sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login
Kujdes!

Lojtarët nga Shqipëri nuk pranohen në këtë kazino. Megjithatë, 3 kazinotë e mëposhtme ju mirëpresin me një ofertë fantastike me bonus pa depozitë! Shihni më shumë kazino

777 Casino
777 Casino 5th Deposit Bonus: 350 %
Merr bonus
Ignition Casino
Ignition Casino Bonus i Mireseardhjes: 100%
Merr bonus
Casino Intense
Casino Intense Friday Bonus: 50%
Merr bonus
Platin Casini Rishikim
Platin Casino
4 Bonuses available in February 2024

Platin Casino Rishikim

Përditësuar më: 02/19/2024
3.5M lojtarë
Liçensë:
MGA MGA
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bonusesfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Të gjithë Bonuset e Platin Cassino të disponueshëm

Bonus i Mireseardhjes në Platimcasino

Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në €250
Depozita Minimale: €10
Bast: 30x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Bonus i Mireseardhjes: 100 % deri në 25 GBP
Depozita Minimale: 10 GBP
Bast: 35x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Bonuset me Depozitë në Platin Casini

Monday Bonus: 10 FS
Depozita Minimale: 10 GBP
Bast: No wager
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Deposit Bonus: 5 GBP deri në 5 GBP
Llojet bonuseve: Deposit Bonus
Depozita Minimale: 10 GBP
Bast:
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Kode promovimi

Kodet promovuese të disponueshme

1 of 9

Platin Casino kodet promocionale

Përmbledhje

Depozita Minimale

€10

Tërheqje maksimale

€10,000 Weekly

Karakteristika

 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • Filloni me një biletë të vogël €10
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Licenca UK
 • Programi i drejtpërdrejtë me para të gatshme me terma të thjeshta
 • Shkruani Kodin e Bonusit - merrni Rrotullime Falas tani!
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Para të Gatshme në 5 Minuta

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Pagesat

Monedhat

Pagesa Minimale

€10

Metodat e Depozitave

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • EcoPayz
 • Rapida
 • Trustly
 • PayPal
 • Sofort (by Skrill)

Metodat e Tërheqjes

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • EcoPayz
 • Rapida
 • Trustly
 • PayPal
 • Bank transfer

Koha e pagesës

 • ewallets

  24-48 hours

 • karta krediti / debiti

  2-5 days

 • transferta bankare

  3-7 days

 • koha e pritjes

  24-48 hours

Games & Software

Kazino Software

 • Elk Studios
 • Endorphina
 • Evolution Gaming
 • iSoftBet
 • Microgaming
 • NetEnt
 • NextGen Gaming
 • Play'n GO
 • Playson
 • Pragmatic Play
 • Quickspin
 • Thunderkick
 • WMS (Williams Interactive)
 • Yggdrasil Gaming
 • Amatic Industries
 • Barcrest Games
 • Big Time Gaming
 • Gamomat
 • Oryx Gaming
 • PariPlay
 • Push Gaming
 • Red Tiger Gaming
 • Relax Gaming
 • Stakelogic
 • Bally Wulff
 • Kalamba Games

More About Platincasino

Përmbledhje

Platincassino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Elk Studios, Endorphina, Evolution Gaming, iSoftBet, Microgaming, NetEnt, NextGen Gaming, Play'n GO, Playson, Pragmatic Play, Quickspin, Thunderkick, WMS (Williams Interactive), Yggdrasil Gaming, Amatic Industries, Barcrest Games, Big Time Gaming, Gamomat, Oryx Gaming, PariPlay, Push Gaming, Red Tiger Gaming, Relax Gaming, Stakelogic, Bally Wulff, Kalamba Games. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Screenshot-e të Platin Cassino

 • Kasino Online Platin Casini
 • Merr bonus Platin Casino
 • Hyr në Kazinonë Platimcasino

Pronar

Red Rhino Limited

Data e krijimit

2012

Lojëra Live

Zgjidhni kazinonë Live për të luajtur kundër ndarësve të letrave të vërtetë dhe ndjeni shpirtin e kumarit në Platim Casino

Kontakte

Vlerësimet

Platincasino External Reviews

Trustpilot average rating 2023-12-26
Bazuar në 26 recensione

Eksplorojë se çfarë thonë klientët rreth kazinosë në Trustpilot. Lexoni recensione

Askgamblers average rating 2023-12-26
Bazuar në 75 recensione

Zbuloni se si e vlerëson komuniteti i Askgamblers kazinon. Lexoni recensione

Vlerësimet e Lojtarëve të Platincassino

(0 Vlerësimet)

Lër i pari një vlerësim

Askush nuk e ka vlerësuar ende këtë kazino

Ndaje përvojën tënde në lidhje me këtë ofertë dhe ndihmo përdoruesit e tjerë të bëjnë zgjedhjen e tyre!

Shkruaj një Vlerësim

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë kazino:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!