sq
sq en

Platinum Reels Kazino Rishikimi

Platinum Reels Casino review
Platinum Reels Casino Cashable

Vlerësimi i Kazinosë

Platinum Reels Casino review
Platinum Reels Casino Cashable

Vlerësimi i Kazinosë

-/5
0 Vlerësimet

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Platinum Reels Casino është themeluar në vitin 2011

E disponueshme për lojtarët nga United States.

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Platinum Reels Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Reel Time Gaming. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Optimizuar për Celular
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • Tërheqja Pa Limit
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Mbështetje Njohurish
Kasino Online Platinum Reels Casino Merr bonus Platinum Reels Casino Hyr në Kazinonë Platinum Reels

Platinum Reels Casino Lojëra

 • Slote
 • Ruletë
 • Video Poker
 • Bingo
 • Blackjack
 • Baccarat
 • Craps
 • Keno
 • Bileta Gërvishtëse
🌐 Faqja e internetit: http://www.platinumreels.com
🧑‍💻 Kazino Software: Reel Time Gaming
🎰 Llojet kazinove: Instant Play Kazino Aplikacion Shkarko Kasino
Monedhat: US dollars
Liçensë: Cyprus
Gjuhë: English
Metodat e Depozitave: MasterCard Visa Bitcoin American Express
Metodat e Tërheqjes: Visa Bitcoin Wire Transfer
🕹️ Llojet e Lojërave: Slote Blackjack Baccarat
⏱️ Koha e pagesës: credit / debit cards: 5-15 days, bank transfers: 5-15 days, pending time: 2-5 days
Tërheqje maksimale: $10,000 (Wire Transfer)
Depozita Minimale: $25
💵 Pagesa Minimale: $65 (Wire Transfer), $100 (Bitcoin)
Data e krijimit: 2011
Pronar:
Mobile: Yes
📧 Email: support mail: [email protected]
📞 Telefon: support phone toll free: 1 866 311 6263

Të gjithë Bonuset e Platinum Reels Casino të disponueshëm

$50 Bonus Depozitave të Lojës at Platinum Reels Casino
Platinum Reels Casino Cashable Bonus Depozitave të Lojës: $50
Depozitë Minimale: $20 Bast: 30x(d+b) ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: PRFB50FS

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Optimizuar për Celular
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • Tërheqja Pa Limit
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Mbështetje Njohurish
€225 Bonus Depozitave i Dytë at Platinum Reels Casino
Platinum Reels Casino Cashable Bonus Depozitave i Dytë: €225
Depozitë Minimale: €20 Bast: 30x(d+b) ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: PRWB30

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Optimizuar për Celular
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • Tërheqja Pa Limit
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Mbështetje Njohurish
€200 Bonus Depozitave i Tretë at Platinum Reels Casino
Platinum Reels Casino Cashable Bonus Depozitave i Tretë: €200
Depozitë Minimale: €20 Bast: 30x(d+b) ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: PRWB200

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Optimizuar për Celular
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • Tërheqja Pa Limit
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Mbështetje Njohurish
€150 Bonus Depozitave i Dytë at Platinum Reels Casino
Platinum Reels Casino Cashable Bonus Depozitave i Dytë: €150
Depozitë Minimale: €20 Bast: 30x(d+b) ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: PRWB75

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Optimizuar për Celular
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • Tërheqja Pa Limit
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Mbështetje Njohurish
€105 Bonus Depozitave i Tretë at Platinum Reels Casino
Platinum Reels Casino Cashable Bonus Depozitave i Tretë: €105
Depozitë Minimale: €20 Bast: 30x(d+b) ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: PRWB50

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Optimizuar për Celular
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • Tërheqja Pa Limit
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Mbështetje Njohurish
$150 Bonus i Mireseardhjes at Platinum Reels Casino
Platinum Reels Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: $150
Depozitë Minimale: $20 Bast: 30x(d+b) ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: PRWB100

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Optimizuar për Celular
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • Tërheqja Pa Limit
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Mbështetje Njohurish
$150 Bonus i Mireseardhjes at Platinum Reels Casino
Platinum Reels Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: $150
Depozitë Minimale: $20 Bast: 30x(d+b) ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Optimizuar për Celular
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • Tërheqja Pa Limit
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Mbështetje Njohurish
150 Bonus i Mireseardhjes at Platinum Reels Casino
Platinum Reels Casino Bonus i Mireseardhjes: 150
Depozitë Minimale: 20 Bast: 30x(d+b) ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Optimizuar për Celular
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • Tërheqja Pa Limit
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Mbështetje Njohurish
€150 Bonus i Mireseardhjes at Platinum Reels Casino
Platinum Reels Casino Bonus i Mireseardhjes: €150
Depozitë Minimale: €20 Bast: 30x(d+b) ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: PRWB150

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Optimizuar për Celular
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • Tërheqja Pa Limit
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Mbështetje Njohurish
105 Bonus Depozitave i Tretë at Platinum Reels Casino
Platinum Reels Casino Cashable Bonus Depozitave i Tretë: 105
Depozitë Minimale: 20 Bast: 30x(d+b) ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Optimizuar për Celular
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • Tërheqja Pa Limit
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Mbështetje Njohurish
200 Bonus Depozitave i Tretë at Platinum Reels Casino
Platinum Reels Casino Cashable Bonus Depozitave i Tretë: 200
Depozitë Minimale: 20 Bast: 30x(d+b) ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Optimizuar për Celular
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • Tërheqja Pa Limit
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Mbështetje Njohurish
225 Bonus Depozitave i Dytë at Platinum Reels Casino
Platinum Reels Casino Cashable Bonus Depozitave i Dytë: 225
Depozitë Minimale: 20 Bast: 30x(d+b) ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Optimizuar për Celular
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • Tërheqja Pa Limit
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Mbështetje Njohurish
150 Bonus Depozitave i Dytë at Platinum Reels Casino
Platinum Reels Casino Cashable Bonus Depozitave i Dytë: 150
Depozitë Minimale: 20 Bast: 30x(d+b) ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Optimizuar për Celular
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • Tërheqja Pa Limit
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Mbështetje Njohurish
$50 Bonus Depozitave të Lojës at Platinum Reels Casino
Platinum Reels Casino Cashable Bonus Depozitave të Lojës: $50
Depozitë Minimale: $20 Bast: 30x(d+b) ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Optimizuar për Celular
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • Tërheqja Pa Limit
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Mbështetje Njohurish
$100 Bonus Depozitave i Dytë at Platinum Reels Casino
Platinum Reels Casino Cashable Bonus Depozitave i Dytë: $100
Depozitë Minimale: $20 Bast: 30x(d+b) ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Optimizuar për Celular
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • Tërheqja Pa Limit
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Mbështetje Njohurish
$100 Bonus i Mireseardhjes at Platinum Reels Casino
Platinum Reels Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: $100
Depozitë Minimale: $20 Bast: 30x(d+b) ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Optimizuar për Celular
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • Tërheqja Pa Limit
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Mbështetje Njohurish
$100 Bonus Depozitave i Tretë at Platinum Reels Casino
Platinum Reels Casino Cashable Bonus Depozitave i Tretë: $100
Depozitë Minimale: $20 Bast: 30x(d+b) ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Optimizuar për Celular
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • Tërheqja Pa Limit
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Mbështetje Njohurish

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.