PlayHippo Kazino Rishikimi

reviewPlayHippo CasinoLuaj Tani
 • Mobile: yes
 • Mbyllur: no
 • Blacklisted:
Kazino Software:
Liçensë:
Malta Gaming Authority
Metodat e Tërheqjes:
Neteller Visa Debit Visa Electron Visa Skrill Bank Wire Transfer Ukash Solo Entropay Laser Maestro EcoPayz Sofortuberwaisung instaDebit Moneta.ru
Koha e pagesës:
ewallets: 12-24 hours, credit / debit cards: 3-4 days, bank transfers: 3-4 days, pending time: 12-24 hours
Tërheqje maksimale:
5000 EUR per day
Data e krijimit:
2013
Pronar:
OddsMatrix Limited Casinos
Karakteristika:
 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Online Që nga $year
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Opsion per Lojrat Online
 • RNG Certifikuar
 • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
 • Rulo të Larta VIP Klub
 • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live

Të gjithë Bonuset e PlayHippo Casino të disponueshëm

 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Krenohet A App tunelit
 • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
 • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
PlayHippo Casino
45xBast
STAR50Kodi Bonusit
€30Depozitë Minimale
 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Kufijtë e lartë e tërheqjes
 • Turne në Lojra
PlayHippo Casino
45xBast
AUG3000Kodi Bonusit
€300Depozitë Minimale
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
 • Software provuara te drejta
 • Gati për Celular
PlayHippo Casino
45xBast
STAR30Kodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Shumë e lehtë për të lundruar
 • Website optimizuar për Celular
 • Ofruesit e shumëfishtë të lojërave
PlayHippo Casino
45xBast
FRUIT1000Kodi Bonusit
€1 000Depozitë Minimale
 • Metoda të shumta Depozitave
 • i lëvizshëm
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike
PlayHippo Casino
45xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€300Depozitë Minimale
 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
PlayHippo Casino
Bast
JAN1000Kodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Shtyrje Manuale
 • Lojërat Live u transmetuan nga Casino Portomaso në Maltë
PlayHippo Casino
45xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€250Depozitë Minimale
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
 • Tarifë e vogël e hyrjes 10 € ose më shumë
 • Dizenjo Miqesore per Celular
PlayHippo Casino
45xBast
FRUIT500Kodi Bonusit
€500Depozitë Minimale
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
PlayHippo Casino
45xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€150Depozitë Minimale
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Kazno Celular të mëdha
 • 0-24 Afati Tërheqjes
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
PlayHippo Casino
45xBast
FRUIT200Kodi Bonusit
€300Depozitë Minimale
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Tarifë e vogël e hyrjes 10 € ose më shumë
 • Kazno Celular të mëdha
 • Ofruesit e softuerëve të nivelit më të lartë
PlayHippo Casino
45xBast
4THDEPOSITKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Optimizuar për Celular
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
 • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion
PlayHippo Casino
45xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€25Depozitë Minimale
 • Krenohet A App tunelit
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
 • Qindra lojëra elektronike dhe të gjitha lojëra elektronike me çmim më të madh
PlayHippo Casino
45xBast
FRUIT50Kodi Bonusit
€100Depozitë Minimale
 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • Në dispozicion në Celular
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Lojrat Xhekpot
PlayHippo Casino
45xBast
FRUIT20Kodi Bonusit
€50Depozitë Minimale
 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Funksion Live Chat
 • pagesa super të shpejtë (të përpunuara në 2 orë!)
PlayHippo Casino
45xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€30Depozitë Minimale
 • Mundësuar nga furnizuesit kryesorë të shumta Software
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - $name është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • 24/7 Live Suport
 • Jo Regjistrim i Nevojshëm
PlayHippo Casino
45xBast
FRUIT10Kodi Bonusit
€30Depozitë Minimale
 • i lëvizshëm
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Qindra lojëra elektronike dhe të gjitha lojëra elektronike me çmim më të madh
 • Përvojë e re emocionuese e lojrave kur ju luani në duele kundër lojtarëve të tjerë
PlayHippo Casino
45xBast
MAN10Kodi Bonusit
€30Depozitë Minimale
 • Lojrat Kazino më të mira
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Shtyrje Manuale
 • Kazno Celular të mëdha
PlayHippo Casino
Bast
AUG1000Kodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Siguruar me SSL kod
 • Punon në xhekpote progresive gjithashtu!
 • Themeluar në $year, $name është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
 • Ka Live Lojëra Kazino
PlayHippo Casino
35xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
10Depozitë Minimale
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Jo Baste në rrotullime falas
 • Numër i madh i ofruesve të lojrave
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
PlayHippo Casino
35xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€10Depozitë Minimale
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • NetEnt Kazino Live
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Kazino Celular përfshira
 • Ka Live Lojëra Kazino
 • 24/7 Live Suport
 • Tërheqjet e Castit
 • Jo Regjistrim i Nevojshëm
PlayHippo Casino
45xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
500Depozitë Minimale
 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Pikat e besnikërisë
 • Filloni me një biletë të vogël €10
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Para të Gatshme në 5 Minuta
 • Më shumë se 600 lojëra të vërtetë të parave për të luajtur
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
PlayHippo Casino
45xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
300Depozitë Minimale
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Shumë Promovime
 • Kufijtë e lartë e tërheqjes
 • Kazino e krijuar
 • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
 • Lojërat Live u transmetuan nga Casino Portomaso në Maltë
PlayHippo Casino
45xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
300Depozitë Minimale
 • 24/7 Live Cat
 • Punon në xhekpote progresive!
 • Vendi që fitoi çmimin me kaq shumë "kazino të vitit" çmime që ne do të iknim nga hapësira në qoftë se i rendisnim të gjithë
 • RNG Certifikuar
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Pothuajse çdo kënd lojrave NetEnt mbuluar
 • Bastet sportive dhe kazino në një
 • Një mjet ofrues filtër për të ngushtuar në vetëm lojëra elektronike Top Software
PlayHippo Casino
45xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
250Depozitë Minimale
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
 • $name programi vetë VIP shpërblen lojtarë besnikë në mënyrë të përshtatshme
 • Lojëra të mëdha Kazino
 • Bastet sportive dhe kazino në një
PlayHippo Casino
45xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
30Depozitë Minimale
 • Një faqe dedikuar Promovimeve për të mbajtur lojtarët ekzistues të kënaqur
 • Krenohet A App tunelit
 • Siguruar me SSL kod
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
 • Lojë Elektronike e shkëlqyer
 • Më shumë se 600 lojëra të vërtetë të parave për të luajtur
PlayHippo Casino
45xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
30Depozitë Minimale
 • Përdor kodin SSL
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Tërheqjet pakufizuar
 • $name ofron bonusin më të mirë Microgaming të kazinosë
 • Asnjë kufizim i tërheqjes
 • Koleksion të madh të lojëra elektronike - xhekpote progresive dhe lojëra elektronike tradicionale njësoj
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
PlayHippo Casino
45xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
25Depozitë Minimale
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Rrotullime Bonus janë të vlefshme në lojëra elektronike zgjedhura
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Shijo kohë të pakufizuar e vlefshmërisë
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Kazino e shkëlqyer live
 • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
 • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
PlayHippo Casino
Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
20Depozitë Minimale
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Certifikata e Besimit
 • Themeluar në $year, $name është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
 • Kazno Celular të mëdha
 • Qindra lojëra elektronike dhe të gjitha lojëra elektronike me çmim më të madh
 • Program VIP kazino për shpërblime të mëtejshme
 • 24/7 Live Suport
 • Kazino Fantastike Live
PlayHippo Casino
45xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Kërkesat e ulëta për baste
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • $name kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • $name programi vetë VIP shpërblen lojtarë besnikë në mënyrë të përshtatshme
PlayHippo Casino
45xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
100Depozitë Minimale
 • Licencat me bazë të BE-së
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Themeluar në $year, $name është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
 • Luaj më shumë për të reduktuar kërkesat e basteve dhe për të fituar bileta falas për llotaritë javore dhe mujore.
 • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
 • Kazino Gati Celular
 • Bonuset përfundojë pas 7 ditësh
 • Ndryshme Ofruesit e Carjeve
PlayHippo Casino
45xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
300Depozitë Minimale
 • Licencat me bazë të BE-së
 • Bonus pa Pagesë
 • Të lehtë të gjeni lojra NetEnt me filtrin e tyre Slot Provider
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Lojrat Kazino më të mira
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Shpërblim i Sistemit
 • Kohët e përpunimit të menjëhershëm të tërheqjes
PlayHippo Casino
Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
20Depozitë Minimale
 • Opsion per Lojrat Online
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Program Fitimprurës VIP
 • Tërheqja Pa Limit
 • Pothuajse çdo kënd lojrave NetEnt mbuluar
 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Kazino e re 2019
 • Lojëra Me Xhekpote progresive
PlayHippo Casino
45xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
30Depozitë Minimale
 • Kasino e madhe
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Uk Kumar License
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
 • Bonus i Rifreskuar Javor
PlayHippo Casino
45xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
20Depozitë Minimale
 • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • 24/7 Live Cat
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Aventurë unike ju shpërblen me rrotullime falas dhe të holla bonus
 • Ekselent për kumar celular
 • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
PlayHippo Casino
45xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
1000Depozitë Minimale
 • Licencat me bazë të BE-së
 • 24/7 Live Cat
 • Një faqe dedikuar Promovimeve për të mbajtur lojtarët ekzistues të kënaqur
 • Lojrat Kazino më të mira
 • NetEnt Kazino Live
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
 • Ekselent për kumar celular
 • Xhekpote Progresive
PlayHippo Casino
45xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
50Depozitë Minimale
 • Një Casino e re në 2019
 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • Certifikata e Besimit
 • Opt-në e nevojshme.
 • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
 • Turne në Lojra
 • Kazino Gati Celular
 • Përvojë e re emocionuese e lojrave kur ju luani në duele kundër lojtarëve të tjerë
PlayHippo Casino
45xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
150Depozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.