Polder Kazino Rishikimi

review
Polder Casino
Luaj Tani
Faqja e internetit:
http://www.poldercasino.com
Email:
support mail: [email protected]
telefon: support phone: +356 2778 1553
Mobile: yes
Mbyllur: no
Blacklisted:
Kazino Software: NetEnt Yggdrasil Gaming Portomaso Gaming
Llojet kazinove: Instant Play Kazino Aplikacion
Monedhat: Euros
Liçensë: Malta Gaming Authority
Gjuhë: English
Metodat e Depozitave: MasterCard Neteller Visa Skrill Bank Wire Transfer Paysafe Card Ukash iDEAL
Metodat e Tërheqjes: Neteller Visa Skrill Bank Wire Transfer
Koha e pagesës: ewallets: 0-12 hours, credit / debit cards: 5 days, bank transfers: 3 days, cheques: Not offered, pending time: 24 hours
Tërheqje maksimale: 5000 EUR per day
Data e krijimit: 2013
Pronar: L&L Europe Ltd Casinos
Karakteristika:
 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Kazino Celulare më të mira
 • Tërheqjet pakufizuar
 • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
 • Programi Besnik
 • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Polder Casino është themeluar në vitin 2013

E disponueshme për lojtarët nga United States

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Polder Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si NetEnt, Yggdrasil Gaming, Portomaso Gaming. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Të gjithë Bonuset e Polder Casino të disponueshëm

 • Kufijtë e lartë e tërheqjes
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
 • Gati për Celular
Polder Casino
35xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€10Depozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.