheqjes: MasterCard Neteller Visa Electron Visa Skrill Bank Wire Transfer Ukash EcoPayz QIWI instaDebit Moneta.ru
Koha e pagesës: ewallets: 24-48 hours, credit / debit cards: 3-10 days, bank transfers: 3-7 days, cheques: Not offered, pending time: 48 hours
Tërheqje maksimale: 5000 EUR per two weeks
Data e krijimit: 2007
Pronar: Gantor International Ltd Casinos
Karakteristika:
 • 24/7 Live Cat
 • Përdor kodin SSL
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Kazino e re 2019
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
 • Vlera të Larta Promovimet
 • Bibliotekë e madhe e caktuar

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Paris Win Casino është themeluar në vitin 2007

E disponueshme për lojtarët nga United States

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Paris Win Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Leander Games, Microgaming, NetEnt, NextGen Gaming, B3W Group, GGL Global Gaming, Igaming2go, Amaya (Chartwell). Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Të gjithë Bonuset e Paris Win Casino të disponueshëm

 • Krenohet A App tunelit
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Shtyrje Manuale
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
Paris Win Casino
40x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$25Depozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.