Planet Kings Kazino Rishikimi

review
Planet Kings Casino
Luaj Tani
Faqja e internetit:
http://planet-kings.com/
Email:
support mail: [email protected]
telefon: support phone international: +507 830 5490
Mobile: no
Mbyllur: no
Blacklisted:
Kazino Software: Rival
Llojet kazinove: Instant Play Shkarko Kasino
Monedhat: Euros British pounds sterling US dollars South African Rand
Liçensë: Curacao
Gjuhë: English
Metodat e Depozitave: MasterCard Neteller Visa Electron Visa Skrill Ukash EcoPayz Use My Wallet
Metodat e Tërheqjes: Neteller Skrill Bank Wire Transfer ECO Card
Koha e pagesës: ewallets: 24-72 hours, credit / debit cards: 3-5 days, bank transfers: 5-10 days, pending time: 48-72 hours
Tërheqje maksimale: 2500 USD per month
Data e krijimit:
Pronar: Silverstone Overseas Casinos
Karakteristika:
 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Vendos baste €5 për raund
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Lojra të drejta i provuar
 • Mblidhni Pikë Comp për çdo bast

Planet Kings Casino është themeluar në vitin

E disponueshme për lojtarët nga United States

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Planet Kings Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Rival. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Të gjithë Bonuset e Planet Kings Casino të disponueshëm

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Jo Baste në rrotullime falas
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Lojra të Tipit Vegas
Planet Kings Casino
Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$50Depozitë Minimale
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Shkon në softuerin gjithnjë popullor Microgaming
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
Planet Kings Casino
20x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$25Depozitë Minimale
 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse
 • Përkrahje për Live Cat
Planet Kings Casino
20x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$25Depozitë Minimale
 • Mbështetje Njohurish
 • Kazino Fantastike Live
 • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
Planet Kings Casino
20x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$25Depozitë Minimale
 • $name kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Në dispozicion në Celular
 • Programi i drejtpërdrejtë me para të gatshme me terma të thjeshta
 • pagesa super të shpejtë (të përpunuara në 2 orë!)
Planet Kings Casino
40xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$25Depozitë Minimale
 • Support a huge number of currencies, payment options
 • $name kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Koleksion të madh të lojëra elektronike - xhekpote progresive dhe lojëra elektronike tradicionale njësoj
 • Përvojë e re emocionuese e lojrave kur ju luani në duele kundër lojtarëve të tjerë
Planet Kings Casino
20x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$25Depozitë Minimale
 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Metoda të shumta Depozitave
 • i lëvizshëm
 • Software provuara te drejta
Planet Kings Casino
20x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$25Depozitë Minimale
 • Optimizuar për Celular
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Nuk keni llogari nevojshme për të luajtur në Kazino
 • Ofruesit e shumëfishtë të lojërave
Planet Kings Casino
20x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$25Depozitë Minimale
 • Optimizuar për Celular
 • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
 • 24/7 Live Suport
 • Jo Regjistrim i Nevojshëm
Planet Kings Casino
2xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$25Depozitë Minimale
 • Optimizuar për Celular
 • Funksion Live Chat
 • Përzgjedhje e mirë e lojrave
 • Aventurë Kazino me histori interesante
Planet Kings Casino
20x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$25Depozitë Minimale
 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Pikat e besnikërisë
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Licenca UK
 • Kazino e re 2019
 • Përzgjedhje e mirë e lojrave
 • 24 Orë Koha e Tërheqjes
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
Planet Kings Casino
20x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$25Depozitë Minimale
 • i lëvizshëm
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Kufijtë e lartë e tërheqjes
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
Planet Kings Casino
20x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$25Depozitë Minimale
 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • RNG Certifikuar
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Më i larti $country-name Kazino Online
 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
 • Asnjë kufizim i tërheqjes
Planet Kings Casino
20x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$25Depozitë Minimale
 • Opt-në e nevojshme.
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - $name është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live
 • Pagesat e shpejta
Planet Kings Casino
100xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Në dispozicion në Celular
 • Shkëlqyeshëm dhe i lehtë në përdorim
 • Novomatik Lojra Elektronike
Planet Kings Casino
20x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$25Depozitë Minimale
 • Nisur në 2019
 • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
 • Uk Kumar License
 • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
 • Funksion Live Chat
 • Shkruani Kodin e Bonusit - merrni Rrotullime Falas tani!
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Nuk keni llogari nevojshme për të luajtur në Kazino
Planet Kings Casino
20x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$25Depozitë Minimale
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Vendi i menjëhershëm i lojës, luani lojëra në shfletuesin tuaj pa shkarkuar asgjë
Planet Kings Casino
20xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Licencat me bazë të BE-së
 • Optimizuar për Celular
 • Mundësuar nga furnizuesit kryesorë të shumta Software
 • Kufijtë e lartë e tërheqjes
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Besnikëria VIP shpërblehet me oferta speciale dhe dhurata
 • Shpërblim i Sistemit
Planet Kings Casino
20xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • 24/7 Live Cat
 • Lojrat Kazino më të mira
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Kërkesa e ulët e basteve
Planet Kings Casino
30x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$25Depozitë Minimale
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Bonuset e Përjavshme Pa pagesë
 • RNG Certifikuar
 • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
 • Themeluar në $year, $name është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
 • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
 • Ka Live Lojëra Kazino
 • Kazino Gati Celular
Planet Kings Casino
30x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$25Depozitë Minimale
 • Të lehtë të gjeni lojra NetEnt me filtrin e tyre Slot Provider
 • Uk Kumar License
 • Opt-në e nevojshme.
 • Tarifë e vogël e hyrjes 10 € ose më shumë
 • 100% Bilanci Përforcues
 • Kazino Celular përfshira
 • Më i larti $country-name Kazino Online
 • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion
Planet Kings Casino
40xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$25Depozitë Minimale
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Certifikata e Besimit
 • Tërheqja Pa Limit
 • $name programi vetë VIP shpërblen lojtarë besnikë në mënyrë të përshtatshme
 • Më i larti $country-name Kazino
 • Lojërat Live u transmetuan nga Casino Portomaso në Maltë
 • Gati për Celular
Planet Kings Casino
2xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$25Depozitë Minimale
 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • Licencat me bazë të BE-së
 • Rrotullime Bonus janë të vlefshme në lojëra elektronike zgjedhura
 • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
 • Kazino e re 2019
 • Kazino Gati Celular
 • 24/7 Live Suport
 • Ka Novomatiks
Planet Kings Casino
20x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$25Depozitë Minimale
 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • RNG Certifikuar
 • Gama e promovime, nga rrotullimet shtesë për biletat sportive dhe udhëtime jashtë vendit
 • Më i larti $country-name Kazino Online
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - $name është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Përvojë e re emocionuese e lojrave kur ju luani në duele kundër lojtarëve të tjerë
 • Ka Novomatiks
Planet Kings Casino
Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$50Depozitë Minimale
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Kazino e krijuar
 • Gama e promovime, nga rrotullimet shtesë për biletat sportive dhe udhëtime jashtë vendit
 • Pothuajse çdo kënd lojrave NetEnt mbuluar
 • Funksion Live Chat
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Lojra të Tipit Vegas
 • Pagesat e shpejta
Planet Kings Casino
20x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$25Depozitë Minimale
 • 24/7 Live Cat
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Vendi i pagesave më të shpejta i lojërave të fatit në internet: pagesat e përpunuara në 2 orë
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Kazino e re 2019
 • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike
 • Shumë promocione interesante dhe fushata - duke përfshirë Fito një Udhëtim në det
Planet Kings Casino
20x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$25Depozitë Minimale
 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Përdor kodin SSL
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • Lojra të mëdha Celular
 • Qindra lojëra elektronike dhe të gjitha lojëra elektronike me çmim më të madh
 • Live Chat në dispozicion
 • Promovimet javore për të kërkuar
Planet Kings Casino
20x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$25Depozitë Minimale
 • i lëvizshëm
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
 • Punon në xhekpote progresive gjithashtu!
 • $name celular ofron NetEnt Prek lojra
 • Asnjë kufizim i tërheqjes
 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
Planet Kings Casino
20x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$25Depozitë Minimale
 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
 • Optimizuar për Celular
 • Kazino e krijuar
 • Licenca UK
 • Paketa bujare të mirëseardhjes
 • Pagesat e shpejta
Planet Kings Casino
20x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$25Depozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.