sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

Party Casino Rishikim

Party Casino Rishikim
Party Casino
Editors' rating: -/10
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
0 Bonuses available in May 2022
Party Casino Rishikim
Party Casino Përditësuar së Fundmi: 04/27/2022 0 Vlerësimet

Vlerësimi i Kazinosë:

-/10
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Luaj Tani Zgjidh Bonusin
€/£/$10

Depozita Minimale

£10,000 (E-wallets) per transaction

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Program i detajuar VIP dhe skemat besnikërie për tju argëtuar ju
 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Tërheqjet pakufizuar
 • Kazno Celular të mëdha
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Elektreonike
 • Mbështetje Njohurish
 • Kazino Fantastike Live

Faqet simotra Party Casino

Pronar

ElectraWorks Limited

Data e krijimit

1997

Liçensë

Gibraltar Regulatory Authority, UK Gambling Commission

Përmbledhje

Party Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Betsoft, Cryptologic (WagerLogic), Evolution Gaming, IGT (WagerWorks), Edict (Merkur Gaming), Electracade, PartyGaming. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Platformë e Kryqëzuar

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Lojëra Live

Zgjidhni kazinonë Live për të luajtur kundër ndarësve të letrave të vërtetë dhe ndjeni shpirtin e kumarit në Party Casino

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Tërheqjes
 • Neteller
 • Visa Electron
 • Visa
 • Skrill
 • Bank Wire Transfer
 • Ukash
 • ClickandBuy
 • PayPal
 • Cheque
Koha e pagesës

ewallets

24-48 hours

karta krediti / debiti

2-5 days

transferta bankare

3-7 days

çek

14-28 days

koha e pritjes

48-72 hours
Kontakte

Faqja e internetit

http://www.partycasino.com

Email

info: [email protected] marketing: [email protected]

Telefon

general information: (866) 901-2766

Vlerësimet e Lojtarëve të Party Casino

(0 Vlerësimet)

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

UKGC UKGC
Gibraltar Gibraltar

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.