sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

Playzilla Casino Rishikim

Playzilla Casino Rishikim
Playzilla Casino
Editors' rating: 6.16/10
Users rating: 10 /10 Based on 1 reviews
4 Bonuses available in August 2022
Playzilla Casino Rishikim
Playzilla Casino Përditësuar së Fundmi: 10/29/2021 1 Vlerësimet

Vlerësimi i Kazinosë:

6.16/10
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Luaj Tani Zgjidh Bonusin
€10

Depozita Minimale

€5,000 per week, €20,000 per month

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Optimizuar për Celular
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Lojra Live të Ofruara
 • Bastet sportive dhe kazino në një

Screenshot-e të Playzilla Casino

Kasino Online Playzilla Casino Merr bonus Playzilla Casino Hyr në Kazinonë Playzilla
Pronar

Rabidi N.V.

Data e krijimit

2021

Liçensë

Curacao

Përmbledhje

Playzilla Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si 1x2Gaming, Blueprint Gaming, Elk Studios, Endorphina, Evolution Gaming, Ezugi, GameArt, iSoftBet, NetEnt, Play'n GO, Playson, Pragmatic Play, Quickspin, Thunderkick, Yggdrasil Gaming, Betgames, BF Games, Casino Technology, Nolimit City, PariPlay, PlayPearls, Push Gaming, Red Rake Gaming, Relax Gaming, Tom Horn Gaming, Wazdan, BGAMING, Booongo, BTG, Fantasma Games, Felt, Fugaso, IronDog, Merkur, OneTouch, PG Soft, Platipus, Spinomenal, Hacksaw Gaming, Swintt, Leap Gaming, Smartsoft, Mascot, Kiron, Salsa Technology, Woohoo Games, Caleta, Slotvision, HollywoodTV. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Platformë e Kryqëzuar

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Lojëra Live

Zgjidhni kazinonë Live për të luajtur kundër ndarësve të letrave të vërtetë dhe ndjeni shpirtin e kumarit në Playzilla Casino

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Depozitave
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • Boleto
 • Santander
 • Bradesco
 • GiroPay
 • Diners Club International
 • EcoPayz
 • Nordea
 • Neosurf
 • AstroPay Card
 • Bitcoin
 • Skrill 1-Tap
 • Litecoin
 • American Express
 • Siru Mobile
 • Zimpler
 • Handelsbanken
 • OP-Pohjola Group
 • Aktia
 • The Bank of Aland
 • Bank transfer
 • Danske Bank
 • Banco do Brasil
 • Caixa
 • Itau
 • Much Better
 • Pay4Fun
 • Rapid Transfer
 • Interac
 • Ethereum
 • Hipercard
 • Ripple
 • MiFinity
 • eZeeWallet
 • UPI
 • S-Pankki
 • Google Pay
Metodat e Tërheqjes
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Santander
 • EcoPayz
 • Nordea
 • AstroPay Card
 • Bitcoin
 • Skrill 1-Tap
 • Litecoin
 • Zimpler
 • Handelsbanken
 • OP-Pohjola Group
 • Aktia
 • The Bank of Aland
 • Bank transfer
 • Danske Bank
 • Banco do Brasil
 • Caixa
 • Itau
 • Much Better
 • Pay4Fun
 • Rapid Transfer
 • Interac
 • Ethereum
 • Ripple
 • MiFinity
 • eZeeWallet
 • S-Pankki
Koha e pagesës

3 business days

Kazino Software
 • 1x2Gaming
 • Blueprint Gaming
 • Elk Studios
 • Endorphina
 • Evolution Gaming
 • Ezugi
 • GameArt
 • iSoftBet
 • NetEnt
 • Play'n GO
 • Playson
 • Pragmatic Play
 • Quickspin
 • Thunderkick
 • Yggdrasil Gaming
 • Betgames
 • BF Games
 • Casino Technology
 • Nolimit City
 • PariPlay
 • PlayPearls
 • Push Gaming
 • Red Rake Gaming
 • Relax Gaming
 • Tom Horn Gaming
 • Wazdan
 • BGAMING
 • Booongo
 • BTG
 • Fantasma Games
 • Felt
 • Fugaso
 • IronDog
 • Merkur
 • OneTouch
 • PG Soft
 • Platipus
 • Spinomenal
 • Hacksaw Gaming
 • Swintt
 • Leap Gaming
 • Smartsoft
 • Mascot
 • Kiron
 • Salsa Technology
 • Woohoo Games
 • Caleta
 • Slotvision
 • HollywoodTV
Kontakte

Faqja e internetit

https://playzilla.com/

Email

[email protected]

Telefon

Vlerësimet e Lojtarëve të Playzilla Casino

(1 Vlerësimet)
Switzerland Roulette_Master_
5/5
I Vlerësuar: 2022-05-11

Playzilla Casino është një kazino shumë e mirë live me shumë lojëra të ndryshme. Unë mendoj se të gjitha variantet e ruletit janë të shkëlqyera. Këtu është padyshim tavolina e duhur për të gjithë.

Playzilla Casino ist sehr gutes Live Casino mit echt vielen verschiedenen Spielen. Gerade die ganzen Roulette Varianten finde ich klasse. Hier ist auf jeden Fall für jeden der richtige Tisch dabei.

Automatically translated with Google Translate in Switzerland. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Lexo Vlerësimin e Plotë

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

Curacao Curacao

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Bonus i Mireseardhjes në Playzilla Casino

Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at Playzilla Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në €500 Playzilla Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
35x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Paketë fantastike e mirëseardhjes
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur

Bonuset me Depozitë në Playzilla Casino

50FS Bonus i Rifreskuar Javor at Playzilla Casino
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Rifreskuar Javor: 50FS deri në 50 FS Playzilla Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Optimizuar për Celular
 • Bonuset e Përjavshme Pa pagesë
Cashable
50% Weekend Bonus at Playzilla Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Weekend Bonus: 50% deri në €700 Playzilla Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
35x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Ofruesve të ndryshme Software
8% Weekly Cashback Bonus at Playzilla Casino
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Weekly Cashback Bonus: 8% deri në €1000 Playzilla Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€5 Depozita Minimale
x8% Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Website optimizuar për Celular
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.