Quartz Kazino Rishikimi

review
Quartz Casino
Luaj Tani
Faqja e internetit:
http://www.quartzcasino.com
Email:
support mail: [email protected]
telefon:
Mobile: no
Mbyllur: no
Blacklisted:
Kazino Software: Cryptologic (WagerLogic) Microgaming NextGen Gaming Quickspin
Llojet kazinove: Instant Play
Monedhat: Euros British pounds sterling US dollars
Liçensë: Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission
Gjuhë: English
Metodat e Depozitave: MasterCard Neteller Visa Debit Visa Electron Visa Skrill Paysafe Card Ukash Solo Switch Maestro Diners Club International iDEAL JCB Pay by Phone Visa Delta Discover
Metodat e Tërheqjes: MasterCard Neteller Visa Skrill Bank Wire Transfer Ukash Cheque ECO Card
Koha e pagesës: ewallets: 24-48 hours, credit / debit cards: 3-8 days, bank transfers: 3-10 days, cheques: 5-28 days, pending time: 48-72 hours
Tërheqje maksimale: 1500 USD/EUR/GBP per week,3000 USD/EUR/GBP per month
Data e krijimit:
Pronar: ProgressPlay Limited Casinos
Karakteristika:
 • 24/7 Live Cat
 • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
 • Baste sportive
 • Licenca UK
 • Unique gjallërim bonus porosi për lojtarët
 • Nuk kërkohet llogari
 • Vendi i menjëhershëm i lojës, luani lojëra në shfletuesin tuaj pa shkarkuar asgjë
 • Gati për Celular

Quartz Casino është themeluar në vitin

E disponueshme për lojtarët nga United States

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Quartz Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Cryptologic (WagerLogic), Microgaming, NextGen Gaming, Quickspin. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Të gjithë Bonuset e Quartz Casino të disponueshëm

 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Koleksion të madh të lojëra elektronike - xhekpote progresive dhe lojëra elektronike tradicionale njësoj
Quartz Casino
50xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.