sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

PlayFrank Casino Rishikim

PlayFrank Casino Rishikim
PlayFrank Casino
Editors' rating: 6.16/10
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
2 Bonuses available in August 2022
PlayFrank Casino Rishikim
PlayFrank Casino Përditësuar së Fundmi: 04/29/2022 0 Vlerësimet

Vlerësimi i Kazinosë:

6.16/10
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Luaj Tani Zgjidh Bonusin
£/€/$10

Depozita Minimale

£/€/$7,000 Monthly

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • Përdor kodin SSL
 • Kazino Online më të mira
 • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
 • Ka Novomatiks
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
 • Promovimet e rregullta që shfaqin rrotullime dhe pushime, plus VIP

Screenshot-e të PlayFrank Casino

Kasino Online PlayFrank Casino Merr bonus PlayFrank Casino Hyr në Kazinonë PlayFrank
Pronar

Aspire Global International LTD

Data e krijimit

2014

Liçensë

Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission

Përmbledhje

PlayFrank Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si 1x2Gaming, Aristocrat, Betsoft, Blueprint Gaming, Elk Studios, Endorphina, Evolution Gaming, Ezugi, GameArt, IGT (WagerWorks), iSoftBet, Leander Games, Microgaming, NetEnt, NextGen Gaming, Nyx Interactive, Play'n GO, Playson, Pragmatic Play, Quickspin, Thunderkick, WMS (Williams Interactive), Ainsworth Gaming Technology, Bally, Barcrest Games, Betdigital, Big Time Gaming, Cadillac Jack, GAMING1, Gamomat, Habanero, Lightning Box, Nolimit City, Oryx Gaming, PariPlay, Rabcat, Realistic Games, Red Rake Gaming, Red Tiger Gaming, SG Gaming, Tom Horn Gaming, Wazdan, EGT, Foxium, Inspired Gaming, Kalamba Games, Side City, SYNOT. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Platformë e Kryqëzuar

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Lojëra Live

Zgjidhni kazinonë Live për të luajtur kundër ndarësve të letrave të vërtetë dhe ndjeni shpirtin e kumarit në PlayFrank Casino

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Depozitave
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa Electron
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • WebMoney
 • Maestro
 • POLi
 • GiroPay
 • EcoPayz
 • Przelewy24
 • iDEAL
 • Sofortuberwaisung
 • Nordea
 • eKonto
 • ePay.bg
 • Euteller
 • Lobanet
 • Neosurf
 • Teleingreso
 • Multibanco
 • DineroMail
 • QIWI
 • Todito Cash
 • Trustly
 • BankLink
 • TrustPay
 • PAGOFACIL
 • Skrill 1-Tap
 • instaDebit
 • PugglePay
 • Envoy
 • Turkey Bank Wire
 • Garanti
 • Akbank
 • Turkiye Bankasi
 • Speedcard
 • mobile payment
 • Cuenta Digital
 • Moneta.ru
 • Dotpay
 • Instant Bank Transfer
Metodat e Tërheqjes
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa Electron
 • Visa
 • Skrill
 • WebMoney
 • EcoPayz
 • Trustly
 • Skrill 1-Tap
 • instaDebit
 • Speedcard
 • Moneta.ru
Koha e pagesës

ewallets

24 hours

karta krediti / debiti

1-3 days

transferta bankare

5-7 days

çek

not offered

koha e pritjes

24 hours
Gjuhë
Kazino Software
 • 1x2Gaming
 • Aristocrat
 • Betsoft
 • Blueprint Gaming
 • Elk Studios
 • Endorphina
 • Evolution Gaming
 • Ezugi
 • GameArt
 • IGT (WagerWorks)
 • iSoftBet
 • Leander Games
 • Microgaming
 • NetEnt
 • NextGen Gaming
 • Nyx Interactive
 • Play'n GO
 • Playson
 • Pragmatic Play
 • Quickspin
 • Thunderkick
 • WMS (Williams Interactive)
 • Ainsworth Gaming Technology
 • Bally
 • Barcrest Games
 • Betdigital
 • Big Time Gaming
 • Cadillac Jack
 • GAMING1
 • Gamomat
 • Habanero
 • Lightning Box
 • Nolimit City
 • Oryx Gaming
 • PariPlay
 • Rabcat
 • Realistic Games
 • Red Rake Gaming
 • Red Tiger Gaming
 • SG Gaming
 • Tom Horn Gaming
 • Wazdan
 • EGT
 • Foxium
 • Inspired Gaming
 • Kalamba Games
 • Side City
 • SYNOT

Vlerësimet e Lojtarëve të PlayFrank Casino

(0 Vlerësimet)

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

MGA MGA
UKGC UKGC

PlayFrank Casino Lojëra

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Bonus i Mireseardhjes në PlayFrank Casino

Cashable
€100 Bonus i Mireseardhjes at PlayFrank Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: €100 deri në 25% PlayFrank Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
35x Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Shijo kohë të pakufizuar e vlefshmërisë
 • Një dizajn unik dhe teme - me rajone të shumta të drejtë të hidhen në bord!
 • 24/7 Live Suport
Cashable
£100 Bonus i Mireseardhjes at PlayFrank Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: £100 deri në 100% PlayFrank Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£20 Depozita Minimale
35x(d+b) Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
 • Kohët e përpunimit të menjëhershëm të tërheqjes
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.