Planet23 Kazino Rishikimi

review
Planet23 Casino
Luaj Tani
Faqja e internetit:
http://www.planet23.com
Email:
support: [email protected]
deposits: [email protected]
telefon: us: +1-877-294-3696
non us: +1-808-234-3166
fax: +1-866-855-4716
Mobile: no
Mbyllur: yes
Blacklisted:
Kazino Software: Rival
Llojet kazinove: Shkarko Kasino
Monedhat: US dollars
Liçensë: Seychelles
Gjuhë: English
Metodat e Depozitave: MasterCard Neteller Visa EcoPayz American Express WireCard Use My Wallet eWallet Xpress
Metodat e Tërheqjes:
Koha e pagesës:
Tërheqje maksimale:
Data e krijimit: 2009
Pronar: KC Ltd Casinos
Karakteristika:
  • Përdor kodin SSL
  • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Kazino Celular në Dispozicion
  • Gara të Përditshëm Reel me para të gatshme dhe shpërblime të lirë
  • Themeluar në 2009, Planet23 Casino është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
  • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
  • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt

Planet23 Casino është themeluar në vitin 2009

E disponueshme për lojtarët nga United States

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Planet23 Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Rival. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Të gjithë Bonuset e Planet23 Casino të disponueshëm

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.