sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

Prime Scratch Cards Casino Rishikim

Prime Scratch Cards Casino Rishikim
Prime Scratch Cards Casino
Editors' rating: 6.16/10
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
1 Bonuses available in July 2022
Prime Scratch Cards Casino Rishikim
Prime Scratch Cards Casino Përditësuar së Fundmi: 05/10/2022 0 Vlerësimet

Vlerësimi i Kazinosë:

6.16/10
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Luaj Tani Zgjidh Bonusin
€10

Depozita Minimale

€7,000 per month

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Kazino Celular
 • Siguruar me SSL kod
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Më i larti Shqipëri Kazino Online
 • Mënyra e ofruar pa instalim

Screenshot-e të Prime Scratch Cards Casino

Kasino Online Prime Scratch Cards Casino Merr bonus Prime Scratch Cards Casino Hyr në Kazinonë Prime Scratch Cards
Pronar

Skill On Net Limited

Data e krijimit

2005

Liçensë

Malta Gaming Authority

Përmbledhje

Prime Scratch Cards Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si NetEnt, NeoGames, Amaya (Chartwell). Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Platformë e Kryqëzuar

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Depozitave
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • GiroPay
 • EcoPayz
 • Rapida
 • EPS
 • Euteller
 • Trustly
 • AstroPay Card
 • Skrill 1-Tap
 • PayPal
 • instaDebit
 • Zimpler
 • Easy EFT
 • Bank transfer
Metodat e Tërheqjes
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • EcoPayz
 • Rapida
 • Trustly
 • AstroPay Card
 • Skrill 1-Tap
 • PayPal
 • Bank transfer
Koha e pagesës

ewallets

24 hours

karta krediti / debiti

3-5 days

transferta bankare

3-7 days

çek

not offered

koha e pritjes

48 hours
Kazino Software
 • NetEnt
 • NeoGames
 • Amaya (Chartwell)
Kontakte

Faqja e internetit

http://www.primescratchcards.com

Email

[email protected]

Telefon

0805080395

Vlerësimet e Lojtarëve të Prime Scratch Cards Casino

(0 Vlerësimet)

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

MGA MGA

Prime Scratch Cards Casino Lojëra

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Bonus i Mireseardhjes në Prime Scratch Cards Casino

Cashable
100 Bonus i Mireseardhjes at Prime Scratch Cards Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100 Prime Scratch Cards Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
35x Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kasino e madhe
 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Kazino Celular
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.