sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

Profistarz Caasino Rishikim

Profistarz Caasino Rishikim
Profistarz Caasino
Editors' rating: 6.16/10
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
4 Bonuses available in August 2022
Profistarz Caasino Rishikim
Profistarz Caasino Përditësuar së Fundmi: 05/11/2022 0 Vlerësimet

Vlerësimi i Kazinosë:

6.16/10
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Luaj Tani Zgjidh Bonusin
€ 20

Depozita Minimale

€ 5.000per monthly

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Bastet sportive dhe kazino në një

Screenshot-e të Profistarz Caasino

Kasino Online Profistarz Caasino Merr bonus Profistarz Caasino Hyr në Kazinonë Profistarz Caasino

Faqet simotra Profistarz Caasino

Pronar

Mirage Corporation N.V.

Data e krijimit

2021

Liçensë

Curacao

Përmbledhje

Profistarz Caasino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si 1x2Gaming, Betsoft, Blueprint Gaming, Elk Studios, Endorphina, Evolution Gaming, Ezugi, GameArt, iSoftBet, Microgaming, NetEnt, Playson, Pragmatic Play, Quickspin, Thunderkick, Yggdrasil Gaming, 2 By 2 Gaming, Amatic Industries, Asia Gaming, Betgames, BF Games, Big Time Gaming, Booming Games, EvoPlay, Felix Gaming, Gamomat, Habanero, Nolimit City, Oryx Gaming, PariPlay, PlayPearls, Push Gaming, Rabcat, Red Tiger Gaming, Relax Gaming, Stakelogic, Tom Horn Gaming, VIVO Gaming, Wazdan, Xplosive, Betixon, CT, EGT, Fantasma Games, Fazi, Felt, Foxium, Fugaso, Ganapati, IronDog, Kalamba Games, Merkur, OneTouch, PG Soft, Platipus, Revolver Gaming, Spadegaming, Spinmatic, Spinomenal, TRIPLE PG, Hacksaw Gaming, Swintt, Leap Gaming, Smartsoft, Mascot, Kiron, Golden Hero, GoldenRace, Salsa Technology, Givme Games, Woohoo Games, Caleta, JFTW, LiveG 24, ReelPlay, Candle Bets, Slotvision, HollywoodTV, Maverick, Real Dealer, Peter&Sons, eBet, Arcadem, 5MEN. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Platformë e Kryqëzuar

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Lojëra Live

Zgjidhni kazinonë Live për të luajtur kundër ndarësve të letrave të vërtetë dhe ndjeni shpirtin e kumarit në Profistarz Caasino

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Depozitave
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • EcoPayz
 • Neosurf
 • AstroPay Card
 • Bitcoin
 • Litecoin
 • instaDebit
 • iDebit
 • Jeton Wallet
 • Rapid Transfer
 • Interac
 • Ethereum
 • Monero
 • Tether
 • Ripple
 • MiFinity
 • Binance Coin
 • Tron Coin
Metodat e Tërheqjes
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • EcoPayz
 • Neosurf
 • AstroPay Card
 • Bitcoin
 • Litecoin
 • instaDebit
 • iDebit
 • Wire Transfer
 • Jeton Wallet
 • Rapid Transfer
 • Interac
 • Ethereum
 • Monero
 • Tether
 • Ripple
 • MiFinity
 • Binance Coin
 • Tron Coin
Koha e pagesës

ewallets

0-48 hours

card payments

0-48 hours

transferta bankare

4-6 days

çek

not offered

koha e pritjes

0-24 hours
Gjuhë
Pagesa Minimale

€ 20

Kazino Software
 • 1x2Gaming
 • Betsoft
 • Blueprint Gaming
 • Elk Studios
 • Endorphina
 • Evolution Gaming
 • Ezugi
 • GameArt
 • iSoftBet
 • Microgaming
 • NetEnt
 • Playson
 • Pragmatic Play
 • Quickspin
 • Thunderkick
 • Yggdrasil Gaming
 • 2 By 2 Gaming
 • Amatic Industries
 • Asia Gaming
 • Betgames
 • BF Games
 • Big Time Gaming
 • Booming Games
 • EvoPlay
 • Felix Gaming
 • Gamomat
 • Habanero
 • Nolimit City
 • Oryx Gaming
 • PariPlay
 • PlayPearls
 • Push Gaming
 • Rabcat
 • Red Tiger Gaming
 • Relax Gaming
 • Stakelogic
 • Tom Horn Gaming
 • VIVO Gaming
 • Wazdan
 • Xplosive
 • Betixon
 • CT
 • EGT
 • Fantasma Games
 • Fazi
 • Felt
 • Foxium
 • Fugaso
 • Ganapati
 • IronDog
 • Kalamba Games
 • Merkur
 • OneTouch
 • PG Soft
 • Platipus
 • Revolver Gaming
 • Spadegaming
 • Spinmatic
 • Spinomenal
 • TRIPLE PG
 • Hacksaw Gaming
 • Swintt
 • Leap Gaming
 • Smartsoft
 • Mascot
 • Kiron
 • Golden Hero
 • GoldenRace
 • Salsa Technology
 • Givme Games
 • Woohoo Games
 • Caleta
 • JFTW
 • LiveG 24
 • ReelPlay
 • Candle Bets
 • Slotvision
 • HollywoodTV
 • Maverick
 • Real Dealer
 • Peter&Sons
 • eBet
 • Arcadem
 • 5MEN
Kontakte

Faqja e internetit

www.profistarz.com

Email

[email protected] [email protected]

Telefon

Vlerësimet e Lojtarëve të Profistarz Caasino

(0 Vlerësimet)

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

Curacao Curacao

Profistarz Caasino Lojëra

 • Slote
 • Ruletë
 • Video Poker
 • Bingo
 • Blackjack
 • Baccarat
 • Craps
 • Keno
 • Bileta Gërvishtëse

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Bonus i Mireseardhjes në Profistarz Caasino

Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at Profistarz Caasino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në EUR 300 Profistarz Caasino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
EUR 20 Depozita Minimale
Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Opsion per Lojrat Online

Lojërat e Lejuara

Big Bass Bonanza Pragmatic Play

Bonuset me Depozitë në Profistarz Caasino

Cashable
50% 2nd Deposit Bonus at Profistarz Caasino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
2nd Deposit Bonus: 50% deri në EUR 400 Profistarz Caasino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
EUR 20 Depozita Minimale
Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Dizajni miqësor Celular
 • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer

Lojërat e Lejuara

Big Bass Bonanza Pragmatic Play
Cashable
100% 3rd Deposit Bonus at Profistarz Caasino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
3rd Deposit Bonus: 100% deri në EUR 300 Profistarz Caasino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
EUR 20 Depozita Minimale
Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
 • Bonus i Madh Mirëseardhje
 • Bonuset e mira

Lojërat e Lejuara

Big Bass Bonanza Pragmatic Play
Cashable
50% 4th Deposit Bonus at Profistarz Caasino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
4th Deposit Bonus: 50% deri në EUR 300 Profistarz Caasino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
EUR 20 Depozita Minimale
Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kërkesat e ulëta për baste
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Bibliotekë e madhe e lojrave

Lojërat e Lejuara

Big Bass Bonanza Pragmatic Play
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.