sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

PokerStars Casino Rishikim

PokerStars Casino Rishikim
PokerStars Casino
Editors' rating: 7.08/10
Users rating: 10 /10 Based on 1 reviews
15 Bonuses available in August 2022
PokerStars Casino Rishikim
PokerStars Casino Përditësuar së Fundmi: 05/10/2022 1 Vlerësimet

Vlerësimi i Kazinosë:

7.08/10
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Shfaqur në:

£25

Depozita Minimale

Not Stated

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Mbi 999 Lojëra Kazino
 • Online Që nga 2015
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Certifikata e Besimit
 • Programi Besnik
 • Max konvertimit £ 1,000.
 • PokerStars Casino celular ofron NetEnt Prek lojra
 • Website optimizuar për Celular

Screenshot-e të PokerStars Casino

Kasino Online PokerStars Casino Merr bonus PokerStars Casino Hyr në Kazinonë PokerStars
Pronar

TSG Interactive Gaming Europe Limited

Data e krijimit

2015

Liçensë

Isle of Man Gambling Supervision Commission

Përmbledhje

PokerStars Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Blueprint Gaming, iSoftBet, Leander Games, NetEnt, Nyx Interactive, Playson, Playtech, Quickspin, 2 By 2 Gaming, Big Time Gaming, Games Warehouse, High5Games, Push Gaming, Red Tiger Gaming, The Games Company. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Platformë e Kryqëzuar

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Depozitave
 • MasterCard
 • Visa
 • EcoPayz
 • Neosurf
 • Trustly
Metodat e Tërheqjes
 • Visa
 • Direct Bank Transfer
 • EcoPayz
Koha e pagesës

ewallets

24 hours

karta krediti / debiti

3-5 days

transferta bankare

3-7 days

çek

7-15 days

koha e pritjes

24-48 hours
Kazino Software
 • Blueprint Gaming
 • iSoftBet
 • Leander Games
 • NetEnt
 • Nyx Interactive
 • Playson
 • Playtech
 • Quickspin
 • 2 By 2 Gaming
 • Big Time Gaming
 • Games Warehouse
 • High5Games
 • Push Gaming
 • Red Tiger Gaming
 • The Games Company
Kontakte

Faqja e internetit

https://www.pokerstars.com/

Email

support mail: [email protected]

Telefon

Vlerësimet e Lojtarëve të PokerStars Casino

(1 Vlerësimet)
Greece mariofan
5/5
I Vlerësuar: 2022-05-11

Fakti që tani mund të kombinoheni përmes platformës Pokerstars dhe pokerit, por gjithashtu mund të luani kumar si lojëra elektronike dhe ruletë është i mrekullueshëm.

Το ότι πλέον μπορείς να συνδιάσεις μέσα από την πλατφόρμα της Pokerstars και το πόκερ αλλά και να παίξεις τυχερά παιχνίδια όπως φρουτάκια και ρουλέτα είναι τρομερό.

Automatically translated with Google Translate in Greece. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Lexo Vlerësimin e Plotë

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

Isle of Man Isle of Man

PokerStars Casino Lojëra

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Bonus i Mireseardhjes në PokerStars Casino

Cashable
$300 Bonus i Mireseardhjes at PokerStars Casino
Cashable
Vlerësuar: 7.08/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: $300 deri në 100% PokerStars Casino
Rishikim
$10 Depozita Minimale
Bast
Isle of Man Isle of Man Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Optimizuar për Celular
 • Lojërat Live u transmetuan nga Casino Portomaso në Maltë
 • Jo Regjistrim i Nevojshëm
Cashable
$400 Bonus i Mireseardhjes at PokerStars Casino
Cashable
Vlerësuar: 7.08/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: $400 deri në 100% PokerStars Casino
Rishikim
$10 Depozita Minimale
18xb Bast
Isle of Man Isle of Man Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Jo Limite në Tërheqje
 • Përkrahje për Live Cat
 • Një mjet ofrues filtër për të ngushtuar në vetëm lojëra elektronike Top Software
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
Cashable
$400 Bonus i Mireseardhjes at PokerStars Casino
Cashable
Vlerësuar: 7.08/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: $400 deri në 200% PokerStars Casino
Rishikim
$10 Depozita Minimale
Bast
Isle of Man Isle of Man Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - PokerStars Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Jo Limite në Tërheqje
 • Një mjet ofrues filtër për të ngushtuar në vetëm lojëra elektronike Top Software
Cashable
$500 Bonus i Mireseardhjes at PokerStars Casino
Cashable
Vlerësuar: 7.08/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: $500 deri në 100% PokerStars Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$50 Depozita Minimale
18xb Bast
Isle of Man Isle of Man Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Lojërat Live u transmetuan nga Casino Portomaso në Maltë
 • Përvojë e re emocionuese e lojrave kur ju luani në duele kundër lojtarëve të tjerë
Cashable
$500 Bonus i Mireseardhjes at PokerStars Casino
Cashable
Vlerësuar: 7.08/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: $500 deri në 100% PokerStars Casino
Rishikim
$50 Depozita Minimale
18xb Bast
Isle of Man Isle of Man Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Lojra të drejta i provuar
 • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes
Cashable
$500 Bonus i Mireseardhjes at PokerStars Casino
Cashable
Vlerësuar: 7.08/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: $500 deri në 200% PokerStars Casino
Rishikim
$10 Depozita Minimale
Bast
Isle of Man Isle of Man Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Lojra të mëdha Celular
 • pagesa super të shpejtë (të përpunuara në 2 orë!)
Cashable
$500 Bonus i Mireseardhjes at PokerStars Casino
Cashable
Vlerësuar: 7.08/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: $500 deri në 100% PokerStars Casino
Rishikim
$25 Depozita Minimale
Bast
Isle of Man Isle of Man Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino Celulare më të mira
 • Pagim i Shpejtë
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Shkon në softuerin popullor Microgaming të kazinosë
Cashable
$600 Bonus i Mireseardhjes at PokerStars Casino
Cashable
Vlerësuar: 7.08/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: $600 deri në 100% PokerStars Casino
Rishikim
$10 Depozita Minimale
20x Bast
Isle of Man Isle of Man Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Dizajni miqësor Celular
 • Turne në Lojra
 • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave

Bonuset me Depozitë në PokerStars Casino

Cashable
$500 Bonus Depozitave të Lojës at PokerStars Casino
Cashable
Vlerësuar: 7.08/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave të Lojës: $500 deri në 20% PokerStars Casino
Rishikim
$10 Depozita Minimale
20x Bast
Isle of Man Isle of Man Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - PokerStars Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Aventurë Kazino me histori interesante
 • Bibliotekë e madhe e caktuar
Cashable
$500 Bonus i Kthimit të Parave at PokerStars Casino
Cashable
Vlerësuar: 7.08/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Kthimit të Parave: $500 deri në 20% PokerStars Casino
Rishikim
$10 Depozita Minimale
20x Bast
Isle of Man Isle of Man Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
Cashable
$500 Bonus i Kthimit të Parave at PokerStars Casino
Cashable
Vlerësuar: 7.08/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Kthimit të Parave: $500 deri në 20% PokerStars Casino
Rishikim
$10 Depozita Minimale
20x Bast
Isle of Man Isle of Man Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Një dizajn unik dhe teme - me rajone të shumta të drejtë të hidhen në bord!
 • Vendos baste €5 për raund
 • Website optimizuar për Celular
Cashable
$200 Bonus Depozitave të Lojës at PokerStars Casino
Cashable
Vlerësuar: 7.08/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave të Lojës: $200 deri në 100% PokerStars Casino
Rishikim
$10 Depozita Minimale
Bast
Isle of Man Isle of Man Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Krenohet A App tunelit
 • PokerStars Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Elektreonike
 • Përvojë e re emocionuese e lojrave kur ju luani në duele kundër lojtarëve të tjerë
Cashable
$30 Bonuset tjera at PokerStars Casino
Cashable
Vlerësuar: 7.08/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonuset tjera: $30 deri në $30 PokerStars Casino
Rishikim
$20 Depozita Minimale
Bast
Isle of Man Isle of Man Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Kazino Celular
 • Përzgjedhje e mirë e lojrave
 • Jo Limite në Tërheqje
Cashable
$250 Bonus Depozitave i Tretë at PokerStars Casino
Cashable
Vlerësuar: 7.08/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Tretë: $250 deri në 25% PokerStars Casino
Rishikim
$25 Depozita Minimale
Bast
Isle of Man Isle of Man Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Përzgjedhje e mirë e lojrave
 • Mbështetje Njohurish
Cashable
$250 Bonus Depozitave i Dytë at PokerStars Casino
Cashable
Vlerësuar: 7.08/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: $250 deri në 25% PokerStars Casino
Rishikim
$25 Depozita Minimale
Bast
Isle of Man Isle of Man Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.