Planet Kazino Rishikimi

reviewPlanet CasinoLuaj Tani
 • Mobile: yes
 • Mbyllur: no
 • Blacklisted:
Kazino Software:
Monedhat:
Liçensë:
Curacao
Metodat e Tërheqjes:
Bank Wire Transfer
Koha e pagesës:
bank transfers: 3-7 days, pending time: 48 hours
Tërheqje maksimale:
5000 USD per week
Data e krijimit:
2011
Pronar:
I-Services N.V. Casinos
Karakteristika:
 • Program i detajuar VIP dhe skemat besnikërie për tju argëtuar ju
 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Licenca UK
 • Xhekpote Progresive
 • Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse
 • Nuk kërkohet llogari
 • Website optimizuar për Celular

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Planet Casino është themeluar në vitin 2011

E disponueshme për lojtarët nga United States

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Planet Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Saucify (BetOnSoft). Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Të gjithë Bonuset e Planet Casino të disponueshëm

 • 24/7 Live Cat
 • Max konvertimit £ 1,000.
 • Ka Live Lojëra Kazino
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
Planet Casino
60xbBast
PLANET3Kodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • $name kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Lojrat Xhekpot
 • 24 Orë Koha e Tërheqjes
Planet Casino
60xbBast
PLANET2Kodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • $name kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Bastet sportive dhe kazino në një
 • Përkrahje për Live Cat
Planet Casino
60xbBast
PLANET1Kodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • i lëvizshëm
 • Program Fitimprurës VIP
 • Uk Kumar License
 • Pothuajse çdo kënd lojrave NetEnt mbuluar
 • Xhekpote Progresive
 • Max konvertimit £ 1,000.
 • Një Përzgjedhje e Lojrave të Rrjetit Live gjendet në Kazino Live
 • Përkrahje për Live Cat
Planet Casino
60xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Optimizuar për Celular
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
 • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
 • Para të Gatshme në 5 Minuta
 • Paketa bujare të mirëseardhjes
Planet Casino
60xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
 • Unique gjallërim bonus porosi për lojtarët
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Më i larti $country-name Kazino
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
Planet Casino
60xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.